> >Czy ktoś da radę wyrazić pole figury płaskiej przez podniesienie jednostki do sześcianu?> To zadanie godne Matołżeusza Morawieckiego.Obawiam się, że też nie. Jest taki jeden przypadek, że da się to zrobić. Wystarczy przyjąć promień koła równy π 
Ci którzy twierdzą, że rozumieją relatywistykę, automatycznie przyznają, że rozumieją nonsensy
|