Racjonalista - Strona głównaDo treści
Korwin-Mikke: Do PT Ateistów - z całym szacunkiem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
14-06-2007 13:32Szaleniec (50 punktów)Korwin-Mikke: Do PT Ateistów - z całym szacunkiem
Korwin-Mikke: Do PT Ateistów - z całym szacunkiem

"Proszę, proszę: ludzie zamiast o pornografii dyskutują o religii, o Wierze w Boga... Cóż: na tym blogu spotyka się elita. Z szacunku dla niej - najpierw sprostowanie: w tekście "Listu do Pleno Titulo Ateistów" jest kilka drobnych błędów ortograficznych - i jeden, który, niestety, zmienił sens zdania"

korwin-mikke.blog.onet.pl/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Nie twórz proszę do jednej kwestii ciągle to i nowych wątków. Umieść to w jednym wątku.
Szaleniec (50 punktów)
korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID218854303,index.html

Korwin-Mikke:
"Ja bardzo wysoko cenię ateistów bo, po pierwsze, cenię oryginalność, a po drugie są oni bardzo pożyteczni (gdyby nie byli, to po co by ich Pan Bóg stworzył?). Bruneci nie wiedzieliby, że są brunetami, gdyby nie było blondynów - dla wierzących zetknięcie się z ateizmem działa jak szczepionka (i vice versa!). Ateizm pozwala spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy - i jest to bardzo ożywcze. Dla elity. Bo tzw. L*d i tak nie patrzy na świat z żadnej perspektywy; tzw. L*d zajęty jest (i słusznie!) sprawami bardzo przyziemnymi, więc ogląd świata jako takiego nie budzi ich zainteresowania"

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365