Widzisz Duchu, przez długie lata tego tu wioskowego głupka pozującego na tribune du peuple promowałeś za zaczepki. Nawet jeszcze wczoraj
Być może uwierzył, że ma MOC, że jest drugim po bo.., pardon - drugim po Duchu
Przypomnę - ten tu kulturalny chochoł robił zamęt pod każdą wypowiedzią CR, a ty go promowaleś i broniłeś, a wszystko pod pozorem dbania o kulturę. Czas bym i ja was obu zaczął promować
Nikt ciebie i jego nie ocenił z tej strony, więc ja to zrobię Koperniku 2.0
Z różnych powodów propaganda PRL postanowiła użyć Kopernika w swojej polityce historycznej, ale jakoś nie zdarzyło mi się znależć w sieci kogoś, kto jak ty, w jakimś narcystycznym upojeniu twierdziłby, że jest jak Kopernik; kogoś kto budowałby na tym iluzorycznym kopernikańskim 2.0 heroiźmie , własnej ideologii.
Wiesz dlaczego brzydzę się twoją ideologią? Bo w swej sekcie jesteś jedynym duchownym, nie ma alternatywy jak chociażby w KK. W twojej sekcie nie ma dobrych ludzi. Jesteś tylko ty... i farmer chodzący po proźbie. Wy decydujecie kogo można opluć, a kiedy należy dbać o kulturę.
Wraz z Farmerem wspomagacie się konfabulacją, szkalujecie oba dwa CR za coś czego nie powiedziała; oba dwa niemal pełzacie po prośbie by was przepraszać; oba dwa plujecie nawet we własnych wątkach; epatujecie nienawiścią. Innych ranicie, ale nie mnie. Nawet powiem więcej, wątki niezrównoważenego emocjonalnie półanalfabety farmera, nie przedstawiajace żadnej wartości, sprawiają, że mam ochotę tutaj pisać, czy wam się podoba czy nie
>
Ten cham już tak zabrnął że już się nie wycofa a wie że nikt nie zmierzy się z jego poziomem.Poza tobą, bowiem najczęściej głupi ludzie są pryncypialnie i niezłomnie głupimi
>
Co się stało, że te dwa pajace nie chcą się wypowiedzieć tutajA WŁAŚNIE, CZY ODWAGI BRAKŁO BY ZAMIEŚCIĆ ODNOSNIK, CZY TO NOWA KONFABULACJAwww.racjonalista.pl/forum.php/s,918340