Kto to powiedział? "Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów" Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły. Podobnie jest z "kundelkami szarleya", w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać, kiedy został tak nazwany. Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna) Cytat:Mega frajerka cykor i tchórz . No i kogo nazywasz kundelkiem My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza. chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa. Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty. Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany w stronę CR i w podobnym tonie w stronę każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził. Tutaj próbka tego internetowego toksycznego zakapturzonego łotra. www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno. |