Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co może ułatwić proces zarządzania firmą tłumaczeniową?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
11-05-2023 22:16ronident (13 punktów)Co może ułatwić proces zarządzania firmą tłumaczeniową?
Co może ułatwić proces zarządzania firmą tłumaczeniową?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

mostoren (-6 punktów)
>Co może ułatwić proces zarządzania firmą tłumaczeniową?

Konieczne jest posiadanie tłumaczy wewnętrznych lub niezależnych, wyspecjalizowanych we wszystkich dziedzinach tłumaczeń. Dzięki temu Twoja agencja może tłumaczyć wszelkiego rodzaju dokumenty. Upewnij się, że Twój zespół jest wystarczająco kompetentny i odpowiedzialny, aby dotrzymać terminów i wymagań, które stawia Twoja firma.
CubitumEamus (4 punktów)
>>Co może ułatwić proces zarządzania firmą tłumaczeniową?
>Konieczne jest posiadanie tłumaczy wewnętrznych lub niezależnych, wyspecjalizowanych we wszystkich dziedzinach tłumaczeń. Dzięki temu Twoja agencja może tłumaczyć wszelkiego rodzaju dokumenty. Upewnij się, że Twój zespół jest wystarczająco kompetentny i odpowiedzialny, aby dotrzymać terminów i wymagań, które stawia Twoja firma.

Prawde mówiąc lepiej bym tego nie ujął
levog (8 punktów)
(zablokowany)
Prawda jest taka, że ​​możesz poświęcić się firmom lub firmom internetowym, takim jak fizyczny biznes. Określ krótko-, średnio- i długoterminowe cele związane z działalnością, na której się koncentrujesz, w tym przypadku z biurem tłumaczeń. Może to być na przykład planowanie zatrudnienia dla Ciebie tłumaczy, współpraca z konkretną firmą lub kilkoma firmami itp.
Skorzystaj z zarządzania tłumaczeniami dla biura tłumaczeń protemos.com/tms-for-translation-agencies.html, aby uprościć proces zarządzania firmą. Ta platforma automatyzuje niektóre procesy biznesowe, dzięki czemu możesz poprawić jakość pracy swojej firmy.

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365