Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Używając Gadu-Gadu, finansujesz socjalistów!"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
14-06-2007 13:50Szaleniec (50 punktów)"Używając Gadu-Gadu, finansujesz socjalistów!"
"Ojciec Gadu-Gadu chce budować w Polsce socjalizm?"

www.wiadom(*)_w_polsce_socjalizm_30694.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Janis.
"Gadu-Gadu się odcina

W komunikacie dla prasy zarząd Gadu-Gadu napisał, że spółka jest w pełni apolityczna. Sam Foltyn zrezygnował 16 maja 2007 zrezygnował z funkcji Członka Rady Nadzorczej Gadu-Gadu S.A. - Wszelka aktywność pana Łukasza Foltyna po dacie 16 maja 2007 nie ma żadnego związku z bieżącą działalnością spółki Gadu-Gadu - pisze zarząd spółki."
(Cytat za: serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,4221906.html)

Czytaj informacje z wielu źródeł, racjonalisto.
Janis.
Link coś nie działa, to wkleję jeszcze raz.

serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,4221906.html
Szaleniec (50 punktów)
niżej bo misklik był
Szaleniec (50 punktów)
Hehe jak byś przeczytał(a) ten artykuł to zobaczył(a) byś, że zacytowane przez Ciebie oświadczenie jest również zacytowane w artykule.

Czytaj najpierw całość artykułu, zanim zaczniesz go komentować i dawać rady racjonalist(k)o...
Szaleniec (50 punktów)
Rozumiem więc, że wierzysz w to "odcięcie się"? Fakty są takie, że Foltyn na GG nadal zarabia, i nadal ma niemal 12% głosów na Walnym Zgromadzeniu akcjonariuszy.

Tak to jest opierać się na Gazecie Wybiórczej...
Patty Matheson (2087 punktów)
A mnie zainteresował ten piktogram. P. Foltyn już nie jest w zarządzie GG. Ciekawe, czy firma będzie się czepiać. No ale czego - to tylko montaż z jej emblematem. Co innego niż fotomontaż Stalina i Jezusa...
Szaleniec (50 punktów)
> Co innego niż fotomontaż Stalina i Jezusa...

Albo Michnika i Matki Boskiej:
galba.blox(*)k-dziala-zniewolony-umysl.html
Nelchael (2125 punktów)
(zablokowany)
>Co innego niż fotomontaż Stalina i Jezusa...

To nie fotomontaż, to po prostu Święty Józef
Cieślański (994 punktów)
Info z portalu SLD
27 czerwca br. Warszawa: Dyskusja "Socjalizm w sieci"
Dyskusja pt. "Socjalizm w sieci" odbędzie się w środę 27 czerwca br. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Biblioteki m.st. Warszawy przy Koszykowej 26/28 (na parterze).

W gronie dyskutujących:

Łukasz Foltyn, twórca komunikatora Gadu-Gadu
Czy można zbudować nową lewicową siłę w oparciu o Internet?

Piotr Szumlewicz, redaktor portalu lewica.pl
Blaski i cienie portalu lewica.pl

Bartosz Machalica, dziennikarz "Przeglądu"
Możliwości wykorzystania Internetu do popularyzacji idei lewicowych

bóg jest oszustwem

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365