Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wyciek danych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
15-10-2023 14:38romaro (25211 punktów)Wyciek danych
Ocena 2 na 2
Potężny wyciek danych darczyńców i odbiorców maili Ordo Iuris. Trochę maili @gov.pl czy @TVP.pl ale najciekawsze są te z @gov.ru, wskazujące, że odbiorcami maili mogły być osoby wprost związane z cyberwojną z Ukrainą - część z nich pojawia się w wyciekach Anonymous. Interesującą informacją jest to, iż są im przypisane polskie konta bankowe
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Elasp (6859 punktów)
>Potężny wyciek danych darczyńców i odbiorców maili Ordo Iuris. Trochę maili @gov.pl czy @TVP.pl ale
>najciekawsze są te z @gov.ru, wskazujące, że odbiorcami maili mogły być osoby wprost związane z
>cyberwojną z Ukrainą - część z nich pojawia się w wyciekach Anonymous. Interesującą informacją jest
>to, iż są im przypisane polskie konta bankowe

Mówisz o tym:

www.tysol.(*)ordo-iuris-uwaga-na-fake-newsy

"Wykradziono nam bazę 27 000 adresatów newslettera, a nie darczyńców. W tym 25 adresów z rozszerzeniem ru, ale z polskimi nazwami użytkowników. To w morzu 🇵🇱 adresów. Z Rosji na ma darowizn."
15-10-2023 15:50 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
A ten nawiedzony pajac Kwaśniewski co może innego na swoją obronę powiedzieć jak tylko potwierdzić?
" Doszło do nieautoryzowanego dostępu do części danych wysyłkowych newslettera Ordo Iuris"

A więc nawiedzonym obrońcom tej ruskiej filli podpowiadam:
Newsletter, czyli wysyłanie systematycznych wiadomości za pomocą e-maila do subskrybentów, to skuteczny zabieg marketingowy o dużym potencjale. To metoda na podtrzymywanie komunikacji z klientami, budowania z nimi relacji oraz tworzenia wizerunku firmy. Musisz wiedzieć, jakie są cele Każdego newslettera. Sprzedaż, zbieranie danych, podtrzymywania relacji ze stałymi klientami - to jedne z głównych.

I my tutaj mówimy o WYCIEKU konkretnych danych. W subdomenie służącej do obsługi email marketingu, znaleziono plik. To arkusz w formacie CSV, zawierający ponad 27 tys. adresów e-mail, które każdorazowo, prócz rekordów porządkowych, powiązane są m.in. z numerem rachunku bankowego.


OI lubi tylko pistacje. Nieszczęścia chodzą parami dzisiaj.
Sprawdzone:

Poziomki 42 zł
Pistacje 28 zł
Trójniak 11 zł
Konfitury 8 zł
Lawenda 8 zł.
Elasp (6859 punktów)
>A ten nawiedzony pajac Kwaśniewski co może innego na swoją obronę powiedzieć jak tylko potwierdzić?
>" Doszło do nieautoryzowanego dostępu do części danych wysyłkowych newslettera Ordo Iuris"
>A więc nawiedzonym obrońcom tej ruskiej filli podpowiadam...

Podpowiadaj w inny dzień. Obowiązuje cisza wyborcza.
15-10-2023 17:43 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)

> Podpowiadaj w inny dzień. Obowiązuje cisza wyborcza.

Podaję aktualnie obowiązujące ceny na bazarze. Jeśli łaska możesz zawrzeć gębę, ale życie kręci się niezależnie od twoich preferencji.

Pistacje 36,17zł
Kolendra 33,92zł
Trzy koniczynki 11,30zł
Czerwona kapusta 8,56zł
Konfitury 8,52zł
Bezy Słodkie 1.53 zł
Kolejna aktualizacja cen o 19:30

twitter.co(*)ory 2023&src=typeahead_click
Elasp (6859 punktów)
>> Podpowiadaj w inny dzień. Obowiązuje cisza wyborcza.
>Podaję aktualnie obowiązujące ceny na bazarze. Jeśli łaska możesz zawrzeć gębę, ale życie kręci się niezależnie od twoich preferencji.
>Pistacje 36,17zł...

Łamiesz prawo. Szkoda, że nie potrafisz się pogodzić z wynikami (jakiekolwiek by one nie były) w męski i honorowy spokój. Na agitację wyborcza miałeś cztery lata - niecałe trzy godziny niczego już nie zmienią.

Nie mówię już o tym, że narażasz właściciela portalu na konsekwencje prawne.
15-10-2023 18:32 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
> Łamiesz prawo. Szkoda, że nie potrafisz się pogodzić z wynikami (jakiekolwiek by one nie były) w męski i honorowy spokój.

Mówisz o honorze? Gdy na ulicach pałowano kobiety, ty stałeś tam gdzie kiedyś stało ZOMO.

A gdy mowa o agitacji:

Oskar, student prawa i członek komisji wyborczej opublikował zdjęcie swojej wypełnionej karty referendalnej

15-10-2023 18:35 
 Ocena 1 na 1
Wacław (1038 punktów)
>Oskar, student prawa i członek komisji wyborczej opublikował zdjęcie swojej wypełnionej karty referendalnej

Osobiście muszę mu z tego miejsca podziękować, bo nie wiedział bym jak karta referendalna wyglądała
Elasp (6859 punktów)
>> Łamiesz prawo. Szkoda, że nie potrafisz się pogodzić z wynikami (jakiekolwiek by one nie były) w męski i honorowy spokój.
>Mówisz o honorze? Gdy na ulicach pałowano kobiety, ty stałeś tam gdzie kiedyś stało ZOMO.
>A gdy mowa o agitacji:
>Oskar, student prawa i członek komisji wyborczej opublikował zdjęcie swojej wypełnionej karty referendalnej
>img/forum/13216/328891001697387289.jpg</img

Czyli będziesz łamać prawo, gdyż łamie je jakiś Oskar?
15-10-2023 18:56 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
> Czyli będziesz łamać prawo, gdyż łamie je jakiś Oskar?
Nie jakiś Oskar, a ten Oskar, który za współudział w zaszczuciu dzieciaka dochrapał się stanowiska w PKW. Mało tego, została wniesiona petycja o wydalenie tego gnojka z komisji po jego skandalicznym zachowaniu, jednak przewodniczący obwodowej komisji oznajmił, że nie zamierza Oskarka usuwać.
I na koniec, rzecz nie w tym czy ja łamię prawo, a w tym, że ty nie potrafisz odróżnić naruszenia ciszy wyborczej. A od orzekania o mojej winie nie będzie decydował pierwszy lepszy aparatczyk partyjny. Te czasy nie wrócą.
Elasp (6859 punktów)
>> Czyli będziesz łamać prawo, gdyż łamie je jakiś Oskar?
> Nie jakiś Oskar, a ten Oskar, który za współudział w zaszczuciu dzieciaka dochrapał się stanowiska w PKW.

Kimkolwiek by nie był, nie usprawiedliwia to łamania prawa, którego się dopuszczasz na forum. Naprawdę nic już nie zmieni taka spóźniona agitacja.
15-10-2023 19:29 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
> Kimkolwiek by nie był, nie usprawiedliwia to łamania prawa, którego się dopuszczasz na forum.

No cóż mogę powiedzieć człowiekowi, który nie odróżnia dobra od zła; człowieka, który usprawiedliwiał złodziejstwo, pałowanie kobiet... jednym słowem nigdy nie błyszczał w ocenie praworządności?
Piszesz:
>Na agitację wyborcza miałeś cztery lata - niecałe trzy godziny niczego już nie zmienią.
Ja i moi przyjaciele robiliśmy to dla siebie dla frajdy, bo w pluciu na ludzi jesteśmy mistrzami, a w nienawiści i pogardzie dla kłamców i złodziei, nikt nas nie przegoni. Na chamstwo odpowiadaliśmy większym chamstwem, na groźby odpowiadaliśmy agresją. Prosto w wasze zakłamane ślepia pisaliśmy prawdę, a najłatwiej zostać znienawidzonym, gdy pisze się prawdę, zawsze i każdemu.
Jak oni nas nienawidzili! Aż miło było czytać.

Jestem zmęczony tymi 8 latami, choć bawiłem się świetnie, mam dość!
Wracam do tego, czym zanudzałem, będę pisał o muzyce, podróżach i ciekawostkach historycznych
Elasp (6859 punktów)

>Wracam do tego, czym zanudzałem, będę pisał o muzyce, podróżach i ciekawostkach historycznych

Tak będzie najlepiej.
15-10-2023 19:37 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>Wracam do tego, czym zanudzałem, będę pisał o muzyce, podróżach i ciekawostkach historycznych
> Tak będzie najlepiej.
Tutaj szczególnie dla ciebie. Tak, wiem.
15-10-2023 19:47 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>Wracam do tego, czym zanudzałem, będę pisał o muzyce, podróżach i ciekawostkach historycznych
>> Tak będzie najlepiej.
>Tutaj szczególnie dla ciebie. Tak, wiem.
Jutro na bazarek mają dowieźć 275 pęczków kolendry, ciekawe czy Elasp lubi kolendrę.

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Elasp (6859 punktów)
>>>>Wracam do tego, czym zanudzałem, będę pisał o muzyce, podróżach i ciekawostkach historycznych
>>> Tak będzie najlepiej.
>>Tutaj szczególnie dla ciebie. Tak, wiem.
>Jutro na bazarek mają dowieźć 275 pęczków kolendry, ciekawe czy Elasp lubi kolendrę.
>DUCH

Ja lubię polo.
15-10-2023 19:56 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)

>Jutro na bazarek mają dowieźć 275 pęczków kolendry
Ooo... Z faszolą czy bez?
15-10-2023 20:12 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Jutro na bazarek mają dowieźć 275 pęczków kolendry, ciekawe czy Elasp lubi kolendrę.
Pierwsze rozliczanie


Hamerlik Konopka (19903 punktów)


Myślę, że myślą co powiedzieć publicznie analizując co odbiorcy chcą usłyszeć, żeby zwyciężyć w tajnych i wyborach.

Myślę tez, że nie uważają żadnych umiarkowanych wyborców za decydentów w jakiejkolwiek sprawie.

To taka gra o to kto na górze a kto na dole a nie żadna współpraca dla pomyślnej przyszłości.

Na szczęście sam nie uczestniczę w tajnych i pośrednich wyborach w żaden sposób i ta sprawa mnie nie dotyczy choć muszę przyjąć określoną pozycję wobec ludzi opętanych wiarą, że wybrali sobie prawodawców, którzy wszystkim teraz stanowić będą prawa.

Nie wszystkim, mi stanowić praw nie będą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
16-10-2023 01:31 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Nie wszystkim, mi stanowić praw nie będą.

Konopka, królestwo twoje - czy ci się podoba czy nie - jest z tego świata.
Żyjemy w społeczeństwie i dlatego wszyscy podlegamy prawom społecznym. W rodzinie rodzice zabraniają. W szkołach nauczyciele ustalają zasady, a w społeczeństwie istnieją prawa, które mówią, co wolno, a czego nie wolno nam robić.
Oczywiście nic ci nie ujmuję, być może drzemie w tobie Bonaparte, ale wiedz, że całkowity wstrząs w Europie spowodowany przez Napoleona i jego niezdolność do zorganizowania swojego "wielkiego imperium" w realny sposób doprowadziły do jego ostatecznego upadku, pozostawiając Francję bardziej zredukowaną geograficznie niż w momencie jego przyjścia.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żyjemy w społeczeństwie i dlatego wszyscy podlegamy prawom społecznym.

Tak, jestem zależny od tego co czują i w co wierzą inni ludzie albowiem nie mam zdolności do życia poza społeczeństwem ale to nie są moje uczucia i nie moje wierzenia.

W tajnej i pośredniej demokracji nie powstają też moje prawa. Wasze ale nie moje.

Rozumiem, że będziecie dążyć żeby zachować się zgodnie z tak powstałymi normami społecznymi, choć wielu z Was będzie je ignorować pomimo własnej wiary w tajną i pośrednią demokracje ale nie sądzę, żeby to było dobre. To nie jest dobre i nie prowadzi do dobrego swiata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
16-10-2023 07:35 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>To nie jest dobre i nie prowadzi do dobrego swiata.
Ale to jest - czy się nam on podoba, czy nie - realny świat
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>To nie jest dobre i nie prowadzi do dobrego swiata.
>Ale to jest - czy się nam on podoba, czy nie - realny świat

Ale ja nie jestem częścią tego, wciąż to podkreślam. To nie pochodzi już ode mnie, to jest dzieło innych ludzi, wyraz emocjonalności ich psyche, nie mojej.

Nie wybiorę sobie i innym prawa tajnie i pośrednio a zarazem niemoralnie, bo wszyscy tak wybierają. Nie jestem owcą i nie biegnę w owczym pędzie.

To jest wasz świat a nie mój.
Mój świat będzie inny.
W moim świecie moralni ludzie wybiorą prawo jawnie i bezpośrednio, co przekracza najwyraźniej wasze pojęcie.

Wiem, że dla Ciebie i dla podobnych do Ciebie to nic nie zmienia ale dla mnie jest ważne, żeby publicznie jawnie się od Was oddzielić, żeby wszystkim otwarcie powiedzieć, że nie jestem jednym z Was.

youtu.be/5VCiU1osa3w
16-10-2023 20:01 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>To nie jest dobre i nie prowadzi do dobrego swiata.
>>Ale to jest - czy się nam on podoba, czy nie - realny świat
>Ale ja nie jestem częścią tego, wciąż to podkreślam.

Masz rację. Ty żyjesz w odrealnionym świecie, do tego posługujesz się odrealnionym hamerbełkotem

Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska

Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)

Nie?
Kolejna ucieczka?
Znowu będziesz udawał, że nie przeczytałeś pytań?

>Nie wybiorę sobie i innym prawa tajnie i pośrednio
Twoje prawo, tylko przestań kłamać, że ktoś inny na tym forum stanowi ci praw w twoich Niemczech

>a zarazem niemoralnie,
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, pochwealco kradzieży i morderstw

>To jest wasz świat a nie mój.
To zrezygnuj z tłustej niemieckiej emerytury

>Mój świat będzie inny.
Nikt go nie chce

>W moim świecie moralni ludzie ....
... będą kraść, argumentując to tym, że na samochodzie nie ma tabliczki z nazwiskiem i adresem właściciela. Będą podpalać domy, bo na drzwiach nie ma nazwiska

>wybiorą prawo jawnie i bezpośrednio, co przekracza najwyraźniej wasze pojęcie.
Przykład wyborów wójta
Ucieczka

>Wiem, że dla Ciebie i dla podobnych do Ciebie to nic nie zmienia ale dla mnie jest ważne, żeby publicznie jawnie się od Was oddzielić, żeby wszystkim otwarcie powiedzieć, że nie jestem jednym z Was.

To się oddziel. Pokaż, że "nasze" prawa cię nie dotyczą i wejdź na czerwonym pod ciężarówkę. pokaż, że szlabany na przejeździe cię nie dotyczą, pokaż, że nie dotyczy cię zakaz wchodzenia na wojskowy teren.

Udowodnij, że nie jesteś jednym z "nas"
Pipcys, a kiedy przychodzi sprawdzić, potulnie mówisz policjantowi "dzień dobry"


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Masz rację. Ty żyjesz w odrealnionym świecie, do tego posługujesz się odrealnionym hamerbełkotem

Tożsamość jest realna.
Wybór norm społecznych jest realny.
Okazanie innym własnej tożsamości i własnych intencji jest realne.

Dobro wynikające z tajemnic usprawiedliwianych strachem jest nierealne.

Dobra przyszłość w świecie, w którym człowiek boi się człowieka jest nierealna.

>>Nie wybiorę sobie i innym prawa tajnie i pośrednio
>Twoje prawo, tylko przestań kłamać, że ktoś inny na tym forum stanowi ci praw w twoich Niemczech

Znowu próbujesz wykorzystać emocje narodowe do obrony prawa do tajemnic.

Żaden moralny człowiek nie ma prawa do tajemnicy. To są prawa szatana. Możesz ukrywać coś przed innymi, jeśli tego potrzebujesz ale nie wolno Ci nikogo skrzywdzić za wyjawienie prawdy o Tobie i zdradę twojej tajemnicy. Nie wolno Ci także nikogo innego do tego uprawnić. I tak nic z tego nie zrozumiesz, bo jesteś zepsuty moralnie.

>To się oddziel. Pokaż, że "nasze" prawa cię nie dotyczą i wejdź na czerwonym pod ciężarówkę.

Nie, zdobędę informacje o waszych posiadłościach i zdradzę wszystkim prawdę o rozkładzie kapitału, wbrew waszym kulturowym tabu i zakazom waszej prymitywnej ideologii państwowości.

A kiedy spróbujecie ukarać mnie za zdradę waszych tajemnic będę się przed wami bronił wszystkimi sposobami i uczynię waszą agresję bezowocną.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?

Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)

Nie?
Kolejna ucieczka?
Znowu będziesz udawał, że nie przeczytałeś pytań?

>>>Nie wybiorę sobie i innym prawa tajnie i pośrednio
>>Twoje prawo, tylko przestań kłamać, że ktoś inny na tym forum stanowi ci praw w twoich Niemczech
>Znowu próbujesz wykorzystać emocje narodowe do obrony prawa do tajemnic.
Idioto, udowadniam ci, że nie wybieram ci prawa. Trudno zrozumieć?

>Żaden moralny człowiek nie ma prawa do tajemnicy.
Prosiłem, nie używaj słów, których nie rozumiesz, pochewalco kradzieży i zabójstw

>To są prawa szatana.
Twoje religijne odloty nie są argumentem

>Możesz ukrywać coś przed innymi, jeśli tego potrzebujesz
Jak mi ktoś grozi, tak jak ty to wolę ukrywać

>ale nie wolno Ci nikogo skrzywdzić za wyjawienie prawdy o Tobie i zdradę twojej tajemnicy.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, też poradzę zmyślać

>>To się oddziel. Pokaż, że "nasze" prawa cię nie dotyczą i wejdź na czerwonym pod ciężarówkę.
>Nie, zdobędę informacje o waszych posiadłościach i zdradzę wszystkim prawdę o rozkładzie kapitału, wbrew waszym kulturowym tabu i zakazom waszej prymitywnej ideologii państwowości.
>A kiedy spróbujecie ukarać mnie
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, też poradzę zmyślać

Jak przestaniesz zmyślać, przestaniesz obrywać rykoszetem

>>Nikt go nie chce
>Nikt z opętanych wasza ideologią kapitalizmu
80 000 000 twoich rodaków

>opartego na tajnej
Ty idioto

>i waszą ideologią tajnej i pośredniej demokracji.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, też poradzę zmyślać

>Kiedy ktoś zaczyna mówić co jest dobre i co złe wyłączam radio, żeby się tym przypadkiem nie zarazić.
Noooo jeszcze uwierzysz, że oszukiwanie ludzi jest złe

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to znaczy nieuznanie mienia?
Nie wiem, wiem za to, że tajna i nieopodatkowana własność nie istnieje a ktokolwiek twierdzi, że istnieje, ten kłamie.

>Co to znaczy władza właścicielska?
Dlaczego Wy nic nie rozumieć, przecież Wy wszystko rozumieć?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co to znaczy władza właścicielska?
>Dlaczego Wy nic nie rozumieć, przecież Wy wszystko rozumieć?

Jesteś idiotą, który nie poradzi nawet odpowiedzieć na pytanie o twoje słowa



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>nie poradzi nawet odpowiedzieć na pytanie o twoje słowa

Władza właściciela to jego rządy nad ludźmi w przestrzeni jego posiadłości, od której inni ludzie w ten czy inny sposób są egzystencjalnie zależni.

Władza absolutna właściciela została zakwestionowana i ograniczona przez demokrację albowiem kapitalizm i demokracja to dwa sprzeczne systemy wladzy, choć sama demokracja opiera się na kapitale, na własności, na pieniądzu i długach, pomijając juz, że pieniądz i dług to jedność.

Znam twoje argumenty.

Jesteś królem tylko na swoim podwórku a jak ktoś nie chce podlegać twojej wladzy, to powinien z twojego podwórka wypieprzac. Dokad? Nie jesteś tym zainteresowany, bo to nie twoja sprawa, Tobie się nalezy, bo Ty sobie zapracowales.

A ja powtarzam swoje.

Inny człowiek posiada swoje prawa tylko do chwili, do której to się wszystkim opłaca. W chwili gdy prawa jednostki zaszkodzą społeczeństwu, jednostka je traci.

Prawo tajnej i nieopodatkowanej własności jest niemoralne i prowadzi do rozwoju wąskiej grupy ludzi kosztem redukcji pozostałych.

Moralnemu człowiekowi nie wolno uznać prawa do tajnej i nieopodatkowanej własności jak również nie wolno mu uznać żadnego innego prawa, którego źródłem jest tajna i pośrednia demokracja.

Nieważne co sądzi w tej sprawie większość ludzi, nieważne co sądzą o tej kwestii autorytety. Moralność i stojące za nią ludzkie życie nie podlega dyskusji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>nie poradzi nawet odpowiedzieć na pytanie o twoje słowa
>Władza właściciela to jego rządy nad ludźmi w przestrzeni jego posiadłości, od której inni ludzie w ten czy inny sposób są egzystencjalnie zależni.

Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?
Na czym polegają moje rządy w moim domu, idioto?
Każę gościom myć naczynia po sobie, idioto, a jak nie to wzywam policję, idioto?

Podałem przykład torebki
Ucieczka idioty

Co to znaczy nieuznawanie mienia>
Co to znaczy egzekucja mienia?

Dlaczego jesteś debilem?

>Władza absolutna właściciela została zakwestionowana i ograniczona przez demokrację albowiem kapitalizm i demokracja to dwa sprzeczne systemy wladzy,
Jesteś idiotą

>Znam twoje argumenty.
Kłamiesz

>Jesteś królem
Jesteś idiotą

>Tobie się nalezy, bo Ty sobie zapracowales.
Tak.

>Inny człowiek posiada swoje prawa tylko do chwili, do której to się wszystkim opłaca.
Jesteś idiotą, jeśli twierdzisz, że prawo własności mojego domu się komuś nie opłaca
Prawo domowego miru opłaca się całemu społeczeństwu, w tym i tobie, idioto

>W chwili gdy prawa jednostki zaszkodzą społeczeństwu, jednostka je traci.
w jaki sposób, idioto, społeczeństwo traci na tym, że mam dom?
Ucieczka idioty

>Prawo tajnej
Ucieczka idioty

>Moralnemu człowiekowi
Napisał pochwalca kradzieży i zabójstw

>nie wolno uznać prawa do tajnej i nieopodatkowanej własności
CO TO ZNACZY, IDIOTO?

>Nieważne co sądzi w tej sprawie większość ludzi,
80 000 000 twoich rodaków
Nieważne co sądzą, Hamerlik jest BOGIEM

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

Każdy, kogo przez budowę swojego domu pozbawiłes przestrzeni, materiałów, energii, czasu.

Wybór jest prosty.

Albo budujemy pałac dla króla albo po małym domku dla paziów. Jednego i drugiego przy ograniczonych możliwościach zrealizować się nie da.

Albo budujemy domy dla Vonovii albo dla ich mieszkańców.

Ty wybrałeś zgniły kapitalizm, szkoda tylko, że nie masz nazwiska, bo z nazwiskiem inni mogliby się dowiedzieć co dla siebie i innych wybrałeś i mogliby zrozumieć kim naprawdę jesteś.

Dzięki pseudonimowi tylko udajesz realnego człowieka i wielu się na to nabiera.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?
>Każdy, kogo przez budowę swojego domu pozbawiłes przestrzeni, materiałów, energii, czasu.
>Wybór jest prosty.

Czyli nikt, idioto synu kretyna
Nikogo, niczego nie pozbawiłem
Gdyby ktoś inny w tym miejscu postawił dom, to mnie by pozbawił?
Masz gówno w czaszce. Gówno niezdolne do minimum logiki

>Albo budujemy pałac dla króla
Jesteś idiotą, skoro każdy kto ma dom jest królem

>Albo budujemy domy dla Vonovii albo dla ich mieszkańców.
Murarz, który pracował przy budowie mojego domu, zarobił na kilku budowach i zbudował własny dom
Murarz, który stawiał posiadłość Hamerlikowej też?

Jedynie ty chcesz mieć dom, który mają ci zbudować inni i inni mają płacić murarzom, którzy twój dom budują, ty w tym czasie będziesz w Peru

>Ty wybrałeś zgniły kapitalizm
A ty stręczenie swoich dzieci

>szkoda tylko, że nie masz nazwiska
Bo mógłbyś mnie znaleźć i pobić. Sam mi groziłeś

Szkoda, że nie masz adresu, bo niemiecki sąd nakazałby ci zapłacić mi zadośćuczynienie za zniesławienia i karalne groźby

>bo z nazwiskiem inni mogliby się dowiedzieć co dla siebie i innych wybrałeś
Co co mnie znają i tak wiedzą

>i mogliby zrozumieć kim naprawdę jesteś.
Szkoda, że piszesz na niszowym obcojęzycznym forum, bo twoja mamusia dowiedziałaby się że nazwałeś ją darmojadem, który żyje nie kiwnąwszy palcem w bucie na koszt młodych, którzy przez nią nie mogą kupić własnego mieszkania, bo jej właścicielska władza na egzystencjalne zależnymi od jej posiadłości... jaki "robol bez mienia" budował blik w którym mieszka i korzysta z władzy i wzrostu wartości posiadłości

Jesteś rzygowiną

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Murarz, który pracował przy budowie mojego domu, zarobił na kilku budowach i zbudował własny dom

Gdyby to było prawdą wtedy nie mielibyście nic do ukrycia.

Ale to jest falsz.

Murarze budujący cudze domy przez całe życie nigdy nie posiadają własnego. Taka jest charakterystyka waszego systemu. I wcale to nie wynika z natury, jak głoszą wasi kapłani. Wybraliście to w tajemnicy dla siebie i innych. To jest wizja waszego świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?

Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)

Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

>>Murarz, który pracował przy budowie mojego domu, zarobił na kilku budowach i zbudował własny dom
>Gdyby to było prawdą wtedy nie mielibyście nic do ukrycia.

Nie wiem co ukrywa Hamerlikowa. Ja nie mam nic do ukrycia
Wszyscy we wsi wiedzą, który jest mój dom

Mój dom, samochód nie są tajne, znów pokazujesz swoje skretynienie i fantazjowanie

>Murarze budujący cudze domy przez całe życie nigdy nie posiadają własnego.
A różowe nosorożce latają po Jowiszu.

>Taka jest charakterystyka waszego systemu.
Jesteś idiotą

>I wcale to nie wynika z natury, jak głoszą wasi kapłani.
Twoje religijne odloty mnie nie interesują

>Wybraliście to w tajemnicy dla siebie i innych.
Jesteś idiotą

>To jest wizja waszego świata.
Jesteś idiotą


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Murarze budujący cudze domy przez całe życie nigdy nie posiadają własnego.
>A różowe nosorożce latają po Jowiszu.

Dlatego kapitał musi pozostać tajny w wielowarstwowym systemie instytucjonalnych tajemnic?

Żeby ukryć jaki świat jest dobry i sprawiedliwy?

Powiem Ci dlaczego kapitał musi pozostać tajny, żeby ukryć niespradliwosc i zło, których świadomi ludzie nie potrafiliby nadal tolerować.

Dlatego będziesz walczył z ideą publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Murarze budujący cudze domy przez całe życie nigdy nie posiadają własnego.
>>A różowe nosorożce latają po Jowiszu.
>Dlatego kapitał musi pozostać tajny w wielowarstwowym

>Murarze budujący cudze domy przez całe życie nigdy nie posiadają własnego.
A różowe nosorożce latają po Jowiszu.

Co to ma wspólnego z tajnością?????
Odpowiadaj na moje wpisy a nie na twoje urojenia

Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?

Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)

Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

Znów pytania bez odpowiedzi bo kaznodzieja nie słyszy pytań

Jesteś idiotą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to ma wspólnego z tajnością?????

Co wspólnego z tajemnicą kapitału ma fakt, że ludzie w waszym świecie zostają ubezwłasnowolnieni, pozbawieni wpływu na własne zycie i podporządkowani życiu innych ludzi?

Wszystko!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Murarze budujący cudze domy przez całe życie nigdy nie posiadają własnego.
>>A różowe nosorożce latają po Jowiszu.
>Dlatego kapitał musi pozostać tajny w wielowarstwowym

>Murarze budujący cudze domy przez całe życie nigdy nie posiadają własnego.
A różowe nosorożce latają po Jowiszu.

Odpowiadaj na moje wpisy a nie na twoje urojenia

Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?

Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)

Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

Znów pytania bez odpowiedzi bo kaznodzieja nie słyszy pytań

>>Co to ma wspólnego z tajnością?????
>Co wspólnego z tajemnicą kapitału ma fakt, że ludzie w waszym świecie zostają ubezwłasnowolnieni,
Jesteś ubezwłasnowolniony?
Nie, jesteś idiotą, żyjącym w świecie własnych urojeń

>pozbawieni wpływu na własne zycie
Biedactwo.... Hamerlik ni ema wpływy na własne życie. Nie on decyduje, czy jechać na wakacje do Peru czy do Afryki. Nie ma prawa wyboru pracy, mieszkania, sklepu, biblioteki, fryzjera, kraju zamieszkania

>i podporządkowani życiu innych ludzi?
Co to znaczy?
Znów piszesz w hamerciulskim bełkocie

>Wszystko!
>
youtu.be/5VCiU1osa3w



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś ubezwłasnowolniony?

Nie, jestem Panem życia na cudzym.

>Nie, jesteś idiotą, żyjącym w świecie własnych urojeń

A Ty cwanym chamem, na którego należy szczególnie uważać i którego nie należy słuchać.

Gdybym Cię słuchał skończyłbym pewnie na dnie ale, że Cię nie słucham to mam jeszcze szansę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jesteś ubezwłasnowolniony?
>Nie, jestem Panem życia na cudzym.
To żyj na swoim, kto ci broni, twoje utracjuszostwo?

Nie wolno ci polecieć do Maroka?
Tak wiem, bredziłeś już, że nie wolno ci poruszać się publicznymi drogami, nie wolno ci jeździć samochodem, ŻYJESZ W UROJONYM ŚWIECIE WŁASNEGO NIEWOLNICTWA

Szukasz ograniczeń, zamiast możliwości
Wsadzasz kutasa w kaktusy i drzesz ryja, że boli

Kup dom! Po prostu kup dom, stać cię, ale wolisz najmować najdroższe mieszkanie od nieznanej firmy i płakać że nie wiesz czyje

Najmij od kogoś znanego.
Nie?
Wolisz kutasa w kolcach trzymać, żeby móc płakać

Jesteś idiotą

>>Nie, jesteś idiotą, żyjącym w świecie własnych urojeń
>A Ty cwanym chamem, na którego należy szczególnie uważać i którego nie należy słuchać.
Przecież nie słuchasz
Ile razy pytam ...
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

i debil nie słucha, twoja psiomowa służy manipulacji, próbujesz oszukać, więc boisz się doprecyzować swoje poglądy i definicje
Wydałoby się wtedy jaki jesteś p.ch

>Gdybym Cię słuchał skończyłbym pewnie na dnie
Jesteś idiotą. Czy ja ci coś każę robić?

Kolejny wymysł zidiosciałego, agresywnego gówna

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Jesteś ubezwłasnowolniony?
>>Nie, jestem Panem życia na cudzym.
>To żyj na swoim, kto ci broni, twoje utracjuszostwo?

No tak, wystarczy tylko dla Was pracować na waszym, wg waszych zasad i na waszych warunkach a potem już tylko przejmować na własność co w tej chwili jest wasze.

Ilu naiwnych frajerów straciło własne życie na rzecz waszego przez taką szkodliwą wiarę, którą tu jako fundamentalista i misjonarz kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności próbujesz wszystkim zaszczepić?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

Czytasz idioto wpisy, do których się odnosisz, czy wolisz nadal żyć w odrealnionym świecie gówna w twojej czaszce???

>>To żyj na swoim, kto ci broni, twoje utracjuszostwo?
>No tak, wystarczy tylko dla Was pracować na waszym,
Sonia daje pokazy z psami za kasę
Ćpaj dalej, to może zobaczysz różowego nosorożca

Kłamliwy idioto o godności psiego gówna. Nie pracujesz na "naszym" Ja bym takiego leniwego gówna nigdy nie zatrudnił, niech zdycha. Nie pracujesz na mnie psi chuju, sam na siebie zarabiam, kłamliwy debilu.

>Ilu naiwnych frajerów straciło własne życie na rzecz waszego przez taką szkodliwą wiarę, którą tu jako fundamentalista i misjonarz kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności próbujesz wszystkim zaszczepić?
Sonia daje pokazy z psami za kasę

Też poradzę zmyślać.

Poradzisz coś więcej niż uciekać i rzucać gównem?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to znaczy nieuznanie mienia?
>Co to znaczy egzekucja mienia?
>Co to znaczy władza właścicielska?

Lepiej skupmy uwagę na państwowej, przymusowej egzekucji prawa własności, które istnieje tylko w głowach szalonych ideologów.

Co to oznacza?

Gdybym nie pojechał do Peru, pewnie nigdy nie zobaczyłbym na własne oczy barykad i kordonów policji oddzielających dzielnice bogaczy od skupisk biedoty i nie zrozumiałbym czym w zasadzie jest wasz kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz do czego prowadzi, bo świat widziałbym tylko z perspektywy waszego telewizora, w której byłbym utwierdzany w przekonaniu, że sam wszystko dla siebie i innych wybrałem w tajnym i pośrednim głosowaniu.

A tak pojechałem wydając na wyjazd z córką mniej niż 2000 EUR i również dzięki temu doświadczeniu nie wybieram teraz sobie prawodawców w tajnym głosowaniu lecz jawnie i publicznie wybieram dla siebie i innych zasady, które chcę żeby wszystkich obowiązywały.

Zasadami tymi sa:
1. publicznie jawna księga kapitalu pod kolektywną kontrolą
2. demokratyczny podatek wyłącznie od własności w zasadniczej części na rzecz gwarantowanego i bezpośredniego dochodu wszystkich użytkowników księgi kapitału
3. zaszyfrowanie każdego portfela aby tylko właściciel miał do niego dostęp
4. tożsamość w życiu i w internecie
5. rola państwa ograniczona do utrzymania porządku prawnego
6. prywatne szkoły, prywatne przychodnie i szpitale, opieka ograniczona tylko do dochodu gwarantowanego, reszta opieki prywatna i dobrowolna
7. o budżecie państwa decydują wyłącznie płatnicy podatku
8. biurokracja zredukowana do samej księgi kapitału, żadnych zusow, żadnych kas fiskalnych
9. praca do śmierci, dostosowana do możliwości i wieku, emerytura z wyłączenie z dochodu gwarantowanego i z wyprzedaży zgromadzonego przez życie majątku

Tak wiem, nie chcesz tego i ponoć nikt nie chce, więc będzie żyć jak wasi dziadowie.

Prawda jest taka, że jeśli mój model jest efektywniejszy, to wasz upadnie, chcesz tego czy nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co to znaczy nieuznanie mienia?
>>Co to znaczy egzekucja mienia?
>>Co to znaczy władza właścicielska?
>Lepiej skupmy uwagę na państwowej, przymusowej egzekucji prawa własności, które istnieje tylko w głowach szalonych ideologów.

CO TO ZNACZY PO POLSKU???????

Podałem przykład skradzionej staruszce torebki

Co to znaczy ta twoja państwowa egzekucja prawa własności?

Znów będziesz pipcył tę mantrę 10 lat bez przekładu na polski?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>1. publicznie jawna księga kapitalu pod kolektywną kontrolą
Ucieczka

>2. demokratyczny podatek wyłącznie od własności w zasadniczej części na rzecz gwarantowanego i bezpośredniego dochodu wszystkich użytkowników księgi kapitału
Ucieczka, niemniej doceniam, że ten postulat zacząłeś pisać po polsku

Ale to są dwa oddzielne punkty
Jednym jest system podatkowy, drugim sposób wydatkowania budżetu
Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia

>3. zaszyfrowanie każdego portfela aby tylko właściciel miał do niego dostęp
Kłamstwo

>4. tożsamość w życiu i w internecie
Ucieczka

>5. rola państwa ograniczona do utrzymania porządku prawnego
Ucieczka

>6. prywatne szkoły, prywatne przychodnie i szpitale, opieka ograniczona tylko do dochodu gwarantowanego, reszta opieki prywatna i dobrowolna
Życzę ci tego. Jak ci dziecko zdechnie, to zmienisz zdanie

>7. o budżecie państwa decydują wyłącznie płatnicy podatku
Ucieczka

>8. biurokracja zredukowana do samej księgi kapitału, żadnych zusow, żadnych kas fiskalnych
Ucieczka

>9. praca do śmierci,
Zacznij od swojej mamusi

>dostosowana do możliwości i wieku, emerytura z wyłączenie z dochodu gwarantowanego
Ucieczka

>i z wyprzedaży zgromadzonego przez życie majątku
Pytałem idioto, jak wyprzedawać po kawałku dom. Hamerlik odpowiedział: Jestem debilem"

>Tak wiem, nie chcesz tego
Zapytaj mamusi czy tego chce

>i ponoć nikt nie chce,
Pokaż JEDNEGO, kto chce

>więc będzie żyć jak wasi> dziadowie.
Jesteś idiotą

>Prawda jest taka, że ...
... jesteś idiotą

>jeśli mój model jest efektywniejszy,
On istnieje tylko w gównie pod twoją czaszką
Nawet rozmawiać na go temat nie jesteś w stanie, jedynie głosząc kazania w hamerciulskiej psiomowie.

1 Przełóż twoje postulaty na polski
2 przestań kłamać
3 przestań zmyślać
4 przestań rzucać gównem
5 zacznij czytać
6 zacznij odpowiadać na pytania
7 zacznij odnosić się do argumentów

I skończ lamentować nad sobą jak c**a. Z twoim dochodem każdy polski robotnik miałby dom, a tobie nawet nie wolno podróżować samochodem

to wasz upadnie, chcesz tego czy nie.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Przełóż twoje postulaty na polski
>2 przestań kłamać
>3 przestań zmyślać
>4 przestań rzucać gównem
>5 zacznij czytać
>6 zacznij odpowiadać na pytania
>7 zacznij odnosić się do argumentów
>I skończ lamentować nad sobą jak c**a.

Zacznij słuchać i ustąp nam, uwierz, że nasze życie ważniejsze jest od twojego.

Dzięki ale nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

>>1 Przełóż twoje postulaty na polski
>>2 przestań kłamać
>>3 przestań zmyślać
>>4 przestań rzucać gównem
>>5 zacznij czytać
>>6 zacznij odpowiadać na pytania
>>7 zacznij odnosić się do argumentów
>>I skończ lamentować nad sobą jak c**a.
>Zacznij słuchać i ustąp nam, uwierz,

Nie wymagam wiary, TY jej wymagasz. Mam wierzyć w nieuzasadnione tezy, nawet nie rozumiejąc co znaczą? Mam wierzyć w moc twoich ucieczek i rzucania gównem? Mam wierzyć w polityczny program nieuka, który nawet nie poradzi go wytłumaczyć?

>że nasze życie ważniejsze jest od twojego.
Sonia się puszcza. Zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mam wierzyć w polityczny program nieuka, który nawet nie poradzi go wytłumaczyć?

Jakie studia trzeba przeprowadzić i jaką profesurę zrobic, żeby odkryć iż tajemnice są lepsze od świadomości prawdy?

Co to za tajemne nauki?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Mam wierzyć w polityczny program nieuka, który nawet nie poradzi go wytłumaczyć?
>Jakie studia trzeba przeprowadzić i jaką profesurę zrobic, żeby odkryć iż tajemnice są lepsze od świadomości prawdy?
UDOWODNIJ, że jawność mienia jest potrzebna
Nic więcej, UDOWODNIJ.
Pytanie o pole pod lasem - ucieczka
Przykład krów - ucieczka
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia, czekam na ARGUMENTA. Po polsku, prostym językiem, bez kłamstw, zmyśleń i rzucania gównem.

Przykład wyborów wójta. Nadal czekam

Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>UDOWODNIJ, że jawność mienia jest potrzebna
>Nic więcej, UDOWODNIJ.

Mam dowieść wartości świadomości stosunków społecznych?
Dowieść wartości świadomości hierarchii wśród ludzi?
Wartości wiedzy każdego człowieka kto rządzi ludzkością i w jakiej intencji?

Chcesz żebym dowodził wartości świadomości robola kto jest jego pracodawcą i co robi z wypracowanym przez wszystkich roboli zyskiem?

Mam dowieść wartości wiedzy w procesie podejmowania prawidłowych decyzji?

Nawet na oko i bez żadnych badań widać, że tajemnice w zakresie hierarchii i kapitalistycznych stosunków społecznych są państwowo chronione po to, żeby jedna grupa ludzi mogła wyssać życie z pozostałych. Żeby pewna grupa ludzi mogła rozwinąć się na redukcji innych.

Tu się nie da niczego dowieść bez eksperymentu społecznego, do którego jednak muszą powstać warunki.

Wszystkie twoje eksperymenty myślowe będą prowadziły zawsze do tych samych wyników, ktore nie muszę mieć nic wspólnego z rzeczywistością byleby chroniły interesy wspomnianej grupy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>UDOWODNIJ, że jawność mienia jest potrzebna
>>Nic więcej, UDOWODNIJ.
>Mam dowieść wartości świadomości stosunków społecznych?

Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

Skończ z ucieczkami. Od tego zacznij
Pisz po polsku, żeby twoje słowa były zrozumiałe dla mnie i dla postronnych
O stosunkach społecznych moglibyśmy porozmawiać później, ale z góry znam twoje argumenta - ucieczka

>Dowieść wartości świadomości hierarchii wśród ludzi?
Ucieczka

>Wartości wiedzy każdego człowieka kto rządzi ludzkością i w jakiej intencji?
Ucieczka

>Chcesz żebym dowodził wartości świadomości robola kto jest jego pracodawcą i co robi z wypracowanym przez wszystkich roboli zyskiem?
Ucieczka

>Mam dowieść wartości wiedzy w procesie podejmowania prawidłowych decyzji?
Ucieczka
Najstarsza z twoich ucieczek od przykładu krów
UCIECZKA
Przypomnę pytanie:
Jaką życiową decyzję zmienisz wiedząc ile krów ma mój teść?
UCIECZKA
UCIECZKA
UCIECZKA

>Nawet na oko i bez żadnych badań widać, że tajemnice w zakresie hierarchii i kapitalistycznych stosunków społecznych są państwowo chronione po to, żeby jedna grupa ludzi mogła wyssać życie
Nie obchodzi mnie twoje "oko"
Przykład krów - ucieczka

>Tu się nie da niczego dowieść bez eksperymentu społecznego
Buahahahahahahhahaha
Ucieczka nad ucieczkami, tchórza - idioty, który postuluje eksperyment i tchórzy przed rozmową o tym eksperymencie, lenia nad leniami, który palcem w bucie mnie kiwnie, żeby ten eksperyment przeprowadzić, ba nawet zaprojektować!!!!

Ten "eksperyment" to twoja największa błazenada, do której wracasz, dla manipulacji
Przedstawiłeś kiedyś zarys tego "eksperymentu" Jedne student miał drugiem prać skarpety
Żałosny jesteś

>do którego jednak muszą powstać warunki.
To je stwórz, skoro to twój eksperyment
Zacznij od projektu
Lenistwo + kretynizm

>Wszystkie twoje eksperymenty myślowe będą prowadziły zawsze do tych samych wyników, ktore nie muszę mieć nic wspólnego z rzeczywistością byleby chroniły interesy wspomnianej grupy

Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, znów zmyślasz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ten "eksperyment" to twoja największa błazenada,

Widzę z jaką pogardą się do mnie odnosisz i wierzę, że na takiej pogardzie do drugiego człowieka zabudowany jest wasz system stosunków kapitalistycznych.

Takie jest moje przekonanie.

Jak również, że wykpisz to przekonanie i że nie zrobiłbyś tego gdybyś występował publicznie pod własnym nazwiskiem, wtedy prowadziłbys inna gierke ale tu skorzystasz z tajemnicy tożsamości w internecie, z barku jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje slowa i waszej "wolności" do bycia niemoralnym dzięki tajemnicy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

Widzę z jaką pogardą traktujesz rozmówcę.

>>Ten "eksperyment" to twoja największa błazenada,
>Widzę z jaką pogardą się do mnie odnosisz
Zapracowałeś. ucieczkami i rzucaniem gównem

>wasz system
I Sonia - dziwka

>Jak również, że wykpisz to przekonanie
Obiecuję, że nie wykpię, jeśli je UZASADNISZ

>i że nie zrobiłbyś tego gdybyś występował publicznie pod własnym nazwiskiem,
Sonia się puszcza z psami za ksę, Zmyślaj dalej

>z barku jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje slowa
Napisał oszczerca, który żadenj odpowiedzialności za słowo nie ponosi
Mamusia wie, że nazywasz ją darmojadem?

Kolejne pytanie bez odpowiedzi

>i waszej "wolności" do bycia niemoralnym dzięki tajemnicy.
Ujawnij swój prawdziwy adres i udowodnij przed sądem, że żyję z przestępstwa.
Napisałeś to pisząc przy tym moje nazwisko
Nie poniosłeś konsekwencji, bo podałeś fałszywy adres

Ot, twoja odpowiedzialność za słowo. Nazwisko pewnie też fałszywe, bo udowodniłeś wiele razy, że nie kończyłeś ekonomicznych studiów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ujawnij swój prawdziwy adres i udowodnij przed sądem, że żyję z przestępstwa.

Herthastr 1B, 14193 Berlin, niezmienne od wielu już lat.

Nie wiem z czego żyjesz, rozmawiamy ze sobą ponad 10 lat ale nie mam pojęcia jak finansujesz swoje życie.

Sądzę także, że mój brak wiedzy o tym nie jest przypadkowy i że to jest większy plan, nie tylko twój ale pewnej grupy ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?

Próba merytorycznej rozmowy z tobą....

>>Ujawnij swój prawdziwy adres i udowodnij przed sądem, że żyję z przestępstwa.
>Herthastr 1B, 14193 Berlin, niezmienne od wielu już lat.

Jasne..

>Nie wiem z czego żyjesz,
Wiesz. napisałem ci.

>rozmawiamy ze sobą ponad 10 lat ale nie mam pojęcia jak finansujesz swoje życie.
Napisałem ci. Znasz nazwisko, wiesz z czego żyję, adresu ci nie podam , bo odgrażałeś się, że zrobisz mi krzywdę na ciele i domu.

Nie wiem z czego żyjesz, więc pewnie stręczysz swoje dzieci pedofilom
Twoja logika stręczycielu
Też poradzę zmyślać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie wiem z czego żyjesz,
>Wiesz. napisałem ci.

No tak napisałeś, żeby nie powiedzieć przypadkiem niczego istotnego, żebym niczego o Tobie nie wiedział, zgodnie z waszą strategią, w której chcecie poznać wszystko co istotne o innych ale żeby inni nie dowiedzieli się niczego o Was.

I nie wiem, po ponad 10 latach.

Domyślam się za to, że siedzisz w domu i zarabiasz dużo więcej od tych, którzy w domu tylko śpią w przerwach pracy i to w zazwyczaj w cudzych domach.

Domyślam się przez źródła twojej walki o utrzymanie tajemnicy kapitału, bo zdajesz sobie sprawę, że prawda byłaby bardzo trudna do zaakceptowania więc musicie ją ukryc.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?
ILE RAZY PYTAĆ??????????

Jak długo jeszcze sprowokowane przez ciebie pytania dotyczące TWOICH definicji będą wisieć w powietrzu?
Jak długo jeszcze będziesz pracował na opinię idioty, który pisze coś w hamerciulskiej mowie i nie poradzi tego przełożyć na polski?

Mam paść na kolana przed ucieczkami i zaakceptować twój świat, którego nawet opisać nie poradzisz?

Poradzisz, tylko wstydzisz się przyznać, że złodzieja kradnącego staruszce torebkę nazywasz "moralnym człowiekiem" a policjanta i staruszkę "bandytami"

Chcesz udowodnić przed sobą, że kiedy kradniesz torebkę na targu, to masz do tego moralne prawo
Niestety tylko sobie to udowodniłeś. Nikt inny nie pochwala okradania staruszek.

>>>Nie wiem z czego żyjesz,
>>Wiesz. napisałem ci.
>No tak napisałeś,
Owszem, napisałem.
Ty też napisałeś.

>żeby nie powiedzieć przypadkiem niczego istotnego, żebym niczego o Tobie nie wiedział,
Grozisz mi, a mam ci podać adres?

>I nie wiem, po ponad 10 latach.
1 Wiesz, bo napisałem
2 Po co ci ta wiedza? Wiem z czego ty żyjesz. Stręczysz dzieci pedofilom, też poradzę zmyślać

>Domyślam się za to, że siedzisz w domu i zarabiasz dużo więcej od tych,
Co w tym złego, synu idioty?
I nie siedzę w domu, ale PRACUJĘ w domu, znów rzucanie gównem zamiast argumentów
cuchniesz już tym gównem

>którzy w domu tylko śpią w przerwach pracy
Znasz takich? Bo ja nie.
W Polsce jak i w twoich Niemczech pracuje się zazwyczaj 40 godzin tygodniowo

>i to w zazwyczaj w cudzych domach.
Ucieczka

>Domyślam się przez źródła twojej walki o utrzymanie tajemnicy kapitału,
Sonia to dziwka. też poradzę zmyślać

>bo zdajesz sobie sprawę, że prawda byłaby bardzo trudna do zaakceptowania
Sonia to dziwka. też poradzę zmyślać

>więc musicie ją ukryc.
Sonia to dziwka. też poradzę zmyślać

Znów ucieczka w zmyślenia
Znów nachalniec nie wie z kim rozmawia

Co jeszcze, idioto, wymyślisz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co w tym złego,

To, że jesteś fundamentalistą, ideologiem i misjonarzem systemu, w którym innym ludziom nie wolno odchodzić od taśmy bez zgody, w którym inni ludzie nie mogą posiadać telefonów komórkowych w pracy, w którym inni ludzie nie mogą przyprowadzić swoich dzieci do pracy, bo nie zostaną przepuszczone przez bramki.

Obaj wiem po co to robisz. Właśnie po to, żeby samemu siedzieć w domu, niewiele robić dla innych, oplywać w luksus, bogacić się i zostawić spadek dla dzieci, żeby im było jeszcze łatwiej w czasie kiedy u innych w magazynie Amazonu będą przepływać kolejne pakiety na ekranie monitora w tempie gry komputerowej a na wszystkich ścianach hali na ekranach wyświetlą się wyniki porownania tempa pracy, żeby było je widać zawsze obojętnie w którą stronę zwrócić się głową.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to znaczy władza właścicielska?
Odnieś się do przykładu: złodziej na targu ukradł torebkę (własność) staruszce. Policjant odzyskał przemocą (wyegzekwował) skradzioną własność (władzę)
Kto jest egzystencjalnie zależny od mojego domu, idioto?
ILE RAZY PYTAĆ??????????

>>>Domyślam się za to, że zarabiasz dużo więcej od tych,
>>Co w tym złego?
>To, że jesteś fundamentalistą,
A ty ojcem psiej k***y

Znów ucieczka od odpowiedzi na pytanie

Poradzisz więcej niż ucieczki i rzucanie gównem?




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to znaczy nieuznanie mienia?

Jakiego mienia?
Tego, którego nie ma?

Co tu nie uznawać?
Nic?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co to znaczy nieuznanie mienia?
>Jakiego mienia?

Staruszki - właścicielki torebki, którą skradziono na targu

>Tego, którego nie ma?
Mojego domu nie ma?

>Co tu nie uznawać?
>Nic?

Nie pytam,co chcesz uznawać, ale CO TO ZNACZY nie uznawać mienia?

Na to pytanie unikasz odpowiedzi, bo boisz się przyznać że jesteś pochwalcą rozbojów i kradzieży

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Co to znaczy nieuznanie mienia?
>>Jakiego mienia?
>Staruszki - właścicielki torebki, którą skradziono na targu

Hajs powinien zostać zapisany na elektronicznym i zaszyfrowanym koncie użytkownika w publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą a nie drukowany na papierze toaletowym i noszony w torebce.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>Co to znaczy nieuznanie mienia?
>>>Jakiego mienia?
>>Staruszki - właścicielki torebki, którą skradziono na targu
>Hajs powinien zostać....

Co to znaczy nieuznanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?
Co to jest właścicielska władza?

Na przykładzie skradzionej torebki

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to znaczy nieuznanie mienia?

A co oznacza mienie, którego nie ma?

>Co to jest właścicielska władza?

To znaczy, że możesz zamieszkać w cudzym domu, o ile podporządkujesz się woli jego właściciela. To znaczy, że musisz się podporządkować, żeby przeżyć i to nie ma nic wspólnego z waszą szumną wolnością, o której nie przestaje mówić telewizor.

>Na przykładzie skradzionej torebki

Istnieje technologia uniemożliwiająca kradzież pieniędzy ale złodzieje u szczytow władzy jej nie chcą.

Cwaniaki czują, że z tą technologią nie zdominowaliby innych ludzi tak jak współcześnie.

W tej sytuacji babcia okradana przez całe życie przy wypłacie teraz musi się martwić, że ktoś jeszcze wyrwie jej z ręki torebkę, bo nauczony doświadczeniem wie, że kradzież w waszym systemie poplaca.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co to znaczy nieuznanie mienia?
>A co oznacza mienie, którego nie ma?
Jak nie ma, to nie ma, ale mój dom jest, torebka też
Nie pytam co znaczy mienie w postaci dziamborangów na miotłusze, ale o mój dom i torebkę staruszki

Co to znaczy nieuznanie mienia?

>>Co to jest właścicielska władza?
>To znaczy, że możesz zamieszkać w cudzym domu, o ile podporządkujesz się woli jego właściciela. To znaczy, że musisz się podporządkować, żeby przeżyć

Rozumiem, kiedy najmujesz mieszkanie od właściciela, twoja żona z nim sypia, a ty mu pole orzesz.
Współczuję, sam nieraz mieszkałem w namowanym i jakoś nie miałem nad sobą takiej władzy, wystarczyło, że płaciłam za najm

Źle zrozumiałem?
Nie, ty nie poradzisz wyjaśnić co znaczy w twoim języku właścicielska własność, a skoro nie poradzisz wyjaśnić, to znaczy, że :
albo sam nie rozumiesz
albo twój język służy manipulacji. Używasz kompletnie nieadekwatnych słów, żeby manpilować

Ponowią pytanie (nie pipc, że odpowiedziałeś) co znaczy właścicielska władza na przykładzie torebki staruszki

Czasem przyjmuję gości w moim domu, częstuję ich kawą, winem, herbatą... jaką mam władzę nad nimi?

> to nie ma nic wspólnego z waszą szumną wolnością,
Skończ z tym "wasz" nie mam nic wspólnego z twoim życiem, to że chcesz się na mnie mścić za twoje nieudacznictwo, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że należy przed tobą ukryć mój adres

>o której nie przestaje mówić telewizor.
Nie ja ci ustawiam program

>>Na przykładzie skradzionej torebki
>Istnieje technologia uniemożliwiająca kradzież pieniędzy ale złodzieje u szczytow władzy jej nie chcą.
Złodziej ukradł staruszce torebkę
Co to znaczy nieuznanie mienia?
co to znaczy egzekucja mienia?
co to znaczy właścicielska władza?

Tego dotyczą pytania. Ja nie pytam o technologie zabezpieczenia przed kradzieżą.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>To znaczy, że możesz zamieszkać w cudzym domu, o ile podporządkujesz się woli jego właściciela. To znaczy, że musisz się podporządkować, żeby przeżyć
>Rozumiem, kiedy najmujesz mieszkanie od właściciela, twoja żona z nim sypia, a ty mu pole orzesz.

Właśnie, to że mu zwracasz owoce pracy wypracowane na taśmie należącej do innego właściciela, sensu i znaczenia tego co sam dostrzegasz ale nie chcesz o tym mowic głośno i wyraznie, zeby nie obudzić świadomości ludzi, więc przymuszony przejaskrawiasz i zmieniasz w farsę, nie zmienia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>To znaczy, że możesz zamieszkać w cudzym domu, o ile podporządkujesz się woli jego właściciela. To znaczy, że musisz się podporządkować, żeby przeżyć
>>Rozumiem, kiedy najmujesz mieszkanie od właściciela, twoja żona z nim sypia, a ty mu pole orzesz.
>Właśnie, to że mu zwracasz owoce pracy wypracowane na taśmie należącej do innego właściciela,

Paczpan, a napisałeś, że twoja samica daje mu d.py

Idioto, kiedy kupuję chleb też muszę oddać piekarzowi owoce mojej pracy, tak samo jak kiedy kupowałem cegły na dom i płaciłem murarzom
Ty nie budowałeś domu w którym mieszkasz, nie wydałeś ani grosza, nie poświęciłeś ani godziny, więc płacisz. Ja nie płacę za mleko, bo sam pracuję w oborze.
Niemniej przedstawiłeś ten najm mieszkania jako wprost niewolnictwo! Wg twoich słów jesteś całkowicie i egzystencjalnie podporządkowany! płacisz nerką na prawo mieszkania
Nie, idioto, po prostu płacisz swoją pracą za pracę i inwestycje innych
TO NIE JEST PODPORZĄDKOWANIE TO NIE JEST WŁADZA WŁAŚCICIELA

I co to ma wspólnego z torebką?

Pytanie pozostaje w mocy

Co to znaczy właścicielska władza?
Uciekłeś w pokrętne kłamstwa

Podobnie jak pozostałe pytanie
Co to znaczy nieuznawanie mienia?
Co to znaczy egzekucja mienia?

>A ja nie mam nic wspólnego z twoją tajną i nieopodatkowana "własnością", która istnieje tylko w twojej głowie i jeszcze w głowach twoich zdemoralizowanych kolesi w biznesach.
twoi kolesie w biznesach pomagają ci stręczyć twoje dzieci pedofilom. Też poradzę zmyślać
Znów zmyślenia zamiast argumentów

Co jeszcze mi wymyślisz?
Zjadłem nerkę twojej matki?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Paczpan, a napisałeś, że twoja samica daje mu d.py

Uznałem jedynie, że twoja jak zawsze bardzo wulgarna alegoria o podłożu seksualnym ma swój sens, choć Ty pewnie oczekiwales, że skoro próbujesz mnie w niej poniżyć, to będę jej że sensowi przeczył.

Sam nabawiłem się długotrwałej choroby w wyniszczającej pracy, konkretnie astmy wywołanej wdychaniem bardzo toksycznych substancji bez żadnej ochrony i jeśli sobie przypomnę jeszcze reakcje mojego organizmu związane z odwodnieniem, bądź pracą z maszyną przez 16h na stojąco to mi wychodzi na to, że byłem prostytutką większych cwaniaków.

>Idioto, kiedy kupuję chleb też muszę oddać piekarzowi owoce mojej pracy, tak samo jak kiedy kupowałem cegły na dom i płaciłem murarzom

No a ile konkretnej chlebów upiekł dla Ciebie bankier z deweloperem, których praca polega wyłącznie na kreacji i podpisywaniu umów podlegających przymusowej egzekucji prowadzonej przez wasze i nie moje państwo?

Piekarzy i murarzy nie ma już dawno kłamco.
Teraz są już tylko wyrobnicy kapitalistów, którzy nie mają żadnych praw do własnych kreacji a jedynie obowiązek wykonania poleconej im procedury.

Piekarz i murarz mieli wierzę jak wykonać swoją pracę dla innego człowieka. Wyrobnicy nie potrzebują żadnej innej wiedzy, poza poznaniem procedury.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Paczpan, a napisałeś, że twoja samica daje mu d.py
>Uznałem jedynie, że twoja jak zawsze bardzo wulgarna alegoria o podłożu seksualnym ma swój sens,

Jest zmyśleniem, nie alegorią
Kiedy piszesz, że twoja matka jest darmojadem i powinna płacisz podatki od swoich posiadłości i żyć ze sprzedaży swoich posiadłości to test to alegoria?
Oczywiście nie odpowiesz

Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Już ci to obiecałem i dotrzymam słowa

Pytałem co to znaczy właścicielska władza, w odpowiedzi przedstawiłeś to jako niewolnictwo, więc logicznym jest że Pan ma prawo korzystać z niewolnicy, zmuszając ją do seksu

Odpowiedz wreszcie JASNO, PRECYZYJNIE I PO POLSKU

Co znaczy nieuznanie mienia?
Co znaczy egzekucja mienia?
co znaczy właścicielska władza?

JASNO, PRECYZYJNIE I PO POLSKU bez krętactwa, na przykładzie skradzionej torebki i mojego domu a unikniesz nieporozumień

>choć Ty pewnie oczekiwales,
że odpowiesz na pytania

10 lat czekałem aż napiszesz po polsku o podziale budżetu. Teraz czekam na resztę definicji

>Sam nabawiłem się długotrwałej choroby
Tak, wiem, pracowałeś w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco
Wiem, nie wolno ci poruszać się publicznymi drogami
Skończ te bajędy

>przez wasze i nie moje państwo?
Sonia daje dupy psom za kasę
Napisałem: przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Rzesza jest TWOIM państwem nie moim

>Piekarzy i murarzy nie ma już dawno kłamco.
Ojeeeeeeeej, a ja właśnie zjadłem bułkę, którą kupiłem od właściciela piekarni, płacąc owocami swojej pracy.

Znów, idioto, udowadniasz, że żyjesz w odrealnionym świecie
Wytrzeźwiej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I co to ma wspólnego z torebką?

Może to, że jestem wrogiem waszego pieniądza drukowanego na papierze toaletowym podobnie jak waszych centralnych zapisów elektronicznych pieniądza pozostających pod kontrolą nieznanych, zagranicznych właścicieli.

Mam przystać na wasz zgniły system spoleczny, bo pewna babcia wierzy, że napis "100" wydrukowany na specjalnie oznaczonym papierze toaletowym ma wartość?

Przez wiarę prostych ludzi, którzy nie mają pojęcia jak wygląda rzeczywistość i jak są doskonałe wysterowani przez większych cwaniaków zza granicy mam przystać do zła i zaakceptować jego panowanie nad moim życiem?

Dziękuję ale nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>I co to ma wspólnego z torebką?
>Może to, że jestem wrogiem waszego

Euro to twój pieniądz nie mój, idioto

Nie obchodzi mnie czego jesteś wrogiem, okradziona staruszka ma prawo do posługiwania się gotówką, a ty jak na komunistę przystało, wiesz lepiej co jest dla niej dobre

Nadal wijesz się jak glista w dupie żeby nie odpowiedzieć na pytania

Co to jest nieuznanie mienia?
Co to jest egzekucja mienia
co to jest właścicielska władza

na przykładzie torebki staruszki i mojego domu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Euro to twój pieniądz nie mój,

Nie, nie, nie ani EUR ani USD ani PLN CZK ani nawet BTC nie są moimi pieniędzmi.

Mój związek z nimi jest tylko, że pochwalam łańcuch bloków BTC
pl.m.wikipedia.org/wiki/Blockchain
i ogólnie kryptografię
pl.m.wikipedia.org/wiki/Kryptologia

albowiem wiem, że pod ludzkimi maskami kryją się potwory, których wydostanie się z ludzi można właśnie zablokować odpowiednią kryptografią i łańcuchem bloków.

>Nie obchodzi mnie

Wiem. Odchodzisz się tylko sobą a reszcie ludzi kij w oko.

>staruszka ma prawo do posługiwania się gotówką,

Oczywiście każdy może wierzyć we wszystko co mu podsuniecie, nikomu nie zabraniam naiwnej i samodestrukcyjnej wiary ale nikomu nie wolno przemocą egzekwować tajnej i nieopodatkowanej własności ani też innych do tego uprawniać.

Wierz sobie w co tam chcesz i potrzebujesz ale nikogo nie wolno Ci tknąć w obronie tajnej i nieopodatkowanej "własności" podobnież jak również za zdradę prawdy. Jeśli kogoś dotkniesz choćby paluszkiem z tego powodu staniesz się bandytą.

>a ty jak na komunistę przystało, wiesz lepiej co jest dla niej dobre
>Nadal wijesz się jak glista w dupie żeby nie odpowiedzieć na pytania

Jestem wrogiem własności państwowej i zwolennikiem własności prywatnej, jawnej i demokratycznie opodatkowanej.

Jestem wrogiem funkcji gospodarczych państwa, państwo powinno zostać ograniczone wyłącznie do utrzymania porządku prawnego a nie nauczać, leczyć, opiekować się młodszymi i starszymi.

To ja jestem fundamentalistą prawdziwego, wolnorynkowego kapitalizmu opartego wyłącznie na własności prywatnej w odróżnieniu od waszego falsyfikatu opartego na tajemnicach i wzajemnej przemocy oraz kolosalnie rozdętych podatkach pobieranych pod przymusem od biedoty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznawanie mienia?
Co znaczy egzekucja mienia?
Co to jest właścicielska władza?

Na przykładzie torebki staruszki i mojego domu

Czekam na odpowiedź. Konkretną, po polsku.

>>Euro to twój pieniądz nie mój,
>Nie, nie
Idiota płaci paciorkami?

Skończ zmyślać!
W twoim kraju obowiązuje euro jako waluta i nie ma znaczenia czy tobie się to podoba czy nie

Gówno kogo obchodzi co o tym myślisz i co widzisz w twoim urojonym świecie. W Niemczech za chleb płacisz w EURO

> nie ani EUR ani USD ani PLN CZK ani nawet BTC nie są moimi pieniędzmi.
Płacisz cipą swojej żony?
Cóż, współczuję.

>>staruszka ma prawo do posługiwania się gotówką,
>Oczywiście każdy może wierzyć we wszystko co mu podsuniecie,
Sonia to dziwka, zmyślaj dalej. Pieniądze wymyślono kilka tysięcy lat przed moim narodzeniem, idioto

>nikomu nie zabraniam naiwnej i samodestrukcyjnej wiary
>ale nikomu nie wolno przemocą egzekwować tajnej i nieopodatkowanej własności ani też innych do tego uprawniać.

Rozumiem, wolno kraść staruszkom torebki, nie wolno policjantowi torebki odzyskać

Ty żałosny idioto

>Wierz sobie w co tam chcesz i potrzebujesz ale nikogo nie wolno Ci tknąć w obronie tajnej i nieopodatkowanej "własności" podobnież jak również za zdradę prawdy. Jeśli kogoś dotkniesz choćby paluszkiem z tego powodu staniesz się bandytą.

Rozumiem, policjant jest bandytą, bo odzyskał torebkę
Napisz to otwarcie bez słownych kwiatuszków i manipulacji

Przecież to z całą oczywistością z twoich słów wynika

Policjant jest bandytą, staruszka jest bandytką, złodziej jest moralny. Czekam tylko aż to otwarcie, bez manipulacji, po polsku napiszesz !!!!!!

>>a ty jak na komunistę przystało, wiesz lepiej co jest dla niej dobre
>>Nadal wijesz się jak glista w dupie żeby nie odpowiedzieć na pytania
>Jestem wrogiem własności państwowej
Prywatnej też, skoro postulujesz prawo do kradzieży torebek.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Idiota płaci paciorkami?

Płacę EUR, czy raczej dlugami nieznanych mi właścicieli prywatnego banku, który prowadzi zapis mojego rachunku.

Oczywiście, że korzystam ze struktur waszych państw żeby przetrwać, bo nie może żyć poza społeczeństwem i nie mam też żadnej alternatywy, już się o to postaraliscie. W określeniu "wasze państwa" mam na myśli waszą kapitalistyczną ideologię, zgodnie z którą zostały stworzone, kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności,.którego jestem wrogiem.

>Gówno kogo obchodzi co o tym myślisz i co widzisz w twoim urojonym świecie.

Ach Ci demokraci.

>Płacisz cipą swojej żony?

Właściwie to walczę ze zgniłym systemem społecznym, w którym wąska grupa zamówionych ludzi próbuje zrobić z pozostałych ludzi swoje prostytutki.

Nie wolno do tego dopuścić.

Ciebie ta walka też dotyczy fundamentalisto, ideologu i misjonarzu zgniłego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznawanie mienia?
Co znaczy egzekucja mienia?
Co to jest właścicielska władza?

Na przykładzie torebki staruszki i mojego domu

>>Idiota płaci paciorkami?
>Płacę EUR,
Kłamiesz. pisałeś, że to nie twój pieniądz

Przestań, idioto, zmyślać
Obudź się w prawdziwym świecie

>Oczywiście, że korzystam ze struktur waszych państw
Zmyślasz, idioto

>żeby przetrwać,
Ojeeeeeeeej śmierć ci grozi, przestań zmyślać

>bo nie może żyć poza społeczeństwem i nie mam też żadnej alternatywy,
Biedactwo..... pracować musi na rzecz społeczeństwa, bo nikt go karmić nie chce

>już się o to postaraliscie.
... żeby ci nikt darmo chleba nie dawał i nikt darmo domu nie zbudował.
Przykro mi, ja też sam musiałem na to zarobić

>W określeniu "wasze państwa" mam na myśli waszą kapitalistyczną ideologię,
Sonia daje dupy psom na pokazach za kasę. też poradzę zmyślać

>>Gówno kogo obchodzi co o tym myślisz i co widzisz w twoim urojonym świecie.
>Ach Ci demokraci.
Demokraci żyją w prawdziwym świecie. ty w urojonym

>>Płacisz cipą swojej żony?
>Właściwie to walczę
Płacisz cipą swojej żony? Skoro euro to nie twoja waluta.

>Ciebie ta walka też dotyczy fundamentalisto,
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę. Zmyśliłeś mi już biznes i kumpli w biznesie, też poradzę zmyślać

>ideologu i misjonarzu zgniłego kapitalizmu
Ideologu i misjonarzu stręczycielstwa dzieci pedofilom.

>opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.
Bełkoc dalej, świetnie ci idzie, choć już zaczyna mnie nudzić przypominanie pytania czy twój samochód ma rejestracyjne blachy

Jest tajny?
Płacisz od niego podatek?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Biedactwo..... pracować musi na rzecz społeczeństwa, bo nikt go karmić nie chce

W odróżnieniu od właścicieli, którzy nie pracują i żądają, żeby ich karmiono za to, że posiadają.

Niestety przez fałszywe i wrogie ideologie wpajane do głów od małego ich żądania zostają spełnione a nawet znajdują się tacy, którzy za hajs gotowi są innych przymuszać do spełnienia ich żądań.

Oczywiście nie mam nic przeciw właścicielom i rozumiem ich rolę społeczną o ile własność jest publicznie jawna i demokratycznie opodatkowna.

Jeśli własność jest tajna i nieopodatkowana to to nie są żadni właściciele tylko zwykli bandyci.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Biedactwo..... pracować musi na rzecz społeczeństwa, bo nikt go karmić nie chce
>W odróżnieniu od właścicieli, którzy nie pracują i żądają, żeby ich karmiono za to, że posiadają.

No i też byś tak chciał

>Niestety przez fałszywe i wrogie ideologie wpajane do głów od małego ich żądania zostają spełnione
Biedactwo... a twoje nie
Też byś chciał żreć za darmo.

Idioto z gównem pod czaszką, znam wielu właścicieli firm, zapieprzają więcej niż twoje 40 godzin tygodniowo

>Oczywiście nie mam nic przeciw właścicielom
I dlatego głosisz program okradania nawet staruszek na targu
Czujesz jaki jesteś żałosny?

>o ile własność jest publicznie jawna
napisał ciul, który sam jeździ po Berlinie bez tablic, bo samochód ma tajny

>i demokratycznie opodatkowna.
Przykład Płocka
Idiota nie zrozumiał własnych postulatów

>Jeśli własność jest tajna
Nie jest, a ty jesteś idiotą

Co z tą staruszką?
Nadal będziesz pochwalał złodzieja, który ukradł jej torebkę?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jeśli własność jest tajna
>Nie jest, a ty jesteś idiotą
>Co z tą staruszką?
>Nadal będziesz pochwalał złodzieja, który ukradł jej torebkę?

Jeśli staruszka ma kupę hajsu, o którym nikt nic nie wie oprócz złodzieja i powiadomionej w przypadku kradzieży policji, jeśli o rozkładzie pieniądza wśród ludzi nie mają żadnego pojęcia najemni robole robiący dla Amazonu za zasiekami z drutem kolczastym i za pasem granicznym wolnym od drzew i krzewów przy monitorach, na których procesy przebiegają w tempie gry komputerowej i z zakazem używania telefonów komórkowych podczas pracy to pech dla staruszki.

Nie martwię się ludzkimi dramatami utraty tajonych przed wszystkimi posiadłości.

Pieniędzy zapisanych w zaszyfrowanym portfelu publicznie jawnej księgi kapitału nikt nie ukradnie z torebki a nawet gdyby je ukradł dokonując wrogiego przelewu, podszywjac się pod staruszkę, to kazdy będzie mógł zaobserwować do kogo te pieniądze popłynęły.

Technologia istnieje wystarczy po nią sięgnąć, czego nie chcą złodzieje ze szczytów władzy i ideolodzy fałszywej wolności polegającej na prawie do wyzysku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co z tą staruszką?
>>Nadal będziesz pochwalał złodzieja, który ukradł jej torebkę?
>Jeśli...

Nie ma "jeśli" pochwalco złodziejstwa. Ukradziono torebkę. Ty to pochwalasz.

>to pech dla staruszki.

I taki świat proponujesz, powołując się na moralność syna złodzieja
Dziwisz się, że nikt nie chce żyć w moralnym chlewie, w którym liczy się tylko przemoc?
W świecie, w którym każdy złodziej ma prawo okradać staruszki, zabijać podpalać? Boi znajdzie się Hamerlik, który to pochwali.

>Nie martwię się ludzkimi dramatami
Oczywiście, liczy się tylko "moje moje moje" "mnie dajce żreć" "mnie pozwólcie kraść"

>najemni robole robiący dla Amazonu za zasiekami z drutem kolczastym i za pasem granicznym wolnym od drzew i krzewów
Ty idioto, wiecznie nachlany idioto, żyjący w urojonym świecie. Oranienburg wyzwolono w 1945


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie ma "jeśli" pochwalco złodziejstwa.

Jest.

Publicznie jawna i demokratycznie opodatkowaną własność będę bronił. Tajną i nieopodatkowana będę zwalczał.

>Dziwisz się, że nikt nie chce żyć w moralnym chlewie,

Moralny chlew już mamy co daje się rozpoznać po totalnych różnicach społecznych.

Próbujecie to sprzedawać jako sprawiedliwość związaną z wartością i z brakiem wartości określonego człowieka ale w rzeczywistości to konsekwencja zgniłego, zdemoralizowanego systemu społecznego zbudowanego na wielkiej pogardzie do człowieka.

Nie jestem częścią waszego zgniłego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności i nigdy się nią nie stanę.

Nie wierzę Wam, nie wierzę w Was ani w wasze państwo ani w wasze świat.

Chcę się od Was jak najwyraźniej oddzielić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>> Nie ma "jeśli" pochwalco złodziejstwa. Ukradziono torebkę. Ty to pochwalasz.
>Jest.
>Publicznie jawna i demokratycznie opodatkowaną własność będę bronił. Tajną i nieopodatkowana będę zwalczał.

Udowodniłeś, że jesteś pochwalcą kradzieży
Mnie to wystarczy
Nie jesteś bogiem, żeby określać komu wolno zabierać
Jesteś zwykłą moralną rzygowiną, pochwalcą kradzieży torebek staruszkom

Życzę twojej matce, żeby podobnego do ciebie gnoja, który idealizuje kradzież spotkała na targu, a potem nie miała na chleb, żeby żyła w twoim świecie. Przecież jej torebka jest tajna i nieopodatkowana. Wolno ukraść. Wie o tym fanatyku "jawności poglądów?

Podasz jej adres mailowy? Napiszę jej o tym

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podasz jej adres mailowy? Napiszę jej o tym

Znajdź sobie w internecie, na pewno gdzieś jest dostępny a ja nie mam ochoty pomagać Ci w zatruwaniu umysłów mojej rodziny.

Sonia musiała Cię już zablokować na fajsie, bo nie mogła znieść twoich brudnych myśli a teraz chcesz jeszcze zaatakować moją mamę.

Jeśli będziesz do niej pisał to przynajmniej wtedy podpisz się swoim nazwiskiem a nie używaj pseudonimu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czujesz jaki jesteś żałosny?

Czuję, że jeśli pozostanę wierny moim postulatom będę głośno, wyraźnie i bez wątpliwości żądał publicznie pod własnym nazwiskiem jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą oraz demokratycznego podatku wyłącznie od własności na rzecz gwarantowanego dochodu wszystkich użytkowników księgi kapitału to nie zrobicie ze mnie już nigdy swojej prostytutki.

Nie mogę jednak złamać się pod naporem pogardy i poniżeń ludzi takich jak Ty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Płacisz cipą swojej żony?
>Cóż, współczuję.

Podpisz się wreszcie nazwiskiem pod swoimi slowami, to są twoje slowa, żeby twoja zona, twoje dzieci, teść, ludzie dla których rzekomo pracujesz robiąc tłumaczenia po twoim nazwisku dotarli do nich w internecie i dowiedzieli się przez nie kim jesteś pod maską i jaka są twoje intencje.

Dlaczego nie podpisujesz własnym nazwiskiem tylko używasz pseudonimu?

Żeby uwolnić swoją nienawiść i móc gardzić innymi ludźmi bez żadnej odpowiedzialności?

Czy cały ten wasz system opiera się na pogardzie do drugiego człowieka i na braku jakiejkolwiek odpowiedzialności?

Nie słuchaj Paolo, kiedy ten poucza Cię jak się ukryć, żeby nie zostać złapanym na gorącym uczynku.

Lepiej posłuchaj mnie, odrzuć te swoją niemoralna postawę i stań się moralny. Jeśli będziesz moralny nie będziesz miał zadnego problemu z podpisem pod swoimi słowami.

Przy okazji do wszystkich, którzy to czytają, kiedy Wam mówią, że będziecie wolni dzięki anonimowości, kłamią!

Kłamią i próbują zrujnować Wam życie.

Dopiero kiedy powiecie to co uważacie i pod tym co uważacie podpiszecie się własnym nazwiskiem, bez względu na to czy to innym podoba czy nie, dopiero wtedy będziecie wolni.

Anonimowość i tajemnice są źródłem wielkiego zniewolenia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to znaczy nieuznawanie mienia?
Co znaczy egzekucja mienia?
Co to jest właścicielska władza?

Na przykładzie torebki staruszki i mojego domu

>>Płacisz cipą swojej żony?
>>Cóż, współczuję.
>Podpisz się wreszcie nazwiskiem pod swoimi slowami,
Krystkon, Krystynaback Chudy-rysiek
Wystarczy, hipokryto?

Pytałem cię, że jeśli przypomnę ci moje nazwisko, to przeprosisz za kłamstwa na mój temat.
Oczywiście nie odpowiedziałeś, za trudne pytanie dla kogoś z wrodzonych syfilisem

Sam jakoś nie masz odwagi powiedzieć tego co myślisz oczy adresatom
Nie powiesz mamusi, że nazywasz ją darmojadem, żyjącym na koszt młodych zamiast wyprzedawać posiadłości
Nie powiesz berlińskiemu policjantowi, że jest bandytą
Nie powiesz kolegom z pracy, że powinni pracować do śmierci

>żeby twoja zona, twoje dzieci, teść, ludzie dla których rzekomo pracujesz
Tym się różnimy, ja żyję z pracy, ty z stręczycielstwa twoich dzieci

>Dlaczego nie podpisujesz własnym nazwiskiem tylko używasz pseudonimu?
Klienci twojej żony znają jej nazwisko?
Nie jest im potrzebne.

Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

>i móc gardzić innymi ludźmi bez żadnej odpowiedzialności?
Nie jestem Hamerlikiem, nie gardzę ludźmi tylko dlatego, że pracują

>Czy cały ten wasz system opiera się...
... na kurewstwie twojej żony i córki

Przestań zmyślać

>Lepiej posłuchaj mnie,...
tjaaaa, a ty wjedziesz mi na chatę z kastetem mszcząc się za to, co sobie uroiłeś. Sam mi to zapowiedziałeś. Przypomnieć?

>odrzuć te swoją niemoralna postawę i
.... wspieraj zabijanie kradzieże i rozboje bo są m moralne wg hamerzabójcy

>stań się moralny.
Jak Konopka - pochwalca zabójstw

>Dopiero kiedy powiecie to co uważacie i pod tym co uważacie podpiszecie się własnym
nazwiskiem, bez względu na to czy to innym podoba czy nie

NO TO SIĘ PODPISZ WŁASNYM NAZWISKIEM POD SŁOWAMI, ŻE KAŻDY POLICJANT TO BANDYTA I WYŚLIJ TO NA POSTERUNEK W TWOIM BERLINIE
(ale nie zapomnij podać prawdziwy adres)
Nie?
Podpisz się własnym nazwiskiem i adresem na NIEMIECKIM forum i napisz co myślisz o policjantach.
Nie?
Ojeeeeeej, strach obleciał, przed odpowiedzialnością

>, dopiero wtedy będziecie wolni.
od zawartości torebki, którą hamezłodziej zabierze nazywając ofiarę bandytą

>Anonimowość i tajemnice są źródłem wielkiego zniewolenia.
Oczywiście.
Za ile poszła twoja działka?
Rozumiem.... tajemnica

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skończ z tym "wasz" nie mam nic wspólnego z twoim życiem, to że chcesz się na mnie mścić za twoje nieudacznictwo, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że należy przed tobą ukryć mój adres

Wasz, wasz .

A ja nie mam nic wspólnego z twoją tajną i nieopodatkowana "własnością", która istnieje tylko w twojej głowie i jeszcze w głowach twoich zdemoralizowanych kolesi w biznesach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nikt go nie chce

Nikt z opętanych wasza ideologią kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności i waszą ideologią tajnej i pośredniej demokracji.

Neurony kopiują emocje i zrobiliście naprawdę wiele, żeby wszystkim zostały podsunięte "odpowiednie" emocje do skopiowania.

Wszystkie obrazy jakimi bombardowane są psyche pokazują brutalny swiat, w którym ludzie toczą ze sobą totalną rywalizację o wszystko. Ludzie uwierzyli, że tak wygląda rzeczywistość, dla której nie ma alternatywy.

Ale to jest fałszywa rzeczywistość, wykreowana przez tych, którym taki obraz świata się opłaca.

Ja w nią nie wierzę.

Kiedy ktoś zaczyna mówić co jest dobre i co złe wyłączam radio, żeby się tym przypadkiem nie zarazić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Wacław (1038 punktów)
> www.tysol.(*)ordo-iuris-uwaga-na-fake-newsy
> "Wykradziono nam bazę 27 000 adresatów newslettera, a nie darczyńców. W tym 25 adresów z rozszerzeniem ru, ale z polskimi nazwami użytkowników. To w morzu 🇵🇱 adresów. Z Rosji na ma darowizn."

Szczerze mówiąc? Sam się w to nie zagłębię ale ciekawą kwestią będzie skala tych "rosyjskich" odbiorców newslettera. Duże nasycenie każe zadawać pewne relatywnie oczywiste pytania: skąd zainteresowanie akurat tą konkretną organizacją, czy duże grono osób zainteresowanych OI z domen rosyjskich mogło mieć jakiś wpływ na działanie OI, no i na końcu pytanie o źródła finansowania?

Ciężko powiedzieć na ile doniesienia o numerach kont są prawdziwe, ale gdyby okazały się prawdziwe? To będzie się działo
Elasp (6859 punktów)
>> www.tysol.(*)ordo-iuris-uwaga-na-fake-newsy
>> "Wykradziono nam bazę 27 000 adresatów newslettera, a nie darczyńców. W tym 25 adresów z rozszerzeniem ru, ale z polskimi nazwami użytkowników. To w morzu 🇵🇱 adresów. Z Rosji na ma darowizn."
>Szczerze mówiąc? Sam się w to nie zagłębię ale ciekawą kwestią będzie skala tych "rosyjskich" odbiorców newslettera. Duże nasycenie

Jakie duże nasycenie?
Wacław (1038 punktów)
>>> www.tysol.(*)ordo-iuris-uwaga-na-fake-newsy
>>> "Wykradziono nam bazę 27 000 adresatów newslettera, a nie darczyńców. W tym 25 adresów z rozszerzeniem ru, ale z polskimi nazwami użytkowników. To w morzu 🇵🇱 adresów. Z Rosji na ma darowizn."
>>Szczerze mówiąc? Sam się w to nie zagłębię ale ciekawą kwestią będzie skala tych "rosyjskich" odbiorców newslettera. Duże nasycenie
> Jakie duże nasycenie?

Kwestia subiektywna...

Wiadomo, OI to organizacja mocno wyeksponowana w ostatnich latach i może mieć międzynarodowe zasięgi, szczególnie że niejednokrotnie różni analitycy czy prasa chcą być na bieżąco gdyby zaszła potrzeba brać OI na warsztat. Ale tak na czuja? Wszystko ponad 2, może 3 procent w skali 27000 byłoby podejrzane. No bo ilu obcokrajowców, szczególnie z Rosji, może być realnie zainteresowane działaniami fundacji działającej na rzecz wartości katolickich i blokowania (dla prostoty nazwijmy je) lewicowych z ich perspektywy zmian w Polsce?
Elasp (6859 punktów)
>>>> www.tysol.(*)ordo-iuris-uwaga-na-fake-newsy
>>>> "Wykradziono nam bazę 27 000 adresatów newslettera, a nie darczyńców. W tym 25 adresów z rozszerzeniem ru, ale z polskimi nazwami użytkowników. To w morzu 🇵🇱 adresów. Z Rosji na ma darowizn."
>>>Szczerze mówiąc? Sam się w to nie zagłębię ale ciekawą kwestią będzie skala tych "rosyjskich" odbiorców newslettera. Duże nasycenie
>> Jakie duże nasycenie?
>Kwestia subiektywna...
>Wiadomo, OI to organizacja mocno wyeksponowana w ostatnich latach i może mieć międzynarodowe zasięgi, szczególnie że niejednokrotnie różni analitycy czy prasa chcą być na bieżąco gdyby zaszła potrzeba brać OI na warsztat. Ale tak na czuja? Wszystko ponad 2, może 3 procent w skali 27000 byłoby podejrzane.

Adresów jest 25 na 27 000, czyli mniej niż 1 na 1000. Czyli dziesieciokrotnie mniej od wielkości, którą uważasz za podejrzaną.
Wacław (1038 punktów)
>>>>> www.tysol.(*)ordo-iuris-uwaga-na-fake-newsy
>>>>> "Wykradziono nam bazę 27 000 adresatów newslettera, a nie darczyńców. W tym 25 adresów z rozszerzeniem ru, ale z polskimi nazwami użytkowników. To w morzu 🇵🇱 adresów. Z Rosji na ma darowizn."
>>>>Szczerze mówiąc? Sam się w to nie zagłębię ale ciekawą kwestią będzie skala tych "rosyjskich" odbiorców newslettera. Duże nasycenie
>>> Jakie duże nasycenie?
>>Kwestia subiektywna...
>>Wiadomo, OI to organizacja mocno wyeksponowana w ostatnich latach i może mieć międzynarodowe zasięgi, szczególnie że niejednokrotnie różni analitycy czy prasa chcą być na bieżąco gdyby zaszła potrzeba brać OI na warsztat. Ale tak na czuja? Wszystko ponad 2, może 3 procent w skali 27000 byłoby podejrzane.
> Adresów jest 25 na 27 000, czyli mniej niż 1 na 1000. Czyli dziesieciokrotnie mniej od wielkości, którą uważasz za podejrzaną.

Jeśli jest jak piszesz, to dla mnie cała "afera" będzie klasycznym przykładem wideł z igły. Ale ponownie, pozostaje pytanie o rzekomą obecność kont bankowych przy (części?) danych w wyciekłym zestawieniu. No bo jeśli jakieś tam dane bankowe były, to z trudnością przychodzi mi zakładać, że OI finansuje opozycję obywatelską w Rosji i przepływy szły od nich do Rosji
15-10-2023 19:02 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)

>Wiadomo, OI to organizacja mocno wyeksponowana w ostatnich latach i może mieć międzynarodowe zasięgi,
"Może" to jakby nic nie powiedzieć.
Nie darmo Anonimusy ich działalność prześwietliły. Niestety, mieszkamy w państwie mocno świętojebliwym i u nas cięzko przebić się z informacjami o firmach ukrytych za religijnym parawanem.
Dzisiaj cisza nie pozwala mi więcej napisać.
Wacław (1038 punktów)
>>Wiadomo, OI to organizacja mocno wyeksponowana w ostatnich latach i może mieć międzynarodowe zasięgi,
>"Może" to jakby nic nie powiedzieć.
>Nie darmo Anonimusy ich działalność prześwietliły. Niestety, mieszkamy w państwie mocno świętojebliwym i u nas cięzko przebić się z informacjami o firmach ukrytych za religijnym parawanem.
> Dzisiaj cisza nie pozwala mi więcej napisać.

To z wypiekami na twarzy czekam na wpis wyjaśniający więcej gdy już cisza wyborcza się zakończy
15-10-2023 19:49 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>To z wypiekami na twarzy czekam na wpis wyjaśniający więcej gdy już cisza wyborcza się zakończy
Ja - mimo swojego optymizmu - już z wypiekami i nie tylko, czekam na głoszenie wyniku wyborów. Prawdę powiedziawszy, nie mam pewności czym ten wieczór i noc skończy się dla mnie.
Tak więc nie rób sobie nadziei na tę i następną chwilę.
Pozdrawiam
15-10-2023 19:58 
 Ocena 1 na 1
Wacław (1038 punktów)
>>To z wypiekami na twarzy czekam na wpis wyjaśniający więcej gdy już cisza wyborcza się zakończy
> Ja - mimo swojego optymizmu - już z wypiekami i nie tylko, czekam na głoszenie wyniku wyborów. Prawdę powiedziawszy, nie mam pewności czym ten wieczór i noc skończy się dla mnie.
>Tak więc nie rób sobie nadziei na tę i następną chwilę.
>Pozdrawiam

Nie ma co iść w fatalizm, z każdej sytuacji można wyjść w mniej lub bardziej poobijanej formie.

Natomiast ma wyniki wyborów szczerze mówiąc nie czekam, co postanowili obywatele dowiem się jutro od rana wioząc dzieci do szkoły. Albo się nie dowiem? Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy siak, wróć i napisz co chciałeś bo nie znoszę suspensu i teraz czekam na ciąg dalszy
16-10-2023 00:40 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Albo się nie dowiem? Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy siak, wróć i napisz co chciałeś bo nie znoszę suspensu i teraz czekam na ciąg dalszy

Bratnie organizacje: Stowarzyszenie oraz Instytut im. ks. Piotra Skargi, a także Instytut Ordo Iuris utrzymują kontakty z międzynarodową siecią religijnych fundamentalistów. Kluczowe są trzy platformy współpracy: organizacja Tradycja, Rodzina, Własność (TFP), Światowy Kongres Rodzin oraz Agenda Europe.
Kto je tworzy i finansuje? Jaką rolę odgrywają ludzie Putina? To ważne pytanie w kontekście sprawy sądowej jednej z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marty Lempart, która ogłosiła, że Ordo Iuris to "opłacani przez Kreml fundamentaliści". Toczą się też procesy przeciwko politykom i dziennikarzom, którzy środowisko ks. Skargi i Ordo Iuris nazywają "sektą" w związku z działalnością sieci TFP. Te powiązania międzynarodowe są ciekawe także ze względu na ostatnie działania Solidarnej Polski, która ewidentnie dąży do wyprowadzenia naszego kraju z Unii Europejskiej.
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris założyło środowisko "skargowców".
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi powstało w 1999 r. z inspiracji organizacji, która ma korzenie w Brazylii i nosi nazwę Tradycja, Rodzina i Własność (Tradição, Familia e Propriedade - TFP).

Po latach TFP zyskała popularność na świecie, m.in. we Francji. W połowie lat 90. komisja francuskiego parlamentu określiła TFP mianem sekty. W 2008 r. organizacja wysłała interpelację do ministra spraw wewnętrznych, czy można TFP nazywać sektą. Resort odpowiedział: "Do tej pory działania członków stowarzyszenia Tradycja, Rodzina, Własność nigdy nie były przedmiotem postępowania sądowego i nie mogą być kwalifikowane jako nadużycia religijne stanowiące działania, które podlegają karze". Ten dokument przedstawia Ordo Iuris w potyczkach z polskimi krytykami.
Oprócz stowarzyszenia od 2001 r. działa fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi. Fundatorami są trzej obcokrajowcy: Brazylijczyk z francuskim paszportem Caio Xavier da Silveira, mieszkający w Krakowie obywatel Brazylii Leonardo Przybysz i Niemiec Mathias Gero von Gersdorff. Na założenie fundacji każdy przeznaczył po 500 dolarów. Da Silveira to bardzo ważna postać w TFP - uczeń samego de Oliveiry, odpowiedzialny za pozyskiwanie pieniędzy.
Kluczowa dla sieci TFP jest ideologia założyciela, którego wizerunek bez przerwy miga na stronach polskiej organizacji. De Oliveira zakładał przywrócenie porządku z czasów średniowiecznego chrześcijaństwa. Jedna z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Klementyna Suchanow w książce "To jest wojna. Kobiety, fundamentaliści i nowe średniowiecze" pisze, że dla TFP ważna jest "cywilizacja chrześcijańska, surowa i hierarchiczna, sakralna od podstaw, antyegalitarna i antyliberalna". De Oliveira uznaje, że "zdarzają się okoliczności, w których dla dobra ludu trzeba zawiesić indywidualne prawa. Dyktatura może być w niektórych przypadkach usprawiedliwiona". Każdy aspekt życia powinien być zgodny z nauką Kościoła, bo społeczeństwo i państwo mają cel sakralny.
Po śmierci de Oliveiry w 1995 r. poprawiły się relacje między TFP a Kościołem. Sieć dr. Plinio od 2001 r. przybrała nazwę Heroldowie Ewangelii.
Bomba wybuchła, gdy do sieci wyciekły w 2017 r. nagrania, na których Heroldowie odbywali osobliwe ceremonie religijne - egzorcyzmy polegające na dialogu z szatanem.
Pominę to na razie.
Śledztwo w sprawie Heroldów prowadziła Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego Stolicy Apostolskiej. Po dwóch latach Watykan ustanowił zarząd komisaryczny nad Heroldami Ewangelii.
Jednak kluczowa platforma współpracy fundamentalistów to Światowy Kongres Rodzin (WCF). Prawdziwa rozgrywka o wpływy w Europie zaczyna się w 2012 r., bo wtedy na Kreml powrócił Putin z ultrakonserwatywnym programem (rok później powstało w Polsce Ordo Iuris) i nagle przedsięwzięcie pod nazwą Światowy Kongres Rodzin nabrało konkretnych politycznych barw i wiatru w żagle. W tym planie Kremla najważniejsze są cztery osoby: Natalia i Władimir Jakuninowie, oligarcha Konstanty Małofiejew i jego człowiek Aleksiej Komow.
W 2012 r. Moskwa na szósty kongres WCF wysłała do Madrytu mocną ekipę. Była w niej Jakunina, żona szefa (do 2015 r.) kolei rosyjskich, wpływowy konserwatywny kaznodzieja protojerej Dmitrij Smirnow oraz Aleksiej Komow.
Władimir Jakuninnależy do najbliższego kręgu wypróbowanych przyjaciół Putina. Tak jak prezydent był kadrowym oficerem KGB. Obaj należeli do założycieli "Spółdzielni Oziero", grupy kumpli budujących sobie domy letniskowe nad jeziorem w pobliżu Sankt Petersburga. "Spółdzielcy" szli przez życie, wspierając się nawzajem, a kiedy najważniejszy z nich urządził się na Kremlu, stali się elitą elit.
Znienacka Jakunin okazał się kolejarzem bardzo religijnym, bo konserwatywna stała się polityka Kremla. Jego pomysłem było wypuszczenie na tory wagonów-świątyń, czyli cerkwi na kołach. Zorganizował podróż relikwii, co opłaca jego Fundacja Apostoła Andreja Pierwozwannego. Swoją fundację Świętość Macierzyństwa ma jego żona, Natalia.
Fundacja Jakunina - z racji pozycji jej szefa - ma łatwość pozyskiwania środków od bogatych obywateli i potężnych rosyjskich firm.
We wrześniu 2014 r. Natalia Jakunina w rządowej "Rossijskiej Gaziecie" przyznała, że organizacje jej i męża "aktywnie nawiązują kontakty z naszymi kolegami zagranicznymi". "Szczególnie ciepłe okazały się nasze stosunki ze Światowym Kongresem Rodzin, którego przywódcy jeszcze kilka lat temu zaproponowali, by kolejne posiedzenie przeprowadzić w Moskwie.
Tylko naszkicowałem. Nie muszę dodawać, że liście darczyńców dla Ordo Iuris są (bezinteresowni) politycy prawicowi
www.ladepe(*)vingtaine-de-pays-10542822.php

wyborcza.p(*)ris-szef-rosyjskich-kolei.html
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Potężny wyciek danych darczyńców i odbiorców maili Ordo Iuris. Trochę maili @gov.pl czy @TVP.pl ale
>najciekawsze są te z @gov.ru, wskazujące, że odbiorcami maili mogły być osoby wprost związane z
>cyberwojną z Ukrainą - część z nich pojawia się w wyciekach Anonymous. Interesującą informacją jest
>to, iż są im przypisane polskie konta bankowe
Nie ma tam emaili z gov.ru - to fake news. Jest kilka emaili z domeny rosyjskiej, ale wątpie żeby to cokolwiek znaczyło.
Żebym był dobrze zrozumiany: uważam, że Ordo Iuris działa w interesie Rosji, ale jest bardzo mało prawdopodobe, że rosyjskie służby sponsorowałyby taką organizację bezposrednio, a tym bardziej śmieszne by było gdyby używały rządowych emaili i rejestrowały się oficjalnie w systemie Ordo Iuris. Wyborcza znowu pompuje skandal.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Potężny wyciek danych darczyńców i odbiorców maili Ordo Iuris. Trochę maili @gov.pl czy @TVP.pl ale
>najciekawsze są te z @gov.ru, wskazujące, że odbiorcami maili mogły być osoby wprost związane z
>cyberwojną z Ukrainą - część z nich pojawia się w wyciekach Anonymous. Interesującą informacją jest
>to, iż są im przypisane polskie konta bankowe
Bardziej interesujący niż Rosja w tym wycieku jest fakt ile ludzi używa nieanonimowych a nawet swoich firmowych kont żeby sponsorować tak ekstremalną organizację ...

To też nauczka dla użytkowników racjonalista.pl, zwłaszcza tych, którzy folgują sobie w nadziei na anonimowość w Internecie. System racjonalista.pl jest praktycznie porzucony, więc pewnego dnia możecie przekonać się, że Wasze emaile i cokolwiek tam wpisaliście do systemu są przedmiotem wycieku. Posty są publiczne i tak. Jeśli założyliście konto typu Jan.Kowalski@<nazwa_firmy>.pl i bluzgacie na forum, czy wyspisujecie opinie zupełnie przeciwne do misji Waszej firmy to leak może Was mocno zaboleć.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jeśli założyliście konto typu Jan.Kowalski@<nazwa_firmy>.pl i bluzgacie

Dobrze powiedziane, anonimowość demoralizuje tak samo jak okazja czyni złodzieja. Gdyby nie było okazji, to nie byłoby złodziei.

Zamiast pouczać złodziei jak ukryć swoją tożsamość i unikać odpowiedzialności za złodziejską działalność na wzór przestępczego wykorzystania kryptowalut lepiej przystalbys do idei posiadania tożsamości w internecie i ponoszenia odpowiedzialności za swoje słowa, wybory i działania.

Dzięki tej idei cala energia, która teraz idzie w hejt w Internecie moglby zostać wykorzystana do kreacji nowych rozwiązań przeróżnych problemów.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365