> >nie ma dylematu, miec czy byc> Nie ma, bo trzeba nam i jednego, i drugiego.co jest dla Ciebie najważniejsze, bez czego umrzesz w 3 minuty? powietrze! co jest najważniejsze w drugiej kolejniości? woda, tez darmowa bez jedzenia wytrzymasz miesiąc a i pozywienie nie jest takie drogie co jest najważniejsze w nastepnej kolejniości? własne stado, z nim nie zginiesz, też jest za darmo, niestety wierzymy w liberalizm co nas uśmierca za zycia w naszym klimacie ciepły suchy dach nad głowa stanowi największe wyzwanie > >jeśli coś jest trudne do zdobycia, to jest nam niepotrzebne> Ty leniu!  wynika z zasady zachowania energii; jest tak jak ma byc, nie moze byc inaczej  syty nie zrozumie głodnego > >rzeczy dla nas wartościowe są łatwe do osiągnięcia> Na tym świecie, jak wiemy, najłatwiej dostać po ryju.mamy powszechną przemoc ale ukrytą, sformalizowaną, wynikającą z; własności, prawa, hierarchii. I my w to wierzymy, czym je uwierzytelniamy.
|