W normalnym kraju odpowiednie służby przejęły by nie tylko sprzęt do kopania kryptowalut, ale również cały urobek. Rozkręcający ten proceder i czerpiący z niego korzyści do szaraczków nie należał.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.