Przez całe moje młode lata byłem maniakiem książek, a gdy zacząłem studia, dostałem telefon i dosłownie po prostu przestałem czytać i skupiłem się na psach. Zwykle lubię książki bardzo mainstreamowe, takie jak Igrzyska Śmierci, Harry Potter, Dan Brown itp.
Chcę zacząć czytać w tym roku, chcę czytać książkę co miesiąc i będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Prosiłbym również o sugestie co mogę zrobić inaczej. Próbuję opuścić Instagram i używać Goodreads jako substytutu mediów społecznościowych. Dzięki! |