 |
rewolucja neolityczna stworzyła kulczyków i inne patoelity Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-02-2023 11:19 | okragly (21676 punktów) | rewolucja neolityczna stworzyła kulczyków i inne patoelity | raj to zbieracz z dodatkiem łowcy, wkładał w zdobycie pożywienia znacznie mniej wysiłku i znacznie więcej odpoczywa niż utrudzony całym dniem na polu rolnik. Rewolucja to pospolita grabież (pamiętacie guru nas libkow niedorozwojkow, kulczyka?), my z właścicieli staliśmy się na powrót niewolnikami patoelit, i się cieszymy z tego, tak też przebiegało wygnanie z raju (oni sie cieszyli że muszą wiecej pracować)
rewolucja neolityczna pożarła własne dzieci(rajan)
Wielki Mur Chiński chronił Chiny przed ucieczką dźwigających ciężar utrzymania pałacu poddanych. Ówczesne wojny były o niewolników. W 2 RP Tatarzy więcej w jasyr zabrali Polaków niż wywieziono z Afryki do Ameryki niewolników a ile mieszko 1 (pierwszy patoelita, bohater i pierwowzór współczesnych patoelit), sprzedał rodaków arabom w niewole?
Wyprawy zaopatrywały państwo w nowych przymusowych mieszkańców. Harujących na polach, by patoelita mogła sprawić sobie wille czy monumentalne budynki, którymi zachwycą się archeolodzy za tysięce lat. Państwa oznaczały niewolnictwo, dlayego Platon właściciel 100 niewolnikow pisał filozofie ktora do dziś podoba sie patoelitom, a nasze patoelity się cieszą, że tyle nowych niewolników przybyło z Ukrainy, dlatego popierają tam wojnę? a u nas przyjdzie tusk i znów bedziemy pracowac za 3zł, bo czy nie na tym polega liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), na zniewalaniu ludzi
wojsko się o mnie upomina, pewno chcą bym walczył o wolność naszych kulczyków i inne patoelity, którzy podatki (w tym na wojsko) płaca za granicą | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| skorpion13 (920 punktów) | Ale wspaniale pokręciłeś... Ale czy zaistniałby pomieniony Jasio Kulczyk bez... Poparcia jego działań przez szeroką rzeszę społeczeństwa, pijane obiecankami zachodu?
|
|
| maurice_ (747 punktów) |
>wojsko się o mnie upomina, pewno chcą bym walczył o wolność naszych kulczyków i inne patoelity, którzy podatki (w tym na wojsko) płaca za granicą
Wreszcie docenisz komfort posiadania własnej wygódki. Wygodnictwo jest zdecydowanie niedocenianym aspektem rozwoju kapitalizmu, indywidualizmu, wolności, własności itp. Tymczasem postulat posiadania własnej wygódki trzeba uznać za centralny punkt odniesienia dla krytyki tak kapitalizmu (komfort indywidualnej wygódki, czyściutkiej i pachnącej), jak i komunizmu (dyskomfort wspólnej wygódki, zapuszczonej i cuchnącej).
|
|
 | | okragly (21676 punktów) | >>wojsko się o mnie upomina, pewno chcą bym walczył o wolność naszych kulczyków i inne patoelity, którzy podatki (w tym na wojsko) płaca za granicą >Wreszcie docenisz komfort posiadania własnej wygódki. kąpiel nago z grupą przyjaciół w jeziorze jest przyjemnym, posiadanie wlasnego basenu to bycie libkiem niedorozwojkiem, degeneracja człowieczeństwa
>Wygodnictwo jest zdecydowanie niedocenianym aspektem rozwoju kapitalizmu, indywidualizmu, wolności, własności itp. moi przodkowie przez ostatnie 500 lat (do PRL-u) pracowali od świtu do zmierzchu, wielu zmarło z głodu, przepracowania, niedożywienia, ubóstwa. To dzięki komunistom stan klasy pracowniczej (niewolniczej) się polepszył
> postulat posiadania własnej wygódki trzeba uznać za centralny punkt odniesienia dla krytyki tak kapitalizmu (komfort indywidualnej wygódki, czyściutkiej i pachnącej), jak i komunizmu (dyskomfort wspólnej wygódki, zapuszczonej i cuchnącej). człowiek jest zwierzęciem stadnym. Liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest pozbawieniem korzeni, wtedy będziesz słaby, i o to chodzi patoelitom
jak chcę uczynić dziewczyne moja niewolnica, każe jej byc libką niedorozwojką (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ), oddzielam ją od srodowiska, korzeni, staje się moja niewolnica, wie to kazdy psychopata patoelity to psychopaci my ich niewolnicy
|
|
|  | | maurice_ (747 punktów) | >kąpiel nago z grupą przyjaciół w jeziorze jest przyjemnym, posiadanie wlasnego basenu to bycie libkiem niedorozwojkiem, degeneracja człowieczeństwa
Wybieram własny basen, nie ze względów humanitarnych, lecz higienicznych. 😁
>moi przodkowie przez ostatnie 500 lat (do PRL-u) pracowali od świtu do zmierzchu, wielu zmarło z głodu, przepracowania, niedożywienia, ubóstwa. To dzięki komunistom stan klasy pracowniczej (niewolniczej) się polepszył
Najpierw gloryfikujesz faszyzm, teraz komunizm. Zdecyduj się na coś! 😊
Poza tym, nie wiadomo, jak gospodarka PRL rozwijałaby się sama, bez centralnego kierowania i interwencjonizmu państwowego.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>kąpiel nago z grupą przyjaciół w jeziorze jest przyjemnym, posiadanie wlasnego basenu to bycie libkiem niedorozwojkiem, degeneracja człowieczeństwa >Wybieram własny basen, nie ze względów humanitarnych, lecz higienicznych. za dzieciaka najbardziej bałem się pijawek (kąpiel w stawie)
>>moi przodkowie przez ostatnie 500 lat (do PRL-u) pracowali od świtu do zmierzchu, wielu zmarło z głodu, przepracowania, niedożywienia, ubóstwa. To dzięki komunistom stan klasy pracowniczej (niewolniczej) się polepszył >Najpierw gloryfikujesz faszyzm, teraz komunizm. Zdecyduj się na coś! komunizm, faszyzm to jeden czort
>nie wiadomo, jak gospodarka PRL rozwijałaby się sama, bez centralnego kierowania a czemu bez planowania?
>i interwencjonizmu państwowego. a czemu bez interwencjonizmu państwowego.
bylibyśmy Chinami, tylko bardziej do przodu
|
|
| | |  | | maurice_ (747 punktów) |
>za dzieciaka najbardziej bałem się pijawek (kąpiel w stawie)
I na lęk nie pomagała obecność innych?
>>Najpierw gloryfikujesz faszyzm, teraz komunizm. Zdecyduj się na coś! >komunizm, faszyzm to jeden czort
Podobnie, jak utopijny socjalizm.
>a czemu bez planowania?
Bo w tym było więcej babrania paluchami w gospodarce, niż samo planowanie.
>a czemu bez interwencjonizmu państwowego. > bylibyśmy Chinami, tylko bardziej do przodu
Nie wiadomo. 🤨
|
|
| |  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>moi przodkowie przez ostatnie 500 lat (do PRL-u) pracowali od świtu do zmierzchu, wielu zmarło z >głodu, przepracowania, niedożywienia, ubóstwa. To dzięki komunistom stan klasy pracowniczej (niewolniczej) się polepszył >
A teraz dzięki robotyzacji produkcji klasa pracownicza (niewolnicza) stała się kapitalistom niepotrzebna. Kapitalistom są potrzebne kolonie, bogaci klienci i armia. Biedacy mają jeden wybór, kolonialna armia. Żyć na koszt kapitalistów, w koszarach, do czasu aż ich nie wrzucą do maszynki do mięsa. Bogaci klienci kapitalistów też są w opałach, założono im podatkowe chomąto, klapy na oczy i ciągną kapitalistyczny kierat aż padną.
>Poza tym, nie wiadomo, jak gospodarka PRL rozwijałaby się sama, bez centralnego kierowania i interwencjonizmu państwowego. >
Jak nie wiadomo. Po tym jak naszych dziadków Anglosasi użyli do pokonania Osi Berlin Rzym Tokio, w ramach poniesionych strat, dali by nam kredyty na fabryki zbrojeniowe. Byłoby to co robią z nami dzisiaj. Katolicka kolonia produkująca mięso armatnie i prowokująca wojny. Całością zarządzali by w interesie Anglosasów żydowscy ekonomii.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|