>Coś z mnóstwem dziur w fabule, zakończeniem deux ex machina, niesympatycznymi postaciami, brakiem rozwoju postaci, niczym, co nie napędza fabuły do przodu, lub jakąkolwiek książką, która ogólnie sprawia wrażenie, jakby była zrzucona w całość? Biblia.
Z powodów w wątku wskazanych nie udało mi się jej przeczytać, ale w pytaniu jest przecież tryb niedokonany.
cr
|