 |
egzamin na rodzica obowiązkowy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-08-2023 13:14 | okragly (21676 punktów) | egzamin na rodzica obowiązkowy | my racjonaliści powinniśmy wśród swoich członków wprowadzić egzamin na bycie rodzicem
50% naszej zdolności uczenia się rozwija się w ciągu pierwszych 4 lat zycia. Rodzice sa najważniejszymi nauczycielami i to oni powinny zdawać egzaminy na bycie nauczycielem, jeśli nie zdadzą to zakaz rozmnażania się
W raju nawet jak jakaś „głupia” spłodziła dziecko, to nie było katastrofy, ona była tylko macicą, wokół niej (na odległość głosu) komuna, jeden organizm, babki, ciotki, wujkowie). Komuna rajska była jednym organizmem z 8 macicami (smok miał 8 głów a rajski smok miał 16 głów i 8 macic)
W dobie liberalizmu nawet najmądrzejsza matka z naszej wiary tzn libka (indywidualizm, wolność, własność) wychowa głupie dziecko, można to łatwo udowodnić, ale patoelity nie pozwolą bo chca miec jak najwięcej libków niedorozwojków
Do wychowania dziecka potrzeba komuny (ciocie, babcie, wujkowie, starsze rodzeństwo, inne zaprzyjaźnione dzieci w komunie, wszystko to na wyciągnięcie ręki)
my libki, dla których najważniejszy jest indywidualizm, wolność, własność, tego nie zrozumiemy, dlatego wymrzemy | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
-1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>W dobie liberalizmu nawet najmądrzejsza matka z naszej wiary tzn libka (indywidualizm, wolność, >własność) wychowa głupie dziecko, można to łatwo udowodnić, ale patoelity nie pozwolą bo chca miec >jak najwięcej libków niedorozwojków >
Dzisiaj dziecko, które nawet samo się nauczy kraść, będzie miało lepiej od tych pracowitych koni.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>W dobie liberalizmu nawet najmądrzejsza matka z naszej wiary tzn libka (indywidualizm, wolność, >>własność) wychowa głupie dziecko, można to łatwo udowodnić, ale patoelity nie pozwolą bo chca miec jak najwięcej libków niedorozwojków >Dzisiaj dziecko, które nawet samo się nauczy kraść, będzie miało lepiej od tych pracowitych koni. w raju uczyli kraść (małe dzieci w zabawie, instynktownie podbierają sobie nawzajem i udają greka), jako większe dzieci wędrowali banda by kraść dobra z sąsiedniego raju
jeszcze niedawno na obozach harcerskich podkradano sztandar?, były takie zabawy leśno-wakacyjno-nocne
raj sie skończył jak mężczyźni zaczeli kraść sobie nawzajem kobiety, wtedy stawały się ich własnością (skończył sie matriarchat, nastał patriarchat)
|
|
| uxbridge (5980 punktów) | >my racjonaliści powinniśmy wśród swoich członków wprowadzić egzamin na bycie rodzicem Wyjątkowo jestem za. Uważam za nielogiczny fakt, że w przeciwieństwie do rodzicielstwa, aby robić niemal cokolwiek w sferze publicznej trzeba wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami. Począwszy od jazdy rowerem po ulicy, pływaniem kajakiem, czy wędkowaniem. Sama możliwość nauczania cudzych dzieci jest również zastrzeżona dla ludzi z właściwą edukacją i egzaminami. A do wychowania własnych dzieci, co jest sztuką niełatwą, gdzie błedy mogą prowadzić do poważnych konsekwencji - na to nie potrzeba żadnych pozwoleń. Psychopaci, umysłowo niezrównoważeni, pedofile czy w ogóle ludzie którym nikt rozsądny nie powierzyłby opieki nawet nad chomikiem - moga sobie płodzić i wychowywać dzieci bez żadnych ograniczeń. Czy takie ograniczenia zapobiegłyby pojawianiu się niebezpiecznych i szkodliwych osobników? Zapewne nie, ale sądzę, że na dłuższą metę znacząco zmniejszyłyby ich liczebność w populacji. Posiadanie dzieci powinno być przywilejem. A żeby utrzymać liczbę urodzeń na własciwym poziomie, kwalifikowani rodzice powinni otrzymywac potężne wsparcie finansowe od państwa, z tanimi domami włącznie. Co z resztą? Przymusowa sterylizacja? Słaby pomysł. Być może również jakiś mechanizm finansowy zniechęcający "niekwalifikowanych" do posiadania potomstwa lub zachęcający do nieposiadania. Np. urlopy macierzyńskie tylko dla uprawnionych, czy wysoki podatek od opieki przedszkolnej który byłby refundowany "kwalifikowanym". Przy okazji ci, którzy chcieliby mieć dzieci byliby zmuszeni do zdobycia rzetelnej wiedzy z psychologii czy pedagogiki. Oraz wykazania się odpowiednim poziomem empatii. Np. żeby nie uczyć dzieci, iż złodziejstwo jest czymś chwalebnym, jak chciałby Okrągły. Zapewne pod warunkiem, że to on kraść a nie odwrotnie.
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) | > aby robić niemal cokolwiek w sferze publicznej trzeba wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami. >Począwszy od jazdy rowerem po ulicy, pływaniem kajakiem, czy wędkowaniem.
Cytat Williama F. Buckleya Jr. Wolałbym powierzyć rząd Stanów Zjednoczonych pierwszym 400 osobom wymienionym w bostońskiej książce telefonicznej, niż wydziałowi Uniwersytetu Harvarda.
Ja też jestem tego samego zdania.
|
|
|  | 4 na 4 | uxbridge (5980 punktów) | Thoter putinowska gnida | >Wolałbym powierzyć rząd Stanów Zjednoczonych pierwszym 400 osobom wymienionym w bostońskiej książce telefonicznej, niż wydziałowi Uniwersytetu Harvarda.Ja też jestem tego samego zdania. Dlatego jesteś i pozostaniesz głupim ciulem. Najlepiej zacznij od powierzenia swojego zdrowia ludziom z książki telefonicznej zamiast lekarzom. Efekt byłby bardzo pozytywny. Dla świata.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: Thoter putinowska gnida | >>Wolałbym powierzyć rząd Stanów Zjednoczonych pierwszym 400 osobom wymienionym w bostońskiej książce telefonicznej, niż wydziałowi Uniwersytetu Harvarda. > Najlepiej zacznij od powierzenia swojego zdrowia ludziom z książki telefonicznej zamiast lekarzom. Efekt byłby bardzo pozytywny. Dla świata. najlepszych lekarzy mają w USA, ale żyją tam stosunkowo krótko najdłużej i najzdrowiej, najszczęśliwiej żyją na wyspie greckiej gdzie w ogóle nie ma lekarza ale jest komuna (wspólnota). Nas najbardziej zabija liberalizm
|
|
| | |  | 3 na 3 | uxbridge (5980 punktów) | > najlepszych lekarzy mają w USA, ale żyją tam stosunkowo krótkoPopatrzmy. USA sa na 30 miejscu na świecie pod względem przeciętnej długości życia (80 lat). W stosunku do zajmującej 3 miejsce Japonii, to tylko 5 lat krótsze życie. Polska jest na 36 miejscu (rok krócej niż w USA). Większość krajów Europy wschodniej jeszcze dalej. Bogate Emiraty Arabskie są na 49. Chiny gdzie jak wiadomo jedzą zdrowo i mają naturalną medycynę są 72. Jeszcze zdrowszy jest komunistyczny Wietnam - 102 miejsce tuż za Brazylią. Rosja zajmuje zaszczytne 122 miejsce tuż przed Koreą Północną, gdzie przecież żyją w szczęśliwej komunie i w ogóle niewiele jedzą, same naturalne rzeczy np. korę z drzew. Zła, kapitalistyczna Korea Południowa (wolność, indywidualizm, własność) zajmuje miejsce 29 i żyje się tam przeciętnie 10 lat dłużej. Więc nie kłam. > najdłużej i najzdrowiej, najszczęśliwiej żyją na wyspie greckiej gdzie w ogóle nie ma lekarza ale jest komuna (wspólnota).Na greckiej Ikarii rzeczywiście żyje sie stosunkowo długo, podobnie jak na Okinawie czy Loma Linda (USA!) ale żadnej komuny tam nie ma - normalna grecka wyspa. Byłeś? Pewnie nie, więc nie kłam. Oczywiście, że mają tam lekarza i to niejednego. Jest tam nawet szpital: www.google(*)84!2sGeneral+Prefectorial+Hosp> > Długie życie (przeciętnie) nie oznacza, że ludzie nie chorują i nie mają wypadków. Więc nie kłam. No i taki drobiazg. Najdłużej żyje się w Księstwie Monako - prawie 90 lat! Może maja tam jakąś specjalną komunę? Chyba nie. Żyją tam bogaci ludzie, których stać na zdrowy tryb życia i najlepszą opiekę lekarską. Indywidualizm, wolność, własność przedłuża im życie w sposób znaczący.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: egzamin na rodzica obowiązkowy | >>my racjonaliści powinniśmy wśród swoich członków wprowadzić egzamin na bycie rodzicem > jestem za. Uważam za nielogiczny fakt, że w przeciwieństwie do rodzicielstwa, aby robić niemal cokolwiek w sferze publicznej trzeba wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami. Począwszy od jazdy rowerem po ulicy, pływaniem kajakiem po 2 wś w USA było duzo sierot, władze urządziły wiele domów dziecka w których dzieci miały wszystko co potrzeba a więc były najedzone, miały sucho, ciepło, ale niemowlaki umierały jak muchy. Władze sprowadziły kobiety z meksyku, te zapewniały nie tylko jw, ale przytuliły, nosiły na rękach, śmiertelność drastycznie zmalała. Matka wg naszej wiary (indywidualizm, wolność, własnośc) znająca 5 języków, 3 fakultety, prof dr hab inz kosmonauta będzie gorszą matką niz prymitywna z raju
>możliwość nauczania cudzych dzieci jest zastrzeżona dla ludzi z właściwą edukacją i egzaminami. A do wychowania własnych dzieci, co jest sztuką niełatwą, gdzie błedy mogą prowadzić do poważnych konsekwencji - na to nie potrzeba żadnych pozwoleń. Psychopaci, umysłowo niezrównoważeni, pedofile czy w ogóle ludzie którym nikt rozsądny nie powierzyłby opieki nawet nad chomikiem - moga sobie płodzić i wychowywać dzieci bez żadnych ograniczeń. trzeba przyjąć że do wychowania potrzeba całej wsi a więc zrezygnować z liberalizmu
>Posiadanie dzieci powinno być przywilejem. kazdy z nas się urodził tylko po to by spłodzic zdrowe potomstwo i je dobrze wychować, by doczekac się wnuków, prawnuków innego celu nie ma oprócz najgłupszego, libków niedorozwojków, dla których celem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ
>A żeby utrzymać liczbę urodzeń na własciwym poziomie, kwalifikowani rodzice powinni otrzymywac potężne wsparcie finansowe od państwa, z tanimi domami włącznie. w raju domy były darmowe
> żeby nie uczyć dzieci, iż złodziejstwo jest czymś chwalebnym, jak chciałby Okrągły. jeśli kulczyk kradł 1000 000 zł/godzinę w majestacie prawa patoelit, to ukraść jemu to zaszczyt W raju nie kradli bo wszyscy mieli to samo ale kradziez to podstawowa umiejetność jaką powinienen zdobyc kazdy polak
skasuj swój głupi wpis w wątku obok
|
|
|  | 2 na 2 | uxbridge (5980 punktów) | >skasuj swój głupi wpis w wątku obok Obiecaj, że przestaniesz głosić kremlowską propagandę. Obiecaj, że przestaniesz chwalić podbijanie Ukrainy. Obiecaj, że przestaniesz głosić nienawiść rasową ukrytą pod kryptonimem "usażyd". Wtedy skasuję. Inaczej, będzie tyle wpisów z twoim nazwiskiem i adresem ile twoich kłamliwych bzdetów. I każdy, który wpisze w przeglądarkę "Okrągły" dowie się jak sie nazywasz i gdzie mieszkasz z kompletem twych nienawistnych poglądów.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>skasuj swój głupi wpis w wątku obok >Obiecaj, że przestaniesz głosić kremlowską propagandę. Obiecaj, że przestaniesz chwalić podbijanie Ukrainy. Obiecaj, że przestaniesz głosić nienawiść rasową ukrytą pod kryptonimem "usażyd". Wtedy skasuję. obiecuję
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>my racjonaliści powinniśmy wśród swoich członków wprowadzić egzamin na bycie rodzicem > Uważam za nielogiczny fakt, że w przeciwieństwie do rodzicielstwa, aby robić niemal cokolwiek w sferze publicznej trzeba wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami. Począwszy od jazdy rowerem żeby wybudowac dom, podstawowa potrzeba człowieka, musimy miec pozwolenie od min 10. mgr inż. w tym budownictwa, architektury, instalacji, elektryki, środowiska itp, ostatnio sie troche poprawiło np nie trzeba zatrudniac inż jako kierownika budowy małego domku
w raju była większa konkurencja, 20% mężczyzn miało aż 80% dzieci, choć bzykali się na okrągło, seks był klejem komuny w raju, dzieci na wszystkich mężczyzn mówiły wujku, kazdy sie poczuwał ojcem, spryt kobiet w raju był niesamowity
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|