dlatego w Europie i USA wszyscy skupiają się na inflacji, zwłaszcza z powodu Covid-19, a niektórzy zrzucają winę na „Bidenomikę”.
Rozumiem wzrost cen gazu spowodowany odcięciem przez Rosję dostępu Niemiec do gazociągu. i przeczytałem, że zasadniczo podczas pandemii ludzie szukają towarów, a nie usług, co zwiększa popyt, szkodzi podaży i podnosi ceny.
Ale w jaki sposób wydatki rządowe powodują inflację? A co ma z tym wspólnego Bidenomika? Co właściwie powoduje tę inflację? Żadnej niegrzeczności, po prostu naprawdę zdezorientowany i ciekawy.
Bardzo doceniam wszystko, co macie do powiedzenia 🙏 |