Racjonalista - Strona głównaDo treści
giniemy w pracy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
03-07-2023 08:23okragly (21676 punktów)giniemy w pracy
Codziennie tysiące, rocznie 3 miliony ludzi ginie w wypadkach w związku ze swoją pracą

To więcej niż liczba ofiar zdarzeń drogowych i wojen, razem wziętych, kolejne kilkaset milionów pracowników zostaje poszkodowanych w wypadkach niemających konsekwencji śmiertelnych
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Codziennie tysiące, rocznie 3 miliony ludzi ginie w wypadkach w związku ze swoją pracą
>To więcej niż...
Mało zaskakujące, przecież wśród liczb naturalnych tylko jedna nie ma od siebie mniejszej.

cr
04-07-2023 11:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Codziennie tysiące, rocznie 3 miliony ludzi ginie w wypadkach w związku ze swoją pracą
>>To więcej niż...
>Mało zaskakujące ..
faktycznie, w trakcie budowania stadionów w Katarze zginęło od 6,5 do 15 tysięcy ludzi. Precyzyjna liczba 15021 zgonów migrantów pracujących w Katarze pochodzi z raportu Amnesty International z 2021 roku. Z kolei 6,5 tys. osób podawał "The Guardian".
a FIFA i Katar podają że zginęło 3 pracowników. Propaganda tak jak na wojnie, Ukrainy z Rosją.
I u nas, patoelity nie podają ilu ginie "niewolników" w walce o ich zyski
08-07-2023 23:18 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Codziennie tysiące, rocznie 3 miliony ludzi ginie w wypadkach w związku ze swoją pracą
>>>To więcej niż...
>>Mało zaskakujące ..
>faktycznie, w trakcie budowania stadionów w Katarze zginęło od 6,5 do 15 tysięcy ludzi. Precyzyjna liczba 15021 zgonów migrantów pracujących w Katarze pochodzi z raportu Amnesty International z 2021 roku. Z kolei 6,5 tys. osób podawał "The Guardian".
>a FIFA i Katar podają że zginęło 3 pracowników. Propaganda tak jak na wojnie, Ukrainy z Rosją.
>I u nas, patoelity nie podają ilu ginie "niewolników" w walce o ich zyski
>
A sprawdź ile osób ginie w domu - to dopiero masakra.
Jak żyć?!!!!
10-07-2023 09:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Codziennie tysiące, rocznie 3 miliony ludzi ginie w wypadkach w związku ze swoją pracą
>> w trakcie budowania stadionów w Katarze zginęło od 6,5 do 15 tysięcy ludzi. Precyzyjna liczba 15021 zgonów migrantów pracujących w Katarze pochodzi z raportu Amnesty International z 2021 roku. Z kolei 6,5 tys. osób podawał "The Guardian".
>>a FIFA i Katar podają że zginęło 3 pracowników. Propaganda tak jak na wojnie, Ukrainy z Rosją.
>>I u nas, patoelity nie podają ilu ginie "niewolników" w walce o ich zyski
>A sprawdź ile osób ginie w domu - to dopiero masakra.
>Jak żyć?!!!!
zdecydowanie najwiecej umiera w miejscu pracy łapiduchów

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365