w raju 30% mężczyzn miało 70% dzieci, dzieki takiej selekcji mieliśmy ogromny postep gatunku ludzkiego. Powinniśmy do tego wrócić. Dzisiaj zbliżamy sie do raju, w związku z czym wielu młodych mężczyzn nie ma szans zbliżyć się do kobiety, to powoduje ich cierpienie, frustracje, dlatego proponuje kastracje za rente, zyskamy spokój społeczny (nie będa głosowac na korwina i innych liberałów) i lepszą jakość naszego gatunku. Zamiast ich traceniem energi na latanie za "spódniczkami" zyskamy MY jako społeczeństwo i ONI spokój, energię skierują na wspólnotę (komunę) Kastrat to idealny wujek, opiekun przedszkolaków, nauczyciel w szkole, pracownik, kierownik, naukowiec, artysta, zyskalibyśmy geniuszy, empatycznych biznesmenów, żołnierzy, generałów i nie byłoby wojen Nie widze wad |