Racjonalista - Strona głównaDo treści
człowiek

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
25-03-2023 13:41okragly (21676 punktów)człowiek
Człowiek to produkt społeczny I rozwiązanie jego wszystkich problemów jest społeczne.

Oczywiście nasz libków kapłani; profbalcerowicztusk powiedzą, że człowiek jest wg naszego boga, indywidualny, wolny i ma własność (bez tego nie jest człowiekiem)
dlatego np. wszystko ma być prywatne
dlatego my libki, ich wyznawcy, są głupki, niedorozwojki (łatwo udowodnić)
nasz buk LIBERALIZM w 3 osobach-indywidualizm, wolność, własność- jest głupszy od Jezusa, choć mineło 2000 lat, mamy regres (a nazywamy to progres),
czym ważniejszy prof tym głupszy, dlatego jest profesorem (niewolnikiem patoelit)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Człowiek to produkt społeczny I rozwiązanie jego wszystkich problemów jest społeczne.
Z tym to ostrożnie, bo tutejsza społeczność może mieć rozwiązanie np. Twoich problemów.


cr
25-03-2023 18:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Człowiek to produkt społeczny I rozwiązanie jego wszystkich problemów jest społeczne.
>Z tym to ostrożnie, bo tutejsza społeczność może mieć rozwiązanie np. Twoich problemów.
"racjonaliści" nie czytają moich wypocin,
zablokowali głos z raju
25-03-2023 20:51 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Człowiek to produkt społeczny I rozwiązanie jego wszystkich problemów jest społeczne.
>>Z tym to ostrożnie, bo tutejsza społeczność może mieć rozwiązanie np. Twoich problemów.
>"racjonaliści" nie czytają moich wypocin,
>zablokowali głos z raju
Przecież mają zdanie.
Ale masz przyjaciela.

cr
Thoter (6650 punktów)

>"racjonaliści" nie czytają moich wypocin,
>zablokowali głos z raju

Małpy zajęły się "polityką".
Thoter (6650 punktów)
>Człowiek to produkt społeczny I rozwiązanie jego wszystkich problemów jest społeczne.

www.youtube.com/watch?v=Y-TgAVzeVGI

@Lechoslowianin
9 lat temu
Człowiek jest stworzeniem stadnym. W stadzie jeżeli zlikwiduje się przewodnika można spokojnie odstrzeliwać pozostałe sztuki, stado jest zdezorientowane - nikt nie da sygnału do galopu

@Lechoslowianin
9 lat temu
Nie wiadomo z jakiego powodu zanikł w polakach instynkt samozachowawczy może to przez te lata bezpieczeństwa socjalnego jakie nam gwarantował PRL. Literatura podaje, że przyrost naturalny jest zjawiskiem naturalnym, może przyjmować wartość ujemną tylko w wyniku kataklizmów, wojen epidemii lub innych przyczyn.


@okrągły, czy to ty napisałeś??
25-03-2023 22:02 
 Ocena 1 na 1
0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)
>@okrągły, czy to ty napisałeś??

No przecież Okrągły to całą książkę napisał

www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf

.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>@okrągły, czy to ty napisałeś??

Wychodzi na to, że okrągły nie tylko pisze książki ale jeszcze buduje okrągłe domy.

Okrągły jaki już kiedyś skończę z wyścigiem szczurów, to przyjadę do Ciebie po okrągły dom, koniecznie gdzieś w dziczy, z dala od wielkomiejskich japi na ścieżce kariery.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-03-2023 18:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>@okrągły, czy to ty napisałeś??
tylko Tu piszę, pierwszy wpis z 2018r
5 lat, 0 efektu
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>@okrągły, czy to ty napisałeś??
>tylko Tu piszę, pierwszy wpis z 2018r
>5 lat, 0 efektu
Bo należysz do tych, którzy tylko piszą, nie czytają...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365