Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jaka jest polska gospodarka/standard życia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
11-07-2023 08:26lenangake (4 punktów)Jaka jest polska gospodarka/standard życia
Statystycznie wydaje się, że Polska ma się dobrze: szósta co do wielkości gospodarka (nominalny PKB) w UE i piąta pod względem PPP. Ale anegdotycznie wydaje się, że ludzie (w tym Polacy) nadal określają ten kraj jako biedny i pozbawiony możliwości.

Który to jest? Czy możliwość znalezienia pracy i dobrego życia w Polsce jest bardziej podobna do możliwości np. w Niemczech czy na Ukrainie?

Zdaję sobie sprawę, że to skomplikowane pytanie, więc byłbym wdzięczny za szczegółowe odpowiedzi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lenangake (4 punktów)
>Statystycznie wydaje się, że Polska ma się dobrze: szósta co do wielkości gospodarka (nominalny
>PKB) w UE i piąta pod względem PPP. Ale anegdotycznie wydaje się, że ludzie (w tym Polacy) nadal
>określają ten kraj jako biedny i pozbawiony możliwości. mobdro.bio/
>Który to jest? Czy możliwość znalezienia pracy i dobrego życia w Polsce jest bardziej podobna do
>możliwości np. w Niemczech czy na Ukrainie?
>Zdaję sobie sprawę, że to skomplikowane pytanie, więc byłbym wdzięczny za szczegółowe odpowiedzi.

i got thisss....
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zdaję sobie sprawę, że to skomplikowane pytanie, więc byłbym wdzięczny za szczegółowe odpowiedzi.

To forum jest nieodporne na spam.
Pewnie dlatego, że nikt nie czuje się odpowiedzialny, każdy podąża za hajsem i posiadłościami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Zdaję sobie sprawę, że to skomplikowane pytanie, więc byłbym wdzięczny za szczegółowe odpowiedzi.
>To forum jest nieodporne na spam.
>Pewnie dlatego, że nikt nie czuje się odpowiedzialny, każdy podąża za hajsem i posiadłościami.

Nie pojechałeś do Peru z oszczędności
Nie pojechałeś do Peru z jednej wypłaty
Nie pojechałeś do Peru za kredyt

Skurwiłeś własną córkę

Nie daruję ci

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie pojechałeś do Peru z oszczędności
>Nie pojechałeś do Peru z jednej wypłaty
>Nie pojechałeś do Peru za kredyt

Tak, tak.

Utajnijmy rozkład kapitału, czytaj władzy człowieka nad człowiekiem, poprzez wasze jednoosobowe spółki kapitałowe z ograniczoną odpowiedzialnością działające w skrzynkach listy o nieznanych właścicielach.

Zwolnijmy właścicieli świata oraz wierzycieli ludzkości od wszelkiej odpowiedzialności za kogokolwiek prócz samych siebie. Niech sobie budują swobodnie cudzymi rękami pałace na zboczach gór gdy inni ludzie będą przymierali głosem, z których będzie rozciągał się widok na ich królestwa, w których rządzą ludzkością bez żadnej odpowiedzialności za podwładnych.

Wybierzmy sobie w tajemnicy prawodawców, który uwłaszcza się na przymusowych podatkach od biedy pobieranych pod groźbą więzienia od ludzi, którzy niczego prócz obietnicy zapłaty za pracę najemną na cudzym nie mają.

Niech zalatuje na świecie piekło, żeby kilku pasożytów mogło pożyć na bogato, bez kiwnięcia palcem w bucie dla innego człowieka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie pojechałeś do Peru z oszczędności
>>Nie pojechałeś do Peru z jednej wypłaty
>>Nie pojechałeś do Peru za kredyt
>Tak, tak.
>Utajnijmy rozkład kapitału,

Nie pojechałeś do Peru z oszczędności
Nie pojechałeś do Peru z jednej wypłaty
Nie pojechałeś do Peru za kredyt

O tym mowa

>Niech zalatuje na świecie piekło, żeby kilku pasożytów mogło pożyć na bogato, bez kiwnięcia palcem w bucie dla innego człowieka.

Twoja matka?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365