Kto jest za tym żeby w nowo utworzonej komisji walczącej z chamstwem na forum (póki co) przewodniczącym został romaro?
Na motyw przewodni proponuje jego tekst.
>...Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...
Byłoby to coś nlw rodzaju moderacji Kto na zastępcę? Thoter? Chętnie racjonalistka? Zeniu? Jakieś propozycje?
Uwaga!!! Ważne by dane osoby posługiwały na tym forum szczególnym słownictwem dotyczącym innych osób na tym forum Cos w rodzaju kundel dupa. Tak by inni wiedzieli jaki poziom jest reprezentowany. Coś jak bramki w klubach. Gdzie są wpuszczane określone osoby. Lub tak jak moderacja kiedyś tutaj. |