Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytania i Zobowiązania

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
02-09-2023 01:31Mordeusz (2 punktów)Pytania i Zobowiązania
Dobry wieczór:

Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm?
Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?
Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?

Ja, Mordeusz proszę o odpowiedzi na powyższe pytania.
Ja, Mordeusz zobowiązuję się kochać ideologię, partię i państwo, które wy kochacie.
Ja, Mordeusz zobowiązuję się nienawidzić ideologię, partię i państwo, które wy nienawidzicie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

TyDraniu (6569 punktów)
>Dobry wieczór:
>Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm?

Pastafarianizm

>Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?

Partia, której nie ma i nie będzie: Partia Rozumu.

>Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?

POLSKA

>Ja, Mordeusz zobowiązuję się kochać ideologię, partię i państwo, które wy kochacie.
>Ja, Mordeusz zobowiązuję się nienawidzić ideologię, partię i państwo, które wy nienawidzicie.

Przykro mi, ale nie pasujesz.
02-09-2023 15:18 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?
>Partia, której nie ma i nie będzie: Partia Rozumu.
Twojego rozumu, libka niedorozojka

>>Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?
>POLSKA
na forum racjonalistów wspieramy imperium USA, jesteśmy ich niewolnikami,
mało tego, zbrojnym ramieniem, z ich rozkazu pokonamy Rosję
Polska zwycięży (a to zwycięży USA...)
my jesteśmy tylko krwią

ale, lepiej byc najemnym żołnierzem niż pracownikiem którymi sa ludzie państw republik bananowych. USA... sa "opiekunem" całej AMERYKI, rządzą tam, robią co chca, zmieniają rządy, mają tam swoje TVN-y (innych TV tam nie ma) tam jest bieda (ameryka południowa i środkowa) mają tam swoich kulczyków (od naszego libkowego bohatera kulczyka i ogromna bieda)
myśle, że dlatego papież nie lubi USA...
zna ich imperialną politykę z autopsji
02-09-2023 16:22 
 Ocena 2 na 4
Thoter (6650 punktów)

>myśle, że dlatego papież nie lubi USA...
>zna ich imperialną politykę z autopsji
>

Po tym jak papież Franciszek powiedział do rosyjskiej młodzieży
"Nie zapominajcie nigdy o waszym dziedzictwie. Jesteście dziećmi wielkiej Rosji; wielkiej Rosji świętych, króla, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tego wielkiego imperium, o tak wielkiej kulturze i wielkim człowieczeństwie. Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód. I dziękuję wam za wasz sposób bycia, za sposób, w jaki jesteście Rosjanami".

Odszukałem w swojej bibliotece książkę, którą planowałem przeczytać ale były ważniejsze, dzisiaj wróciłem do niej aby ją przeczytać.
Ojcze nasz. Franciszek w rozmowie z Markiem Pozzą. Przekład Maria Dobosz, wydawnictwo ZNAK, Kraków 2018.
Papież Franciszek udowodnił, że zna historię i ma odwagę mówić ludzkim głosem do ludzi.
Jak go rozumiem i podziwiam, bo znam historię i wciąż się uczę.
02-09-2023 20:30 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)Thoter putinowska glista
Thoter ssie putinowi że smakiem.
02-09-2023 16:59 
 0 na 2
Mordeusz (2 punktów)Odp: Pytania i Zobowiązania

>Przykro mi, ale nie pasujesz.

Odpowiedz mi kutasie dlaczego nie pasuję!
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm?
>Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?
>Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?
Każdy wspiera co chce, ryzykując, że swego nie wybroni, no bo to jest forum dyskusyjne.

I pasuje tu każdy umiejący dyskutować.

cr
Thoter (6650 punktów)
>>Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm?
>>Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?
>>Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?

>Każdy wspiera co chce, ryzykując, że swego nie wybroni, no bo to jest forum dyskusyjne.
>

To jest forum w którym "dyskutują": laicy i wizjonerzy.
Hamerlika spory z adwersarzami nie można nazwać dyskusją.
04-09-2023 10:44 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)Thoter wcina gówno putina
Thoter ssie putinowi. A wyszukiwarka Google już skojarzyła hasło "Thoter putinowska gnida" i "Racjonalista". To jeszcze raz:
Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl
04-09-2023 14:52 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Pytania i Zobowiązania

>>to jest forum dyskusyjne.
>To jest forum w którym "dyskutują": laicy i wizjonerzy.
Oraz jeden mistrz rzeczowej dyskusji...

cr

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365