 |
Ukończyłem swoją pierwszą książkę od ponad 10 lat! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kultura
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-07-2023 23:55 | troxad (3 punktów) | Ukończyłem swoją pierwszą książkę od ponad 10 lat! | To, co dla większości może być małym osiągnięciem, dla mnie jest wielkim osiągnięciem. Niedawno skończyłem „Wojny makowe” R.F Kuanga i wow, co to była za radość. Podczas czytania byłam w stanie zwizualizować całą książkę w mojej głowie, co sprawiło, że było to tak przyjemne. Ma również wiele podobieństw do niektórych programów, które oglądałem, co również sprawiło, że zainwestowałem. Skończyło się na tym, że w niektóre noce zostawałem po pierwszej w nocy, żeby móc czytać. Właściwie mogę przypisać tę imprezę dzięki TikTokowi, dzięki niemu dowiedziałem się o Wojnach makowych, a także o „Red Rising”, która jest moją kolejną książką do przeczytania. Po prostu chciałem się tym podzielić, ponieważ czuję się bardzo spełniony!  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Magnificat yy (22 punktów) | > To, co dla większości może być małym osiągnięciem, dla mnie jest wielkim osiągnięciem. Niedawno> skończyłem "Wojny makowe" R.F Kuanga i wow, co to była za radość. Podczas czytania byłam> w stanie zwizualizować całą książkę w mojej głowie, co sprawiło, że było to tak przyjemne. Ma> również wiele podobieństw do niektórych programów, które oglądałem, co również sprawiło, że> zainwestowałem. Skończyło się na tym, że w niektóre noce zostawałem po pierwszej w nocy, żeby móc> czytać.> Właściwie mogę przypisać tę imprezę dzięki TikTokowi, dzięki niemu dowiedziałem się o Wojnach> makowych, a także o "Red Rising", która jest moją kolejną książką do przeczytania.> Po prostu chciałem się tym podzielić, ponieważ czuję się bardzo spełniony!  napisz książke. Ja napisałem nr. Robot
|
|
| troxad (3 punktów) | > To, co dla większości może być małym osiągnięciem, dla mnie jest wielkim osiągnięciem. Niedawno> skończyłem "Wojny makowe" R.F Kuanga i wow, co to była za radość. Podczas czytania byłam> w stanie zwizualizować całą książkę w mojej głowie, co sprawiło, że było to tak przyjemne. Ma> również wiele podobieństw do niektórych programów, które oglądałem, co również sprawiło, że> zainwestowałem. Skończyło się na tym, że w niektóre noce zostawałem po pierwszej w nocy, żeby móc 19216801.onl/> czytać.> Właściwie mogę przypisać tę imprezę dzięki TikTokowi, dzięki niemu dowiedziałem się o Wojnach> makowych, a także o "Red Rising", która jest moją kolejną książką do przeczytania.> Po prostu chciałem się tym podzielić, ponieważ czuję się bardzo spełniony!  i got this...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|