Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pilne proszę o pomoc

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
10-01-2023 18:23Pawelek19641964 (19 punktów)Pilne proszę o pomoc
Szczęść Boże i dzień dobry Mam na imię Paweł mam 26 lat jestem w bardzo ciężkiej sytuacji, Świąt nie miałem, ale proszę bardzo o pomoc na jedzenie , gaz jest zakupiony, niemam chwilowo pracy, szukam pracy , mieszkam na wsi , ciężko jest tu coś zarobić, bardzo was proszę o każdy grosz, żebym mógł kupić sobie coś do jedzenia, 6 km od mojej wsi jest market, jest tam w miarę tanio, bardzo był bym wdzięczny kochani za pomoc, dobro wróci
Jeśli nie możesz pomóc proszę udostępnij
Bóg jest sprawiedliwy i dobro napewno wróci
www.pomagam.pl/3wchwc lub nr konta 41160014621822001520148727
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Naprawdę wierzysz naciągaczu, że jesteś anonimowy?
2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DyV_HVhRNbBJ1-C4d-FST1w%26cb_client%3Dsearch.gws-prod.gps%26w%3D360%26h%3D120%26yaw%3D257.3409%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x47041500b3bee2cb:0x2a4ad3aefc81cadf!8m2!3d52.5911178!" target=_blank class=e rel=nofollow>www.google(*)d3aefc81cadf!8m2!3d52.5911178!
>

>Aniele Boże stróżu mój ty zawsze przy mnie stój Rano wieczór we dnie w nocy przyjdź mi zawsze ku
>pomocy broń mnie od wszelkiego złego i doprowadź do żywota wiecznego Amen
Wiesz co to blik i jeszcze pacierz nawet umiesz. Więc może zamiast się modlić, weź się za robotę. Partia biedaków co rusz powtarza, że w Polsce dzisiaj nie ma bezrobocia i z tym się zgodzę. Przyznam, że w zapale juz mało ci nie wysłałem...



A tu taki numer wykręcasz. Ile razy już? Może warto by się tobą jakaś "organizacja charytatywna" zajęła. Co najmniej od dwóch lat wyłudzasz pieniądze
pomagam.pl/tf87fppc


Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365