Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zbieramy na tablet z LTE dla handzlik polska i stanyzjednocz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
10-07-2023 04:14Magnificat yy (22 punktów)Zbieramy na tablet z LTE dla handzlik polska i stanyzjednocz
Trefic - nieskończony stan homeostazy

250ml wody NIE H2O z cukrem
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Magnificat yy (22 punktów)
>Trefic - nieskończony stan homeostazy
>250ml wody NIE H2O z cukrem

50 zł mam ale tablet kosztuje 1200zl
Magnificat yy (22 punktów)
>>Trefic - nieskończony stan homeostazy
>>250ml wody NIE H2O z cukrem
>50 zł mam ale tablet kosztuje 1200zl

Tu pokazuje jak to zrobić nieodchodząc od tv

M.@#
Magnificat yy (22 punktów)
>>>Trefic - nieskończony stan homeostazy
>>>250ml wody NIE H2O z cukrem
>>50 zł mam ale tablet kosztuje 1200zl
>Tu pokazuje jak to zrobić nieodchodząc od tv
>M.@#

Jak ksiądz chodzi to nie żebra? Agnusieiccz nie żebra

A odchodzę z tego forum
Magnificat yy (22 punktów)
>>>>Trefic - nieskończony stan homeostazy
>>>>250ml wody NIE H2O z cukrem
>>>50 zł mam ale tablet kosztuje 1200zl
>>Tu pokazuje jak to zrobić nieodchodząc od tv
>>M.@#
>Jak ksiądz chodzi to nie żebra? Agnusieiccz nie żebra
>A odchodzę z tego forum

Nikt nie kliknął

Temat do zamknięcia

Kto pierwszy był racjonalistą

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365