Widzę na TikToku te wszystkie tutoriale dotyczące trudnych posiłków i zastanawiam się, czy ludzie naprawdę jedzą makaron na obiad, bo nie stać ich na jedzenie? Dorastałem z samotną matką imigrantką i bratem i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek był głodny lub nie miał jedzenia w lodówce. To prawda, że była bardzo odpowiedzialna i oszczędna, ale trudno mi uwierzyć, że dorośli, pracujący dorośli, mają trudności z wyżywieniem się. Zastanawiam się, czy ludzie robią te filmy tylko dla wyświetleń i uwagi? A może to właśnie do tego doprowadziła gospodarka? To nie wydaje się realne. |