Zatrudnienie ucznia lub studenta to dla firmy często okazja na uzupełnienie braków kadrowych. Pracownik taki nie może pochwalić się doświadczeniem, w zamian za to koszty jego zatrudnienia są dużo niższe niż w przypadku zatrudnienia wykwalifikowanej kadry. Dla pracodawcy jest to szansa na zmniejszenie kosztów, ponieważ od pensji dla ucznia lub studenta niekiedy nie musi opłacać składek na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne - dotyczy to głównie przypadków gdy zawierania jest umowa zlecenie. Młode osoby mogą przy określonych warunkach korzystać również z ulgi bez PIT dla młodych. Uczennica liceum w Nysie, zarabia 4260 zł brutto na etacie u wojewody opolskiego - uwaga - jako specjalistka od wizerunku. Nawet nie asystentka: specjalistka. pbs.twimg.(*)WwAEYuVp?format=jpg&name=largeCzłonek PiS 40 lat nigdy na etacie!! Z naszych podatków utrzymanie! Marzenia? Prezydent Wawy ! twitter.com/i/status/1638467622458064898 |