 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-01-2024 13:24 | okragly (21676 punktów) | miesiąc trzeźwości | proponuje styczeń miesiącem trzeźwości od usażyda. W tym jednym miesiącu wprowadźmy zakaz oglądania ich filmów, czytania ksiązek, słuchania muzyki i innej propagandy, oni stanowią tylko 3% ludności świata a są 100% naszych umysłów, spytasz kobietę o najprzystojniejszego mężczyznę w pierwszej 10 będą same produkty usazyda W tym jednym, jedynym miesiącu w roku niech będzie tylko film, muzyka, książka całej reszty świata, 97% ludzi dotychczas niemych; hinduska, brazylijską, białoruską, chińska, wietnamska, bułgarska, irańska, mongolska, grecka, serbska, turecka, meksykańska, fińska, rosyjska, ...
STOP AMERYKANIZACJI POLSKI kultura usazyda jest skierowana do czynienia nas ich niewolnikami
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | Duch Prawdy (14788 punktów) | >proponuje styczeń miesiącem trzeźwości Kamiński już drugą dobę nie pije...
DUCH
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
4 na 4 | TyDraniu (6569 punktów) | >spytasz kobietę o najprzystojniejszego mężczyznę w pierwszej 10 będą same produkty usazyda
Potwierdzam, najprzystojniejsi są Żydzi i Indianie.
Mosze Winnetou.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >spytasz kobietę o najprzystojniejszego mężczyznę w pierwszej 10 będą same produkty usazyda> Potwierdzam, najprzystojniejsi są Żydzi i Indianie.Chinki masowo robią sobie operacje plastyczną, szczególnie powiek, by upodobnic się do piękności wykreowanych przez usazyda na przekór, wole skośnookie
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> stanowią tylko 3% ludności świata a są 100% naszych umysłów [...] kultura usazyda jest skierowana do czynienia nas ich niewolnikamiSkoro procentowe kryteria, to chyba zero wszelkiej sztuki, bo artyści to znikomy odsetek ogółu! Niech rozrywają nas prości tzw. robole, a też bezrobotni, oraz im podobni jacyś np. farmerzy. 
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >stanowią tylko 3% ludności świata a są 100% naszych umysłów [...] kultura usazyda jest skierowana do czynienia nas ich niewolnikami> Skoro procentowe kryteria, to chyba zero wszelkiej sztuki, bo artyści to znikomy odsetek ogółu!w raju każdy był artystą, w PRL-u mieliśmy osiągnięcia duży procent dzieci jest kreatywnych, bycie libkiem zabija kreatywność, walczymy indywidualnie, wolni, o przetrwanie > Niech rozrywają nas prości tzw. robole, a też bezrobotni, oraz im podobni jacyś np. farmerzy.  robol jak prtacuje 10 godz dziennie i w sobotę 8 nie ma sił i ochoty, wypije napój energetyczny i spać w St Grecji byli kreatywni bo nic nie robili, mieli niewolników, tak i dziś Platon, Archimedes, Sokrates, Skłodowska, Darwin, Einstein, Chopin, ... jak by byli chłopami pańszczyźnianymi, nic by nie wymyślili przestanmy byc niewolnikami usazyda, wymyslimy raj
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|