Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jaka jest książka, która zmieniła Twoje życie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
29-11-2023 13:32densa (2 punktów)Jaka jest książka, która zmieniła Twoje życie?
Może to być najlepsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytałeś, książka, która zmieniła na lepsze Twój sposób myślenia lub ta, która dała Ci pasję do czytania. Proszę, powiedz mi (nie zdradzając wprost, bo prawdopodobnie większość z nich przeczytam), dlaczego zmieniło to Twoje życie. Z góry dziękuję za udostępnienie.

Edycja: proszę, jeśli chcesz, zostaw więcej niż jedną, czytam i lubię wszystkie i dodaję je do mojej osobistej listy lektur.

P.s. Książka, która odmieniła moje życie, to „Demian” Hermanna Hessego – znalazła mnie w najciemniejszym i najbardziej zagubionym momencie życia i pocieszyła mnie jak żadna inna książka do dziś. Jest często ponownie czytana i często pożyczana znajomym do przeczytania. Gorąco polecam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

densa (2 punktów)
>Może to być najlepsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytałeś, książka, która zmieniła na lepsze
>Twój sposób myślenia lub ta, która dała Ci pasję do czytania. Proszę, powiedz mi (nie zdradzając
>wprost, bo prawdopodobnie większość z nich przeczytam), dlaczego zmieniło to Twoje życie. Z góry
>dziękuję za udostępnienie.
>Edycja: proszę, jeśli chcesz, zostaw więcej niż jedną, czytam i lubię wszystkie i dodaję je do mojej
>osobistej listy lektur.
>P.s. Książka, która odmieniła moje życie, to "Demian" Hermanna Hessego - znalazła
>mnie w najciemniejszym i najbardziej zagubionym momencie życia i pocieszyła mnie jak żadna inna
>książka do dziś. Jest często ponownie czytana i często pożyczana znajomym do przeczytania. Gorąco
>polecam.

i got this... xender.vip/
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Może to być najlepsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytałeś, książka, która zmieniła na lepsze Twój sposób myślenia
Życie zmienia pierwsza książka którą się napisało; zamiana czytania na pisanie jest jak awans z robotnika na kapitalistę.


cr
Thoter (6650 punktów)
> zamiana czytania na pisanie jest jak awans z robotnika na kapitalistę.
>

Ja bym raczej to ujął, że jest jak awans z demokratycznego "polityka" na męża stanu.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>> zamiana czytania na pisanie jest jak awans z robotnika na kapitalistę.
>Ja bym raczej to ujął, że jest jak awans z demokratycznego "polityka" na męża stanu.
Nie wiem co mi tu odpisałeś, ale miło, że przeczytałeś co napisałam ja.


cr

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365