"trzymajcie się" to komunistyczna forma zwracania do ludzi których lubimy, którym życzymy dobrze, oznacza, żeby tworzyć wspólnotę, żyć razem, co daje siłę, zadowolenie, zdrowie i nie pozwala upaść.
dzisiaj słyszę coraz częściej, "puść się", jesteś indywidualny, wolny, masz JA, które jest najważniejsze, puść się
"puść się", takie powinno być nasze, libków niedorozwojków pozdrowienie
|