Mam malutkie pytanie, które było poruszane na lekcji filozofi w moim liceum i nie do końca wiem o co może chodzić... Zatem było to: Jakie cechy systemu neoplatońskiego można odnaleźć w metafizyce średniowiecznej?? Może ktoś z Was zna odpowiedź... Tu chyba chodzi o coś związane z chórami aniołów, ale nie wiem... Pozdrawiam
Macie lekcje filozofii w liceum??? Pierwsze słyszę, ale super, przynajmniej rozwija się tego typu nauka!!! "Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner