Racjonalista - Strona głównaDo treści
Roamro czyli patologia w natarciu CD.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
24-01-2024 08:13farmer (22440 punktów)Roamro czyli patologia w natarciu CD.
Kogo obraża obleśny romaro wiadomo. Mnie.
Obraża ośmiesza znieważa i życzy obelsnie jak mało kto.
Ale Największa tajemnica tego forum . Kogo chętnie racjonalistka obraziła pisząc do Hamerlika Konopki w rozmowie w której nie uczyesniczyla.

Romaro typowy hejter internetowy jak sam napisal jakas świnia go zablokowala. Tamta osoba miała takie narzędzie. Bo pewnie nie dawała sobie rady z tym czlowiekm.

Nikt nikt nie pozwala sobie być obrażonym.

Czy to przez chętnie racjonalistka czy przez romaro.

LUDZIE BOJA SIE CHAMSTWA. NIE BOJCIE SIE ROMARO.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Kogo obraża obleśny romaro wiadomo. Mnie.
>Obraża ośmiesza znieważa i życzy obelsnie jak mało kto.
> Ale Największa tajemnica tego forum . Kogo chętnie racjonalistka obraziła pisząc do Hamerlika
>Konopki w rozmowie w której nie uczyesniczyla.
>Romaro typowy hejter internetowy jak sam napisal jakas świnia go zablokowala. Tamta osoba miała
>takie narzędzie. Bo pewnie nie dawała sobie rady z tym czlowiekm.
>Nikt nikt nie pozwala sobie być obrażonym.
>Czy to przez chętnie racjonalistka czy przez romaro.
>LUDZIE BOJA SIE CHAMSTWA. NIE BOJCIE SIE ROMARO.

Nie bójcie się ludziiom pisać mówić są chamscy. Choć jak już pisałem jest strach. Czego najlepszym przykładem jest oblwsny cham romaro.

W życiu na ulicy spotykając patologie lepiej ja obejść. I to też trzeba mieć na uwadze. Czasem dla jednego słowa jak kundlu nie ryzykujecie zdrowia.
Nie ryzkujxid że jakiś romaro zacznie was obrażać 100kroc bardziej.

Założyłem spro wątków o chamstwie strachu. Dobrze wiecie jak wygląda życie. Ale strach przmawia przez nas.

romaro (25211 punktów)
Kto to powiedział?
"Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"

Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.

Podobnie jest z "kundelkami Szarleya" w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)

Cytat:
Mega frajerka cykor i tchórz .
No i kogo nazywasz kundelkiem
My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.


Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany do CR i w podobnym tonie do każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził.

Tutaj próbka tego toksycznego zakapturzonego hejtera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680

Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno.
farmer (22440 punktów)
L.
> Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)
>Cytat:
Mega frajerka cykor i tchórz .
>No i kogo nazywasz kundelkiemMy? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
>chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
>Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.


Romaro typowy hejter internetowy jak sam napisal jakas świnia go zablokowala. Tamta osoba miała takie narzędzie. Bo pewnie nie dawała sobie rady z tym czlowiekm.

Nikt nikt nie pozwala sobie być obrażonym.

Czy to przez chętnie racjonalistka czy przez romaro.

LUDZIE BOJA SIE CHAMSTWA. NIE BOJCIE SIE ROMARO.


Dokładnie tak kogo ten tchórz i cykor obraził.

Tobie się już w głowie poprzeewaracalo od tego plucia i jadu jaki sączysz na tym forum.

Nikt zrozum to chamie nawet jakiś człowiek którego nazwałeś świnia nie pozwali być sobie opluwany.

Tym bardziej gdy ludzie romwaiaja i przychodzi chętnie racjonalistka i obraża.
Domaganie się od niej czemu zachowuje się jak frajer jest NORMALNE. Tobie się to chamie w tym toksycznym łbie nie mieści
romaro (25211 punktów)

Kto to powiedział?
"Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"

Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.

Podobnie jest z "kundelkami Szarleya" w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)

Cytat:
Mega frajerka cykor i tchórz .
No i kogo nazywasz kundelkiem
My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.


Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany do CR i w podobnym tonie do każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził.

Tutaj próbka tego toksycznego zakapturzonego hejtera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680

Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno.
farmer (22440 punktów)
Patologia w natarciu.

Patologia czyli romaro .

Kto nazwie kogoś świnia ?

Romaro

Kto nazwie kogoś kundlem racjonalistka?
Kto się zapyta kogo chamie obrazasz? Farmer.

Kto powie odbyt kurwiu ? Romaro.
Kto się zapyta kogo tchórzliwy cykorze obrażasz ? Farmer.

Patologia obrazjac oczekuje kwiatów. Jest to zachowanie FRAJERSKIE.

Tylko frajer siedząc przed komputerem obraża innych hejtujac ich i nie odważy się powiedzieć kogo obraża.

Nie bójcie się ROMARO.


WE ŁBIE CI SIE POPRZEWRACAŁO DURNIU.

Jak kogoś obrazisz to licz się że ten ktoś się chamie obleśny ciebie nie będzie bal.

Ale to ty obrazasz DURNIU
romaro (25211 punktów)
Kto to powiedział?
"Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"

Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.

Podobnie jest z "kundelkami Szarleya" w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)

Cytat:
Mega frajerka cykor i tchórz .
No i kogo nazywasz kundelkiem
My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.


Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany do CR i w podobnym tonie do każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził.

Tutaj próbka tego toksycznego zakapturzonego hejtera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680

Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno.
farmer (22440 punktów)
>Kto to powiedział?


Nie bójcie się ROMARO.

WE ŁBIE CI SIE POPRZEWRACAŁO DURNIU.

Jak kogoś obrazisz to licz się że ten ktoś się chamie obleśny ciebie nie będzie bal.

Ale to ty obrazasz DURNIU

Nie zakrzyczywz swojego chamstwo i chętnie racjonalistki

Nie zakrzyczysz odbytu kuriwa i kundli.

Nie bójcie się obleśnego chama. Nie bójcie się że was obrazi.


Stop temu człowiekowi !!!!!!


>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Stop oblesnym ludziom na forum. Stop romaro. Nie dajcie się zastraszyć.
romaro (25211 punktów)
Kto to powiedział?
"Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"

Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.

Podobnie jest z "kundelkami Szarleya" w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)

Cytat:
Mega frajerka cykor i tchórz .
No i kogo nazywasz kundelkiem
My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.


Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany do CR i w podobnym tonie do każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził.

Tutaj próbka tego toksycznego zakapturzonego hejtera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680

Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno.
farmer (22440 punktów)

>Kto to powiedział?

Nie bójcie się ROMARO.

WE ŁBIE CI SIE POPRZEWRACAŁO DURNIU.

Jak kogoś obrazisz to licz się że ten ktoś się chamie obleśny ciebie nie będzie bal.

Ale to ty obrazasz DURNIU

Nie zakrzyczywz swojego chamstwo i chętnie racjonalistki

Nie zakrzyczysz odbytu kuriwa i kundli.

Nie bójcie się obleśnego chama. Nie bójcie się że was obrazi.

Stop temu człowiekowi !!!!!!

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Stop oblesnym ludziom na forum. Stop romaro. Nie dajcie się zastraszyć.
Odpowiedz..
romaro (25211 punktów)
Kto to powiedział?
"Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"

Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.

Podobnie jest z "kundelkami Szarleya" w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)

Cytat:
Mega frajerka cykor i tchórz .
No i kogo nazywasz kundelkiem
My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.


Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany do CR i w podobnym tonie do każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził.

Tutaj próbka tego toksycznego zakapturzonego hejtera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680

Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno.
farmer (22440 punktów)

Nie bójcie się ROMARO.

WE ŁBIE CI SIE POPRZEWRACAŁO DURNIU.

Jak kogoś obrazisz to licz się że ten ktoś się chamie obleśny ciebie nie będzie bal.

Ale to ty obrazasz DURNIU

Nie zakrzyczywz swojego chamstwo i chętnie racjonalistki

Nie zakrzyczysz odbytu kuriwa i kundli.

Nie bójcie się obleśnego chama. Nie bójcie się że was obrazi.

Stop temu człowiekowi !!!!!!

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Stop oblesnym ludziom na forum. Stop romaro. Nie dajcie się zastraszyć.
Odpowiedz..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365