Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ustalamy miejsce pobytu handzlik i zrzucam syntezę CO2

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
21-07-2023 17:28Magnificat yy (22 punktów)Ustalamy miejsce pobytu handzlik i zrzucam syntezę CO2
Jesteś ostatnim człowieka który jeszcze dostaję zastrzyki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Magnificat yy (22 punktów)
>Jesteś ostatnim człowieka który jeszcze dostaję zastrzyki

A pyta matka i mówię że wszystko dobrze
Magnificat yy (22 punktów)
>>Jesteś ostatnim człowieka który jeszcze dostaję zastrzyki
>A pyta matka i mówię że wszystko dobrze

Przecież ten świat przez udostępnianie wysokiej technologii nie ma sensu
Magnificat yy (22 punktów)
>>>Jesteś ostatnim człowieka który jeszcze dostaję zastrzyki
>>A pyta matka i mówię że wszystko dobrze
>Przecież ten świat przez udostępnianie wysokiej technologii nie ma sensu

Retro to choroba a nie sentyment
Magnificat yy (22 punktów)
>>>>Jesteś ostatnim człowieka który jeszcze dostaję zastrzyki
>>>A pyta matka i mówię że wszystko dobrze
>>Przecież ten świat przez udostępnianie wysokiej technologii nie ma sensu
>Retro to choroba a nie sentyment
>
Mama kupuje Xbox i plejistione pisałem tylko nie mateusza morawieckiego ale to nie działa
Pisze bo jakieś grupie społecznej podpadne
Magnificat yy (22 punktów)
>>>>>Jesteś ostatnim człowieka który jeszcze dostaję zastrzyki
>>>>A pyta matka i mówię że wszystko dobrze
>>>Przecież ten świat przez udostępnianie wysokiej technologii nie ma sensu
>>Retro to choroba a nie sentyment
>>
>Mama kupuje Xbox i plejistione pisałem tylko nie mateusza morawieckiego ale to nie działa
>Pisze bo jakieś grupie społecznej podpadne

Chce pan wpierdol...
Liryczny oczywiście.

Mamy tu rapera drobne trochę dobry nie chcemy wygrać

Chcemy pograć na pjeistione bo nas capneli renta przychodzi ale po pogrzebie naszym
Magnificat yy (22 punktów)
>>>>>>Jesteś ostatnim człowieka który jeszcze dostaję zastrzyki
>>>>>A pyta matka i mówię że wszystko dobrze
>>>>Przecież ten świat przez udostępnianie wysokiej technologii nie ma sensu
>>>Retro to choroba a nie sentyment
>>>
>>Mama kupuje Xbox i plejistione pisałem tylko nie mateusza morawieckiego ale to nie działa
>>Pisze bo jakieś grupie społecznej podpadne
>Chce pan wpierdol...
>Liryczny oczywiście.
>Mamy tu rapera drobne trochę dobry nie chcemy wygrać
>Chcemy pograć na pjeistione bo nas capneli renta przychodzi ale po pogrzebie naszym

Kiedyś to było poważne forum ale Jan Bednarski twierdzi że bełkota i nie ma liczb parzystych

A Tarnów zwariował po przeczytaniu że wtf rozwiązanie
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kiedyś to było poważne forum

Wypowiadali się ludzie z autorytetem, z pozycją społeczną, z istotną rolą w społeczeństwie, których złożoność koncepcji i kultura wypowiedzi powodowały, że wszystko o czym mówili było ważne i poważne.

Aż się okazało, że również oni nie mają żadnej kontroli i wpływu, co dowodzi ich braku wiedzy o świecie.

Czasem a nawet często ludzie wierzą, że kręcą się wokół spraw bardzo ważnych i poważnych, do chwili gdy orientują się, że te sprawy mają znikomy wpływ na rzeczywistość.

Waga spraw bywa urojeniem, bo życie toczy się innym biegiem.

Dla mnie wyznacznikiem ważności są hajs i posiadłości. Gdzie jest hajs tam jest istota.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Dla mnie wyznacznikiem ważności są hajs i posiadłości.

Tylko dla ciebie, ale jak na hipokrytę przystało zawsze zarzucasz to innym

Napisałeś, że biorę dotacje do swojego domu. Kiedy odwołasz to kłamstwo człowieczka o ujemnej godności, pospolitego kłamcy bez honoru?

Kiedy powiesz swojej matce, że jest bandytką, bo policja chroni jej posiadłości w kurorcie?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Dla mnie wyznacznikiem ważności są hajs i posiadłości.
>Tylko dla ciebie

Ale jaja

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Dla mnie wyznacznikiem ważności są hajs i posiadłości.
>>Tylko dla ciebie
>Ale jaja

Tak, kłamco o ujemnej godności. Sugerujesz innym własne przekonania
TYLKO dla ciebie, ale oskarżasz o to innych

Wenancjusz ma lokaja?
Ty kłamco!

Farmer prowadzi biznes szkodzący ludziom, kłamco?

Byłeś w Peru ... nie z wypłaty, nie z oszczędności nie za kredyt, kłamco?

We wspólnocie mamusi jest rada nadzorcza, kłamco?

Jakie dotacje biorę do swojego domu, kłamco o ujemnej godności?

Napisałeś
>Ty nie pamiętasz już co znaczy pracować.
Masz jakieś dowody na to twoje kłamstwo?

Do jakich prywatnych, zagranicznych szkół posyłam swoje dzieci, kłamco?

Ile razy byłeś na swojej działce?
Pisałeś, że raz
Pisałeś, że dwa razy
Pisałeś, że trzy razy

Kłamca
Kłamca
Kłamca

Pracowałeś następnego dnia po zawale serca, potem pisałeś, że 63 godziny
Kłamca
Kłamca
Kłamca

Nie wolni ci poruszać się drogami, kłamco?

Kłamca
Kłamca
Kłamca

Powiedziałeś własnej matce, że jest darmojadem i złodziejką?
Powiedziałeś w oczy berlińskiemu policjantowi, że jest bandytą?

Kłamca

Ukrywasz się pod fałszywym nickiem i zmyślonym adresem
Kłamca

Powiesz w oczy górnikowi w gospodzie, że nigdy nie opuścił strefy komfortu, pajacu?

Rozumiem, schowany w Berlinie, piszesz na obcojęzycznym forum udając, że to nie ty

Nie zamierzam ci odpuszczać moralny gnoju


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Dla mnie wyznacznikiem ważności są hajs i posiadłości.
>>>Tylko dla ciebie
>>Ale jaja
>Tak, kłamco o ujemnej godności. Sugerujesz innym własne przekonania

Zatem polecam Ci eksperyment.

Porozmawiaj z innymi o różnych, ważnych sprawach. O bogu, o demokracji, o wolności, o państwie, o niepodległości i obserwuj ich reakcje zachowania a potem zejdź na temat hajsu i posiadłości.

Najlepiej zadaj im wprost pytanie ile mają pieniędzy i jakie mają posiadłości.

Zobaczysz jaka u nich pojawi się nagle poważna mina. Takiej miny dyskusją o bogu czy nawet państwie nie wywołasz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 02:17 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>Dla mnie wyznacznikiem ważności są hajs i posiadłości.
>>>>Tylko dla ciebie
>>>Ale jaja
>>Tak, kłamco o ujemnej godności. Sugerujesz innym własne przekonania
>Zatem polecam Ci eksperyment.
>Porozmawiaj z innymi o różnych, ważnych sprawach. O bogu, o demokracji, o wolności, o państwie, o niepodległości i obserwuj ich reakcje zachowania a potem zejdź na temat hajsu i posiadłości.
>Najlepiej zadaj im wprost pytanie ile mają pieniędzy i jakie mają posiadłości.
>Zobaczysz jaka u nich pojawi się nagle poważna mina. Takiej miny dyskusją o bogu czy nawet państwie nie wywołasz.

Podaj kobietom długość swojego penisa o ile go posiadasz i zobacz jakie miny u nich wywolasz.
.

Jesteś kretynem.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podaj kobietom długość swojego penisa o ile go posiadasz i zobacz jakie miny u nich wywolasz.

Cudzy penis nie pozbawia dostępu do zasobów naturalnych, nie grodzi przed Tobą całego świata i nie wiesza tabliczek "nie rusz, nie wolno, zostań moim niewolnikiem, to Ci pozwolę wejść na moje i jeść z mojego pola, dopóki będziesz robił co chcę, bo jeśli przestaniesz, to Cię przegonię z pomocą policji, którą nakarmię owocami twojej pracy".

Wiem, wiem, zabór świata i podporządkowanie sobie ludzi egzystencjalnie zależnych od waszego jest waszą prywatną sprawą i nikt nie ma prawa o to pytać.

Tak jest w waszej religii ale nie w mojej.

W mojej religii gdy stajesz się od czegoś egzystencjalnie zależny, to automatycznie zyskujesz naturalne prawo do pytań o wszystko od czego zależysz i co na Ciebie wpływa. Masz również prawo do odpowiedzi.

W mojej religii wasza kapitalistyczna policja chroniąca waszą tajemnicę mienia i egzekwująca przemocą prawo do posiadłości świata nieznanych powszechnie właścicieli to hordy szatana, które walczą o królestwo szatana na świecie.

Ale Ty już to wszystko wiesz tylko masz w dupie, bo masz już dużo ale chcesz więcej i nie interesuje Cię ilu ludziom to więcej tylko dla Ciebie zniszczy życie.

Samo tu twoje porównanie wiedzy o rozkładzie kapitału wśród ludzi z wiedzą o długości penisów jest publicznym świadectwem, że jesteś opętany przez demona i nie liczysz się z cudzym życiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 08:54 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)



>>Podaj kobietom długość swojego penisa o ile
go posiadasz i zobacz jakie miny u nich wywolasz.
>Cudzy penis nie pozbawia dostępu do zasobów naturalnych, nie grodzi przed Tobą całego świata i nie wiesza tabliczek "nie rusz, nie wolno, zostań moim niewolnikiem, to Ci pozwolę wejść na moje i jeść z mojego pola, dopóki będziesz robił co chcę, bo jeśli przestaniesz, to Cię przegonię z pomocą policji, którą nakarmię owocami twojej pracy".

Klamiesz jak to ty. Pisales o reakcji na pytanie o hajs. Więc zapytaj kogoś długość penisa. A najlepiej sam podaj kobietom

Niech cię oceniają.

Może gdy windykowales twoje kłamstwa robiły wrażenie na ludziach

>Samo tu twoje porównanie wiedzy o rozkładzie kapitału wśród ludzi z wiedzą o długości penisów jest publicznym świadectwem, że jesteś opętany przez demona i nie liczysz się z cudzym życiem.

Twoja mnaipulaxja pokazuje jakim gnojem jesteś. Ale to nie czasy windykacji mendo.
Już nie jesteś mendo windykatorem



>Porozmawiaj z innymi o różnych, ważnych sprawach. O bogu, o demokracji, o wolności, o państwie, o niepodległości i obserwuj ich reakcje zachowania a potem zejdź na temat hajsu i posiadłości.
>Najlepiej zadaj im wprost pytanie ile mają pieniędzy i jakie mają posiadłości.
>Zobaczysz jaka u nich pojawi się nagle poważna mina. Takiej miny dyskusją o bogu czy nawet państwie nie wywołasz.


Dlatego że ty pojechałeś sobie na wycieczkę mówiąc to moja wycieczka. Zostań moim niwielonikem bo nigdy nie pojedziesz na tą wycieczkę.
A jeśli pojedziesz zamiast mnie to zadzwonię na policję?
Jesteś kretynem.

>Cudzy penis nie pozbawia dostępu do zasobów naturalnych, nie grodzi przed Tobą całego świata i nie wiesza tabliczek "nie rusz, nie wolno, zostań moim niewolnikiem, to Ci pozwolę wejść na moje i jeść z mojego pola, dopóki będziesz robił co chcę, bo jeśli przestaniesz, to Cię przegonię z pomocą policji, którą nakarmię owocami twojej pracy".

Rozmowa o demokracji zabrania czegoś?
Nawet nie chce siebie wyobrazić jaki ty byłeś w robicie.
Ludzie pewnie siedzeil gnoju z dyktafonami i nagrywali towje słowa.



Przekonles już matkę że jestem bandyta ?
Powiedziłes jej to samo co mi?
Powiedziłes córce że jesteśmy bandytą?
Przejoanles ja że nic niema?

Jak reagują jej znajomi gdy im mówisz żebu ci ujawnili co mają?

Jak ich nazywasz?

Jesteś tylko śmieciu odważny w internecie?

Gdzie chciwy dziadu jedziesz na wycieczkę ? Będzie ona droższa niż wypłata sprzątaczki która sprzyja kible po tobie?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoja mnaipulaxja pokazuje jakim gnojem jesteś. Ale to nie czasy windykacji mendo.
>Już nie jesteś mendo windykatorem

Nie ma w tym żadnej manipulacji a jedynie przenośnia.

Opętanie przez demona oznacza, że uznaję Cię za złego człowieka, który szkodzi nie tylko mi ale także innym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 06:23 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Wenancjusz ma lokaja?
Ty kłamco!

Farmer prowadzi biznes szkodzący ludziom, kłamco?

Byłeś w Peru ... nie z wypłaty, nie z oszczędności nie za kredyt, kłamco?

We wspólnocie mamusi jest rada nadzorcza, kłamco?

Jakie dotacje biorę do swojego domu, kłamco o ujemnej godności?

Napisałeś
>Ty nie pamiętasz już co znaczy pracować.
Masz jakieś dowody na to twoje kłamstwo?

Do jakich prywatnych, zagranicznych szkół posyłam swoje dzieci, kłamco?

Ile razy byłeś na swojej działce?
Pisałeś, że raz
Pisałeś, że dwa razy
Pisałeś, że trzy razy

Kłamca
Kłamca
Kłamca

Pracowałeś następnego dnia po zawale serca, potem pisałeś, że 63 godziny
Kłamca
Kłamca
Kłamca

Nie wolni ci poruszać się drogami, kłamco?

Kłamca
Kłamca
Kłamca

Powiedziałeś własnej matce, że jest darmojadem i złodziejką?
Powiedziałeś w oczy berlińskiemu policjantowi, że jest bandytą?

Kłamca

Ukrywasz się pod fałszywym nickiem i zmyślonym adresem
Kłamca

Powiesz w oczy górnikowi w gospodzie, że nigdy nie opuścił strefy komfortu, pajacu?

Rozumiem, schowany w Berlinie, piszesz na obcojęzycznym forum udając, że to nie ty

Nie zamierzam ci odpuszczać moralny gnoju


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-07-2023 06:30 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>>>Dla mnie wyznacznikiem ważności są hajs i posiadłości.
>>>>Tylko dla ciebie
>>>Ale jaja
>>Tak, kłamco o ujemnej godności. Sugerujesz innym własne przekonania
>Zatem polecam Ci eksperyment.
>Porozmawiaj z innymi o różnych, ważnych sprawach. O bogu, o demokracji, o wolności, o państwie, o niepodległości i obserwuj ich reakcje zachowania a potem zejdź na temat hajsu i posiadłości.
>Najlepiej zadaj im wprost pytanie ile mają pieniędzy i jakie mają posiadłości.
>Zobaczysz jaka u nich pojawi się nagle poważna mina. Takiej miny dyskusją o bogu czy nawet państwie nie wywołasz.

Zmień temat na ich stan zdrowia, efekt będzie ten sam
Jesteś idiotą

Jesteś kłamcą, chciwcem, hipokrytą i idiotą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zmień temat na ich stan zdrowia, efekt będzie ten sam

No dobrze, kwestie zdrowia można porównać z kwestią posiadłości.

Dlatego zresztą w służbie zdrowia przelewa się taki hajs, lekarze, którzy zdobywają sławę jeżdżą najnowszym Porsche a 15 min ich konsultacji kosztuje tyle co 2 tygodnie pracy robola w Amazonie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 08:38 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Zmień temat na ich stan zdrowia, efekt będzie ten sam
>No dobrze, kwestie zdrowia można porównać z kwestią posiadłości.

Dzięki, sam udowodniłeś, że jesteś idiotą

Zmień temat na ich małżeńskie problemy, efekt będzie ten sam

Jesteś jednym z nielicznych, który ma przed oczyma jedynie ojro i NIC więcej

***

Teraz pora na twoje kłamstwa we wpisie powyżej
Wenancjusz ma lokaja?
Za co byłeś w Peru?
Ile bierze Sonia za oral?

Cóż, ucieczka kłamliwego gnoja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Zmień temat na ich stan zdrowia, efekt będzie ten sam
>>No dobrze, kwestie zdrowia można porównać z kwestią posiadłości.
>Dzięki, sam udowodniłeś, że jesteś idiotą
>Zmień temat na ich małżeńskie problemy, efekt będzie ten sam

Nie efekt nie będzie już taki sam. Nie w waszej indywidualistycznej kulturze egoistów.

Nie, nie tylko ja jestem zorientowany na hajs i posiadłości.

Spójrz na siebie i na swoich kolegów, kiedy zacząłem mówić o jawności i opodatkowaniu własności, jak mocno zacisnęły się Wam zęby i pięści.

Idiotów możesz zrobić z innych ludzi przekonując ich, że hajs jest nieważny i że to normalne, że żyją na cudzym oddając lwią część wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym za możliwość pomieszkania.

Sam jednak w odróżnieniu od tych "normalnych", których przekonasz do "normalnego" życia, będziesz z kolesiami w interesach potajemnie gromadził kapitał. A kiedy zauważysz, że twój kolega w biznesach zasłabł, to napadniesz również na niego, żeby mu wszystko odebrać i zostać ostatecznie Panem świata, w którym każdy musi Ci zapłacić, żeby w twoim świecie żyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 08:59 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Spójrz na siebie i na swoich kolegów, kiedy zacząłem mówić o jawności i opodatkowaniu własności, jak mocno zacisnęły się Wam zęby i pięści.

I jak reaguje twoja matka ?

Jak reaguje kolega( masz kogoś takiego) gdy kazesz mu ujwnaic co ma albo będziesz nazywał go bandytą?

Ale ty jesteś zakłamana menda. Ja pierd0le dzisz będziesz spotykał się z ludźmi patrzył im w oczy i oszukiwał kim jesteś.

Pwoedziels matce że plujesz na jej prawo własności?
Córka wie z nic niema.

Co pwoedziels matce gdzy nie chciała ujwnaic co ma.

Jaka ja nazwałeś. Starczyło ci śmieciu odwagi nazwać swoją matkę tak jak mnie .

Jesteś chory.
szarley (54913 punktów)
>>>>Zmień temat na ich stan zdrowia, efekt będzie ten sam
>>>No dobrze, kwestie zdrowia można porównać z kwestią posiadłości.
>>Dzięki, sam udowodniłeś, że jesteś idiotą
>>Zmień temat na ich małżeńskie problemy, efekt będzie ten sam
>Nie efekt nie będzie już taki sam.

Napisał Hamerlik Konopka po wykonaniu naukowych badań
"Naukowiec" który nie poradzi zważyć kostki cukru, za to twierdzi, że polski emeryt ma lokaja

Jesteś zakłamanym idiotą

>Nie, nie tylko ja jestem zorientowany na hajs i posiadłości.
>Spójrz na siebie i na swoich kolegów,

I Sonię, tę kurewkę
Dla hajsu possie psu

>Idiotów możesz zrobić z innych ludzi
... głosząc, że pracowałeś w dzień po zawale serca

>będziesz z kolesiami w interesach
Zmyślaj dalej

>potajemnie gromadził kapitał.
Zmyślaj dalej

>A kiedy zauważysz, że twój kolega w biznesach zasłabł,
Zmyślaj dalej

>to napadniesz również na niego, żeby mu wszystko odebrać i zostać ostatecznie Panem świata, w którym każdy musi Ci zapłacić, żeby w twoim świecie żyć.
Zmyślaj dalej

Poradzisz coś więcej niż zmyślać, rzucać gównem i uciekać?
Nudny jesteś z tym zmyślaniem moich "kolegów w interesach"


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-07-2023 09:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
?
>Nudny jesteś z tym zmyślaniem moich "kolegów w interesach"

Pomyśl że on spotyka się ze swoimi zanojmymi w co wątpię spotyka kolegow w co wątpię i udaje zmyślonego Hamerlika bo prawdziwy Hamerlik jest tu w internecie.

Wymyślona postać jedzie do matki rozmawia z córką umawia się że znajomymi na piwo.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nudny jesteś z tym zmyślaniem moich "kolegów w interesach"
>Pomyśl że on spotyka się ze swoimi zanojmymi w co wątpię spotyka kolegow w co wątpię i udaje zmyślonego Hamerlika bo prawdziwy Hamerlik jest tu w internecie.

Nikogo nie udaję w realu spotyka mnie podobny ostracyzm jak w internecie.

Wielu ludzi nie lubi mnie, także w mojej pracy, bo widzą, słyszą i czują, że nie jestem wyznawcą waszej kapitalistycznej religii.

Poza tym, że mnie nie lubią i nie chcą mieć ze mną kontaktu, bo nie jestem taki jak Wy, nic z tym nie robią, tak jak Ty.

Ty też tylko poplujesz sobie na mnie w Internecie pod pseudonimem i nic więcej nie zrobisz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>>Nudny jesteś z tym zmyślaniem moich "kolegów w interesach"
>>Pomyśl że on spotyka się ze swoimi zanojmymi w co wątpię spotyka kolegow w co wątpię i udaje zmyślonego Hamerlika bo prawdziwy Hamerlik jest tu w internecie.
>Nikogo nie udaję w realu spotyka mnie podobny ostracyzm jak w internecie.
>Wielu ludzi nie lubi mnie, także w mojej pracy, bo widzą, słyszą i czują, że nie jestem wyznawcą waszej kapitalistycznej religii.
>Poza tym, że mnie nie lubią i nie chcą mieć ze mną kontaktu, bo nie jestem taki jak Wy, nic z tym nie robią, tak jak Ty.
>Ty też tylko poplujesz sobie na mnie w Internecie pod pseudonimem i nic więcej nie zrobisz.

Lubią cię bo ich nazwałeś bandytami?

Lubią cię bo im mówisz prowadzą biznes który szkodzi innym ludziom?
L

Przekonałeś ich że jestem bandyta?

Tak jak matkę i córkę?
Nigdy im śmieciu tego nie powiedziałeś

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Lubią cię?
W twoich urojeniach.

Ja z bandytami nie mam nic wspólnego i się brzydzę a ty ....mendo

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

A ty mendo co,? Plucie w Polsce internecie.

Tchozliwa zakłamana menda
29-07-2023 11:33 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>Nudny jesteś z tym zmyślaniem moich "kolegów w interesach"
>Nikogo nie udaję
Kłamiesz
Powiedziałeś kiedyś w oczy berlińskiemu policjantowi, że uważasz go za bandytę?
Powiedziałeś górnikowi w oczy, że nie opuszcza strefy komfortu?

Na forum udajesz zaszczutego biedaka, który mieszka w luksusowej dzielnicy podróżuje po kilku kontynentach, ale zalicza się do biedoty i drze ryja, że emeryci mają go finansować (oczywiście na niszowym forum, żeby mamusia - emerytka nie usłyszała)

Udajesz tak samo często jak łżesz

>w realu spotyka mnie podobny ostracyzm jak w internecie.
Kłamiesz

>Wielu ludzi nie lubi mnie,
Skoro nazywasz ich bandytami i złodziejami....

>także w mojej pracy,
Kłamiesz, gdybyś swoje poglądy głosił w pracy, rodzona córka by się tam nie zatrudniała ze wstydu

>bo widzą, słyszą i czują, że nie jestem wyznawcą waszej kapitalistycznej religii.
Twoje religijne jazdy mało kogo obchodzą

>Poza tym, że mnie nie lubią i nie chcą mieć ze mną kontaktu, bo nie jestem taki jak Wy, nic z tym nie robią, tak jak Ty.
Nikt nie lubi hipokryty cuchnącego gównem, którym rzuca

A w pracy nie lubią cię zapewne dlatego, że za ciebie robotę robią, bo siedzisz w necie całą dniówkę

>Ty też tylko poplujesz sobie na mnie w Internecie pod pseudonimem i nic więcej nie zrobisz.
Ty też tylko plujesz sobie na mnie w Internecie pod pseudonimem i nic więcej nie zrobisz.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedziałeś kiedyś w oczy berlińskiemu policjantowi, że uważasz go za bandytę?
>Powiedziałeś górnikowi w oczy, że nie opuszcza strefy komfortu?

Nie zwracam się do prostych ludzi zaprogramowanych waszą ideologią, bo to jest niebezpieczne. Prości ludzie nie myślą samodzielnie tylko reagują zgodnie z wpojonymi im w procesie wychowania schematami. Policjant nie zastanowi się nad tym co mam do powiedzenia tylko uzna natychmiast, że sam stoi w obronie dobra, porządku i prawa, choćby w rzeczywistości realizował na świecie plan szatana.

>Na forum udajesz zaszczutego biedaka, który mieszka w luksusowej dzielnicy podróżuje po kilku kontynentach, ale zalicza się do biedoty i drze ryja, że emeryci mają go finansować (oczywiście na niszowym forum, żeby mamusia - emerytka nie usłyszała)
>Udajesz tak samo często jak łżesz

Mówię po prostu publicznie o panującym złu, niesprawiedliwości i szkodliwości społecznej. Mówię o tym, że cała ludzkość zostaje zredukowana, żeby paru kolesi mogło sobie popływać na swoich jachtach na morzu śródziemnym w otoczeniu młodych dziewcząt z nizin społecznych.

Czego nie zrozumiałeś?
Mojej wizji sprawiedliwości i rozwoju?
Bo nie pasuje do twojej wizji porządku społecznego, który ma Ci zapewnić dobrobyt, bez kiwnięcia palcem w bucie dla innego człowieka, który będzie musiał Ci słono zapłacić za życie i pracę na twoim?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Wenancjusz ma lokaja?
TY to napisałeś, kłamliwa szmato

>>Powiedziałeś kiedyś w oczy berlińskiemu policjantowi, że uważasz go za bandytę?
>>Powiedziałeś górnikowi w oczy, że nie opuszcza strefy komfortu?
>Nie zwracam się do prostych ludzi zaprogramowanych waszą ideologią,
Powiedziałeś kiedyś w oczy berlińskiemu policjantowi, że uważasz go za bandytę?
Powiedziałeś górnikowi w oczy, że nie opuszcza strefy komfortu?

>bo to jest niebezpieczne.
bo jesteś tchórzem i kłamcą

>Mówię po prostu publicznie
Powiedziałeś kiedyś w oczy berlińskiemu policjantowi, że uważasz go za bandytę?
Powiedziałeś górnikowi w oczy, że nie opuszcza strefy komfortu?
Kłamiesz. Niczego nie mówisz publicznie

>Bo nie pasuje do twojej wizji porządku społecznego, który ma Ci zapewnić dobrobyt, bez kiwnięcia palcem w bucie dla innego człowieka,

Zmyślaj dalej, kłamliwa szmato

>i pracę na twoim?
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zmyślaj dalej, kłamliwa szmato

Niczego nie zmyślam.

Taicie kapitał budując zmowę przeciw prostym ludziom, którzy nigdy nie mieli warunków, żeby się rozwinąć, po to, żeby zyskać to co inni stworzą nie dzieląc się z nimi i nie biorąc za nich żadnej odpowiedzialności.

Kapitał jest tajny po to, żeby pić ludzką krew bez żadnych konsekwencji.

Ty występujesz tu jako obrońca kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności, będąc zarazem jego fundamentalistą, udając przy tym Pana dobrodzieja zatroskanego losem innych.

Cała ta twoja troska o innych zaczyna się i kończy na twojej trosce o utrzymanie swoich posiadłości i oszczędności.

Tyle masz względności na innych o ile brak tej względności zagraża twojemu hajsowi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 13:02 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Zmyślaj dalej, kłamliwa szmato
>Niczego nie zmyślam.

Wenancjusz ma lokaja?
Farmer firmę szkodzącą ludziom?
Ja kolegów w interesach?
Pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn?
Latam bizneklasą na Syberię?

Ty kłamliwa szmato

>Taicie kapitał
Ty kłamliwa szmato

>Ty występujesz tu jako obrońca kapitalizmu opartego na tajnej
Ty kłamliwa szmato

>Cała ta twoja troska o innych zaczyna się i kończy na twojej trosce o utrzymanie swoich posiadłości i oszczędności.
Ty kłamliwa szmato

>Tyle masz względności na innych o ile brak tej względności zagraża twojemu hajsowi.
Ty kłamliwa szmato

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-07-2023 13:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Zmyślaj dalej, kłamliwa szmato
>Niczego nie zmyślam.
>Taicie kapitał budując zmowę przeciw prostym ludziom, którzy nigdy nie mieli warunków, żeby się rozwinąć,

Gdy ty windykowales ludzi ja pracowałem na magazynie.

Co robiłeś jak było 20% bezrobocie?
Ja robiłem za 800zl na miesiąc m a ty?

Prości ludzie mają już dziś domy. Jest ich pełno w Polsce.

Plujesz gnoju tym ludziom w twarz....przez internet.bo się ich boisz.

Powiedz to tym ludziom? Co o nich mylisz

Powiedz matce co o niej myślisz
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gdy ty windykowales ludzi ja pracowałem na magazynie.

Ty nie masz tu nawet nazwiska. Internet wszystko przyjmie a już najchętniej oskarżenia innych, które mają zdyskredytować ich potrzeby i dążenia.

>Prości ludzie mają już dziś domy.

Gdyby mieli to nie mielibyście strachu przed jawnością kapitału.

Teraz domy mają jednoosobowe spółki kapitałowe z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanym właścicielach, prowadzące działalność gospodarczą w skrzynce na listy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Ty nie masz tu nawet nazwiska.

>>Zmyślaj dalej, kłamliwa szmato
>Niczego nie zmyślam.

Wenancjusz ma lokaja?
Farmer firmę szkodzącą ludziom?
Ja kolegów w interesach?
Pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn?
Latam bizneklasą na Syberię?

Ty kłamliwa szmato

Napisałeś
>Ty nie pamiętasz już co znaczy pracować.
Masz jakieś dowody na to twoje kłamstwo?

NICZEGO NIE ZMYŚLASZ kłamliwa szmato?
Podałem ci ułamek twoich zmyśleń

>>Prości ludzie mają już dziś domy.
>Gdyby mieli to nie mielibyście strachu przed jawnością kapitału.
Zmyślaj dalej kłamliwa szmato
Kto się boi? Nikt bardziej niż ty psie gówno

A prości ludzie mają domy, i to, że twój zachlany "mózg" nie przyjmuje do wiadomości faktów świadczy tylko o tym, że cię w dzieciństwie pojono wódką a nie mlekiem

>Teraz domy mają jednoosobowe spółki kapitałowe
P.da twojej żony też jest ich własnością?

Ta suka co cię powiła też mieszka na cudzym ze skrzynki na listy?
Powiedziałeś jej, że od posiadłości ma płacić podatki na twoje podróże?

podaj jej adres "zwolenniku jawności" wyślę jej wydruki tego co piszesz o niej, że żre za cudze


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Gdy ty windykowales ludzi ja pracowałem na magazynie.
>Ty nie masz tu nawet nazwiska. Internet wszystko przyjmie a już najchętniej oskarżenia innych, które mają zdyskredytować ich potrzeby i dążenia.
>>Prości ludzie mają już dziś domy.
>Gdyby mieli to nie mielibyście strachu przed jawnością kapitału.

Na OLX jest ich pełno.

Pani ze warzywniaka prowadzi biznes ktoey szkodzi innym ludziom wg ciebie.

Idź jej to pwoedz w oczy pod swoim nazwiskiem mendo i imieniem ovzywisxie żeby mogła innych ostzrec przed tobą.

>Teraz domy mają jednoosobowe spółki kapitałowe z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanym właścicielach, prowadzące działalność gospodarczą w skrzynce na listy.

Prości ludzie mają domy i są bogatsi od ciebie....i też odmmnie
Znasz takich? Skręca ci z zzdazdrodci.
Widząc co mają.

Zawsze podziwiam ich piękne domki. I cieszy mnie gdy nn ich podjazdach stoją zajbiste fury.

Pracownicy mają domy.

Ludzie wykształceni mają domy

Ludzie mają domy.

Spytaj się tych ludzi jak będą wychodzić z domu czemu nie chcą wyjawić ci co mają
To
Pwoedz tym prostym ludziom że ja nie chcę ci wyjawić co mam.

Pwoedz im że oni taja przed tobą .

Mend bez iminia uj wie skąd plujaca na mnie .

Wyskocz śmieciu do ludzi w realu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pani ze warzywniaka prowadzi biznes ktoey szkodzi innym ludziom wg ciebie.

Takich biznesów praktycznie już nie ma, już się o to postaraliscie i ok jeśli taka organizacja handlu warzywami nie ma sensu, bo potrzeba dużej organizacji z logistyką, magazynowaniem, chłodniami a kobieta z warzywaniaka musi zmienić swoją rolę z kobiety biznesu na najemnego robola na cudzym, to niech zachowa prawo wiedzy o cudzym a także prawo do demokratycznego opodatkowania cudzego na rzecz jej bezpośredniego dochodu gwarantowanego.

Kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest szkodliwy społecznie i niedopuszczalny.

Zresztą upadnie tak czy siak, bo ten system nie ma prawa istnieć. To jest tylko chwilowy przebłysk, który zaraz zgaśnie.

Żaden szkodliwy społecznie system się nie utrzyma i upadnie wskutek reakcji wszystkich ludzi na to co im szkodzi i redukuje ich zamiast zapewnić im korzyści i ich rozwijać.

Wkrótce pojawi się więcej ludzi takich jak ja i nie będą ze mną w żaden sposób związani, po prostu będą reagowali na panowanie zła, które wkroczy w ich życie, żeby je zniszczyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pani ze warzywniaka prowadzi biznes ktoey szkodzi innym ludziom wg ciebie.
>Takich biznesów praktycznie już nie ma,
Skończ chlać

>już się o to postaraliscie
Twoja Sonia, k***a się o to postarała
Zmyślaj dalej

>Zresztą upadnie tak czy siak
Jak moralnie padła twoja mamusia.

>bo ten system nie ma prawa istnieć.
A ziemia jest płaska

>Wkrótce pojawi się więcej ludzi takich jak ja
PROROKUUUUUUUUUUJ

Napisałeś
>Ty nie pamiętasz już co znaczy pracować.
Masz jakieś dowody na to twoje kłamstwo?

Wen ma lokaja?
Odpowiedz kundlu, który "nigdy nie zmyśla"

Jesteś psim chujem synem k***y i przypadkowego psa

Taka twoja godność

Cierp dalej te swoje frustracje, że ci się żona puszcza za lichy grosz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Pani ze warzywniaka prowadzi biznes ktoey szkodzi innym ludziom wg ciebie.
>Takich biznesów praktycznie już nie ma, już się o to postaraliscie

Gnoju powiedz pani z warzywniaka ze prowadzi biznes który szkodzi innym ludziom

Tchórzliwa menda.

Śmieciu powiedz prostym ludziom że taja swoje domy.

Gnoju napsiełeś że prowadzę biznes który szkodzi innym ludziom a teraz śmieci jeszce piszesz że takie biznesy jak wazywbiak nie istnieją orzesmnie.

Śmieciu powiedz tej pani co mi. Powiedz jej mendo tchozliwa .

O co gnoju jeszcze mnie oksrazyss.

Nie istniejesz gnoju. Jak ty szamciarzu pwtztysz ludziom w oczy.

Jak ty smiexiu naprawiasz auto i mechanika.

Też gnoju go nazwałeś bandytą. Jak mnie
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>powiedz pani z warzywniaka ze prowadzi biznes który szkodzi innym ludziom

Wszystko co opiera się na tajnej i nieopodatkowanej własności szkodzi społeczeństwu. Każda organizacja.

One oczywiście spełniają swoją rolę ale tylko do czasu potężnej koncentracji kapitału. Po przekroczeniu pewnej granicy koncentracji kapitału organizacje kapitalistyczne zaczynają ludziom szkodzić zamiast dawać im korzyści.

Właśnie z tej szkodliwej roli kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności zrodził się komunizm.

Zanim zrodził się komunizm wielu ludzi straciło własne życie z powodu kapitalizmu o potężnej koncentracji kapitału.

Potrzebujecie taic rozkład kapitału, żeby nikt z ludzi nie dostrzegał tej potężnej i szkodliwej koncentracji właśnosci.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś
>Ty nie pamiętasz już co znaczy pracować.
Jesteś psim gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-07-2023 16:29 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>powiedz pani z warzywniaka ze prowadzi biznes który szkodzi innym ludziom
>Wszystko co opiera się na tajnej i nieopodatkowanej własności szkodzi społeczenstwu

Powiedz to gnoju tej kobiecie.

Nie mi tylko smieciu ludziom.



>Potrzebujecie taic rozkład kapitału, żeby nikt z ludzi nie dostrzegał tej potężnej i szkodliwej koncentracji właśnosci.

Ludzie mają domy. Plujesz tchozliwa mendo na miliony Polaków.

Wybudowali je nie wiedząc co mam.

Plujesz setki tysięcy ludzi w Polsce którzy dzień w dzień wstają do swoich sklepów warsztatów itd.

Powiedz gnido mechanikaowi że szkodzi ludziom bo swój warsztat.

Powiedz matce co niej myślisz
Powiedz córce że nic nie ma.

Przekonałeś matke żeby traktowała mnie jak bandytę?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedz to ... tej kobiecie.

Tej, która z właścicielki warzywniaka, w którym była źródłem zasad, zmieniała się w najemnego na cudzym robola zagranicznej spółki kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanych właścicielach?

Wciąż jej to powtarzam tu i tam ale mnie nie słucha, bo jest zarażona waszą ideologią i wierzy, że wasz kapitalizm jest dobry i nie ma dla niego alternatywy.

Tak właśnie działają zainfekowane ideologicznie umysły, że dla nich nie ma żadnej alternatywy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 19:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Powiedz to ... tej kobiecie.
>Tej, która z właścicielki warzywniaka, w którym była źródłem zasad, zmieniała się w najemnego na cudzym robola zagranicznej spółki kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanych właścicielach?



Nie. Tej jakich wiele na Polskich osiedlach.
Jakich wiele w Polskich wsiach

To nie czasy windykacji. Teraz gnoju nieb wejdziesz sobie tak do warzywniaka i nie powiesz że właściciel to bandyta.
.
Zostaje ci pajacu internet.

>Wciąż jej to powtarzam tu i tam ale mnie nie słucha, bo jest zarażona waszą ideologią i wierzy, że wasz kapitalizm jest dobry i nie ma dla niego alternatywy.
>Tak właśnie działają zainfekowane ideologicznie umysły, że dla nich nie ma żadnej alternatywy.


Powiedz tej kobiecie gnoju że prowadzi niemoralny biznes który szkodzi innym ludziom

Powiedx jej to smieciu.

Ludzie buduja domy nie wiedząc co mam.

Ludzie prowadzą biznesy nie zniqjc mnie

Ale ty śmieciu się boisz tych prostych ludzi.

Łajzo boisz się kobiety która wstaje o 3 rano i jedize na giełdę po warzywa.
Ale taki huj jak ty uważa że ona prowadzi biznes z który szkodzi innym ludziom
Bo ma swój warzywniak.

Tylko szmaciarz jak ty może z ukrycia pisać to o tych ludziach.

Pwoedziels matce że plujesz na jej prawo własności
Pwoedziels jej że tai co ma.
Pwoedziels to córce

Przekonałeś już swoją matkę żeby traktowała mnie jak bandytę.
Przekonałeś już swoją córkę ?
Kolegów ?

Kolegów też nazywasz bandytami?
Nic nie ujawnili.

Idź do mechanika i mu powiedz ze prowadzi biznes zktoey szkodzi ludziom którzy jest nie moralny

Szamciarzu. Do mnie startujesz?

Tchórzliwa menda. Do warzywniaka gnoju się wybierz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie. Tej jakich wiele na Polskich osiedlach.

Ile?

Jak się ta liczba zmienia na korzyść spółek z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanych właścicielach?

Ilu ludzi w Polsce kiedyś miało swoje domy a ile ludzi ma je teraz, bez długów?

To są oczywiście pytania retoryczne, bo w odpowiedzi dostanę od Ciebie tylko kolejne inwektywy, do których będziesz czuł się upoważniony przez to, że nazwałem Cię złym człowiekiem.

Bo jesteś nim, choć w swojej głowie jesteś najlepszym z ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-07-2023 22:00 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie. Tej jakich wiele na Polskich osiedlach.
>Ile?
>Jak się ta liczba zmienia na korzyść spółek z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanych właścicielach?
>Ilu ludzi w Polsce kiedyś miało swoje domy a ile ludzi ma je teraz, bez długów?
>To są oczywiście pytania retoryczne, bo w odpowiedzi dostanę od Ciebie tylko kolejne inwektywy, do których będziesz czuł się upoważniony przez to, że nazwałem Cię złym człowiekiem.
>Bo jesteś nim, choć w swojej głowie jesteś najlepszym z ludzi.

Przejdziesz się do tego warzywniaka czy odwagi ci starczy tylko żeby mnie bandyta nazwać i mi napsiac że prowadzę biznes który szkodzi ludziom

Idź śmieciu do tego warzywniaka i pwoedz to co mi.

Nazwałeś mnie bandyta mendo. A ja ciebie gnojem za to.


Zapamiętaj śmieciu jak kogoś nazwiesz bandyta bez pwoedu. to ten ktoś odpowie ci łajzo adekwatnie.

Jesteś zwykłym hujem specjalnie przez samo h.
Jesteś zwykłym hujem co nazwał mnie bandyta.

Taki huj jak ty boi się pani ze warzywniaka a startuje do mnie bo w internecie łajzo masz więcej odwagi.

Miałeś gnoju odwagę nazwać mnie bandyta. A brak ci gnoju do innych.

Matke przekonales żeby traktowała mnie jak bandytę chory pojebie?

Jeszcze gnoju nie skończyłem z tobą.
Nie pozwolę sobie by jakiś anonim qrwa obrazal mnie i kozkaowal.

Pajacu córkę przekonałeś żeby mnie traktowała jak bandytę ?

Tchórzliwa mendo.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>jak kogoś nazwiesz bandyta bez pwoedu.

Podałem Ci powód.

Dajesz innym "prawo" do przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności.

Kto takie "prawo" egzekwuje i kto innym takie "prawo" daje jest bandytą w moim najgłębszym przekonaniu. To jest wyraz mojej moralności. Zło nazywam złem, nie patrząc na to, kto czego chce.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-07-2023 05:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>jak kogoś nazwiesz bandyta bez pwoedu.
>Podałem Ci powód.
>Dajesz innym "prawo" do przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności.
>Kto takie "prawo" egzekwuje i kto innym takie "prawo" daje jest bandytą w moim najgłębszym przekonaniu. To jest wyraz mojej moralności. Zło nazywam złem, nie patrząc na to, kto czego chce.

Powiedziłes to matce.

Powiesz w końcu tchórzliwa mendo czy swoją matkę też nazwałeś bandytą.

Śmieciu internetowy. Powiedziłes to swojej córce?
Kolegom znajomym

Czy właściciela warzywnika też nazwałeś bandytą i powiedziałes mu ze prowadzi biznes który szkodzi innym ludziom.


Gnoju nazwałeś mnie bandyta bez powodu.
Tchórzliwa zakłamana menda.


29-07-2023 19:38 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Powiedz to ... tej kobiecie.
>Tej, która z właścicielki warzywniaka, w którym była źródłem zasad, zmieniała się w najemnego na cudzym robola zagranicznej spółki kapitałowej

Sam ją zmyśliłeś, idioto
Tak samo jak kłamliwy idioto, zmyśliłeś, że w mojej wsi nie ma prywatnych domów, nawet mój dom należy wg ciebie do korporacji Soni

Ale to świadczy jedynie o tym, że pisałeś prawdę pisząc , że mamusia poiła cię wódką żebyś lepiej spał i nie przeszkadzał z prostytucji

Napisałeś
>Ty nie pamiętasz już co znaczy pracować.
Jesteś psim gównem

>Niczego nie zmyśliłem
Wenancjusz ma lokaja?

Odpowiadaj psie gówno !

Tylko nie pipc, że skoro nie ma jawnej księgi, to każdy może powiedzieć,że Sonia się kurwi

>Wciąż jej to powtarzam
Biedactwo, rozmawia z urojonymi rozmówcami...

>tu i tam ale mnie nie słucha, bo jest zarażona waszą ideologią
Twoja matka jest zarażona kiłą, zmyślaczu, ale w jej przypadku to zawodowa choroba

Pracuje, czy żre za cudze, nie kiwnąwszy palcem w bucie dla innych jak Hamerlik?

Rozumiem, tajemnica jak jej adres,


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-07-2023 20:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Powiedz to ... tej kobiecie.
>>Tej, która z właścicielki warzywniaka, w którym była źródłem zasad, zmieniała się w najemnego na cudzym robola zagranicznej spółki kapitałowej
>Sam ją zmyśliłeś, idioto

Taka łajza u mechanika czeka pokornie inic nie piśnie o biznesie który szkodzi ludziom.


Ale to musi być obrzydliwie gdy on wchodzi do takiego sklepiku....

Choć ta łajza woli paść duże koncerny.

Wsumie to się nie dziwię czemu ten szmaciarz nie wynajmuje mieszkanie od osoby prywatnej.

Jakby nazwał kogoś jak mnie bandyta to by na ulicy mieszkał .
Dlatego ten cwana menda ukrywa się w mieszkaniu wielkiej korporacji.
Bo jeszcze by włascicielwoi dzień dobry musiał mówić.
A tak wchodzi na forum i pluje śmieć se.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365