Hej! Po prostu ciekawostka
Właściwie już tego nie robię. Ale pamiętam, że lata temu, kiedy zaczynałem czytać książkę, przechodziłem do ostatniej strony, żeby zobaczyć ostatnią linijkę zakończenia. Oczywiście nic nie zrozumiałam, bo dopiero pierwszy raz wzięłam do ręki tę książkę. Nie mam pojęcia dlaczego, ale robiłam tak z każdą książką. Właściwie zerwałem z tym nawykiem, ponieważ zacząłem czytać w Kindle. Ale jestem ciekawy. Czy zdarza ci się mieć jakiś nawyk podczas czytania? |