Zbudujmy bibliotekę… dodajcie swoje ulubione książki… powiedzcie nam, dlaczego powinniśmy ją przeczytać i czego się z niej nauczyliście. Jeśli mam zacząć, dodałbym „Nieuczciwą przewagę” Asha Alego i Hasana Kubby… po prostu dlatego, że pokazuje, że wszyscy z nas ma swoje unikalne karty (nieuczciwe zalety) i jak powinniśmy nimi grać, aby uzyskać przewagę… to świetna książka, imo, jeśli interesujesz się przedsiębiorczością, tak jak ja, również w ogóle, jeśli chcesz się rozwijać. Dotychczas się z niej nauczyłem, że Życie jest niesprawiedliwe i ciężka praca nie wystarczy… jest w tym coś więcej. Wciąż to czytam
Inną książką byłoby „zero do jednego” Petera Thiela. Niesamowita książka, która mówi nam, dlaczego start-upem powinniśmy raczej wymyślać, a nie wprowadzać innowacje |