 |
Czy solary wywołają zlodowacenie Ziemi? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-06-2023 22:51 | Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Czy solary wywołają zlodowacenie Ziemi?
1 na 1 | Wszyscy wiemy, że solary, które oddają energię elektryczną, nie grzeją się w słońcu ani też nie odbijają promieniowania słonecznego. > Wytwarzanie krzemowych ogniw fotowoltaicznych składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest wytworzenie krzemu do produkcji ogniw. Czysty krzem otrzymuje się z dwutlenku krzemu (SiO2), jest on najbardziej rozpowszechnionym związkiem chemicznym na Ziemi. Jest głównym składnikiem piasku i krzemianów.globenergi(*)rzania-ogniw-fotowoltaicznych/Wiemy też, że solary robi się z piasku a to widok pustyni z kosmosu, która kiedyś przemieni się w pole solarowe.  Stąd moje pytanie czy przed nami epoka lodowcowa wywołana pokryciem Ziemi solarami?      Mam jeszcze jedno pytanie filozoficzne. Czy Ziemia pokryta całkowicie solarami stanie się ciemną materią? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >Wszyscy wiemy,
Uważajcie wszyscy na Hamerlika Konopke. Wyłudza informacje i szantażuje.
Dajcie znać gdyby was nękał w ten sposób!!!
>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę
Nie podawajcie obcym ludziom w internecie co posiadacie. Hamerlik Konopka będzie wam groził innymi ludźmi żeby was traktowali jak bandytę.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19904 punktów) | > UważajcieCiekawe, że za każdą taką wypowiedź dostajesz zaraz po niej jedną pozytywną ocenę. Kto Cię tak pozytywnie ocenia?  youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >>Uważajcie >Ciekawe, że za każdą taką wypowiedź dostajesz zaraz po niej jedną pozytywną ocenę. Dzisiaj dostał drugą ode mnie. Zgodnie z regulaminem. Zapytam w twoim stylu - czy masz coś przeciwko regułaminowi, który pozwala nam oceniać pozytywnie piszących? Niejednokrotnie mógłbym postawić negatywną ocenę np. Tobie. Nie korzystam z tego prawa często, ale gdybym miał za każdym razem wszystko co mi się nie podoba oceniać, to ty, wraz ze swoim klakierem Thoterem, mielibyście najwięcej negatywnych ocen u mnie.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19904 punktów) | > ty, wraz ze swoim klakierem Thoterem, mielibyście najwięcej negatywnych ocen u mnie.Widać widzisz w tych farmerowskich wyłudzeniach, szantażach, nekaniach jakiś sens. W ogóle jest tu taka grupa na tym forum, która widzi świat wyraźnie odmiennie ode mnie. Wystawiaj sobie oceny jakie tam potrzebujesz. Jak Ci tego nie zabronię. Skomentowałem sobie postęp jednego pozytywnego komentarza po każdej chamskiej wypowiedzi farmera i tyle. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | . >Skomentowałem sobie postęp jednego pozytywnego komentarza po każdej chamskiej wypowiedzi farmera i tyle.
Jesteś obłudny i świadomy swojego wyrachowania. I tego jakie są konsekwencje twojego podłego zachowania.
>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.
Gdyby nie wszystko co czyni normami społecznymi to poszedłbys do kogoś do domu i nasrał mu w kuchni.
Nie robisz tego jak ja czy inni tylko nie robisz bo są konsekwencje.
Jesteś zwyklaa gnida społeczna która wyzywa się w internecie.
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19904 punktów) | > Jesteś obłudny i świadomy swojego wyrachowania.Nie, uczę się jedynie cwaniactwa od większych cwaniaków. Dostosowuję się do panujących warunków. > Jesteś zwyklaa gnida społeczna która wyzywa się w internecie.Ta pogarda ma szersze konsekwencje, takie, że w twoim toku rozumowania wszystko jest tylko dla Ciebie i nic dla mnie. Znam już ten charakter rozumowania, który jest wbudowany w wasze nieczyste biznesy. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>Jesteś obłudny i świadomy swojego wyrachowania. >Nie, uczę się jedynie cwaniactwa od większych cwaniaków. Dostosowuję się do panujących warunków. >>Jesteś zwyklaa gnida społeczna która wyzywa się w internecie. >Ta pogarda ma szersze konsekwencje, takie, że w twoim toku rozumowania wszystko jest tylko dla Ciebie i nic dla mnie. Znam już ten charakter rozumowania, który jest wbudowany w wasze nieczyste biznesy.
Ile razy mam ci wkleić twoje cwaniackie zaxhowanie?.
>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.
Przeprasales mnie tu za nazwanie chciwym dziadem
Pytałem się ciebie czy kiedyś cię obraziłem czy coś na ciebie powiedziałem czy coś jestem ci winem.
Zaprzeczyles i przeprosiłes.
Gdybyś się uczył od mnie to przsledzilbys tu kilkanaście lat moich rozmów. W których nigdy pierwszy nikogo nie obraziłem
Dzięki czemu mam swiadomosc czego i jak
Natomiast ty wykorzystujesz fakt tej uległości i ustępowania. Nie zauważasz jednak gnoju że są granice
Dlatego gnój taki jak ty bez krmpaccji nazwie mnie bandyta przypisze mi biznes który szkodzi innym ludziom
I robi to na bezczela. Nie tym razem gnoju
|
|
| | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Widać widzisz w tych farmerowskich wyłudzeniach, szantażach, nekaniach jakiś sens. W dużej mierze ma rację. Ale ty, jakie masz podstawy twierdzić, że Farmer coś chce wyłudzić? Jeżeli miałbym o to kogoś podejrzewać, to przede wszystkim ciebie.
Informatyką i siecią zajmuję się zawodowo od kilku dekad. Przez ten czas doświadczyłem wielu ataków hakerskich - bandytów, którzy próbowali wyłudzić lub wykraść nie tylko moje osobiste dane. Powiedz mi dlaczego domagasz się ode mnie bym np. ujawnił swoje dane? Wiem, że byłoby z mojej strony absurdalne podejrzewać ciebie, że lobbujesz tu na korzyść internetowej przestępczości świadomie, ale twoja głupota mimo wszystko mnie przeraża. A co jeżeli w naszym kraju takich imbecyli jest więcej? A jest. Widać to po tym jak słaby społeczny głos jest przeciwko szubrawcom wykorzystujących Pegasusa. >W ogóle jest tu taka grupa na tym forum, która widzi świat wyraźnie odmiennie ode mnie. Dobrze, że choć tyle widzisz. Tylko w krajach totalitarnych obowiazuje jedna wizja
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19904 punktów) | > Powiedz mi dlaczego domagasz się ode mnie bym np. ujawnił swoje dane? Wiem, że byłoby z mojej strony absurdalne podejrzewać ciebie, że lobbujesz tu na korzyść internetowej przestępczości świadomie, ale twoja głupota mimo wszystko mnie przeraża.Domagam się publicznej jawności w fundamentalnych kwestiach egzystencjalnych całego społeczeństwa w ogóle. Jesteś kolejnym po farmerze i szarleyu, który uważa, że chcę czegoś od Ciebie indywidualnie ale dla mnie podobnie jak farmer i szarley jesteś tylko kolejną jednostką opętaną własnym ego i ideologią, wg której sprawy podstawowe i najważniejsze dla egzystencji całego społeczeństwa należy taic. Złodziejstwo na świecie szerzy się tylko i wyłącznie dzięki waszej kulturze tajemnic. W warunkach jawnego kapitału złodziei byłoby tyle co pies napłakał. Teraz rozumem już doskonale, że za przeciwnika nie mam wcale żadnych ludzi tylko wrogą ludzkości ideologię, która spetuje umysły mas i karze im sądzić ważne sprawy w określony przez ideologię sposób. Nie walczę z Tobą, z szarleyem czy farmerem lecz z waszą kulturą. Nie ma nic głupiego w walce z prymitywną i podłą kulturą. To jest raczej bardzo mądre. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
>Nie walczę z Tobą, z szarleyem czy farmerem lecz z waszą kulturą.
Gnoju jaka mi kulturę przypisujesz.
Bo gnoju nazwałeś mnie już bandyta Bo gnoju przylislaes mi prowadzenie biznesu który szkodzi innym ludziom.
A teraz gnoju przypisujesz mi kulturę z którą walczysz.
Przeprasales mnie już gnoju na tym forum.
Twój brak kultury doprowadziłem wówczas do stanu gdy za swoje chamstwo przprosiles.
Oczywiście gnoju zamkniesz swoją gebe przed korporacja .
>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.
Korporacji ten gnojek zapłaci czynsz a w tytule przelewu wpisze grzecznie za co.
|
|
| | | | |  | -1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Złodziejstwo na świecie szerzy się tylko i wyłącznie dzięki waszej kulturze tajemnic. W >warunkach jawnego kapitału złodziei byłoby tyle co pies napłakał. >
Hamerlik a czy Twój wynalazek ukróciłby imperializm amerykański ??
|
|
| | |  | -1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | >>ty, wraz ze swoim klakierem Thoterem, mielibyście najwięcej negatywnych ocen u mnie.
>Widać widzisz w tych farmerowskich wyłudzeniach, szantażach, nekaniach jakiś sens. W ogóle jest tu taka grupa na tym forum, która widzi świat wyraźnie odmiennie ode mnie.
Ta grupa powinna zmienić forum a nie wprowadzać nam słuszną, w danym momencie, propagandę.
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19904 punktów) | > Ta grupa powinna zmienić forum a nie wprowadzać nam słuszną, w danym momencie, propagandę.Teraz gdy Tusk przemawia i mówi o powrocie demokracji widzę, że Polacy nie mają żadnego głębszego planu, to jest tylko walka o stołki i miejsce przy korycie. Podejrzewam, że gdy już wygra, to będzie czekał na instrukcje z zagranicy co robić. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | |  | -1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Teraz gdy Tusk przemawia i mówi o powrocie demokracji widzę, że Polacy nie mają żadnego >głębszego planu, to jest tylko walka o stołki i miejsce przy korycie. >Podejrzewam, że gdy już wygra, to będzie czekał na instrukcje z zagranicy co robić. >
Kampania wyborcza prowadzona jest w sposób, który dociera tylko do istot otumanionych. Istotom otumanionym oferuję się: mniej lub więcej demokracji. Normalny człowiek chciałby wiedzieć, jaki będzie wpływ na nasz interes i przyszłych pokoleń. Hamerlik, jak zwykle popisałeś się: brakiem kompetencji i wpływem propagandy. Uważasz, że Tusk w okresie przedwyborczym nie czeka na instrukcje tylko zacznie realizować instrukcje z zagranicy dopiero po wygraniu wyborów?? Zauważ, że w demokratycznym sejmie nie ma ani jednej partii, przeciwnej używaniu nas do proxy war, przez reżim amerykanski. Czy my mamy jakiś wybór ?? Przygotowano nam opcje, które niczym się od siebie nie różnią. Wygra opcja populistyczna, każdy dostanie kiełbasę a potem zostanie zawieziony do rzeźni.
|
|
| |  | | qwery (2864 punktów) | > >>Uważajcie> >Ciekawe, że za każdą taką wypowiedź dostajesz zaraz po niej jedną pozytywną ocenę.> Dzisiaj dostał drugą ode mnie. Zgodnie z regulaminem. Zapytam w twoim stylu - czy masz coś przeciwko regułaminowi, który pozwala nam oceniać pozytywnie piszących?> Niejednokrotnie mógłbym postawić negatywną ocenę np. Tobie. Nie korzystam z tego prawa często, ale gdybym miał za każdym razem wszystko co mi się nie podoba oceniać, to ty, wraz ze swoim klakierem Thoterem, mielibyście najwięcej negatywnych ocen u mnie.Głupiego udajesz? Farmer sam sobie z drugiego Niku klakieruje a ty masz nas za idiotów większych niż jesteśmy  Może tak jest może nie ale narzuca się samo.
|
|
| | |  | | Hamerlik Konopka (19904 punktów) | > Może tak jest może nieCzy to nie wszystko jedno? Dla mnie straciło już znacznie czy ktoś się z kimś zgadza albo czy z kimś się zgadza 100, 1000, 10000000 ludzi. Wrzucą jeden temat w telewizji i zaraz mówi o tym milion ludzi a właściwie powtarza za telewizorem. Czy to znaczy, że ten milion wyraża jakieś wyższe racje? Nie, to znaczy, że obserwujemy stadomyslenie, która ma te same cechy co owczy pęd. Gdzie pobiegną osobniki alfa tam i reszta pobiegnie bez zastanowienia. Skoczą ze skarpy to wszyscy skoczą za nimi, byleby tylko się nie wyróżnić. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | |  | -1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Nie, to znaczy, że obserwujemy stadomyslenie, która ma te same cechy co owczy pęd. >
Tu jesteś w błędzie. To nie jest stadomyślenie tylko stadoprogramowanie. Owce są mądrzejsze niż zaprogramowane stado. Owce wyczuwają zapach jedzenia i za nim podążają, co jest w ich interesie. Zaprogramowane stado straciło wyczuwanie swojego interesu.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|