I Tajemnica tego forum - "Kogo chętnie racjonalistka obraziła pisząc do Hamerlika Konopki w rozmowie w której nie uczyesniczyla" - pyta HOMO HEYTERUS Farmer (3 lata i tajemnicy nie zdradził), pieprzony oszczerca
Farmer o mnie:
"Romaro typowy hejter internetowy jak sam napisal
jakas świnia go zablokowala. Tamta osoba miała takie narzędzie. Bo pewnie nie dawała sobie rady z tym czlowiekm."
Są w Polsce osobnicy, którzy zasługują na bardziej dosadne określenie niż świnia. Farmer pisze "tamta osoba" Dlaczego nie napisał o kogo chodzi i o co chodziło? Żeby rzucić gównem w wentylator. A nóż się przyklei
Rozwiewam II Tajemnicę tego forum:
Tą świnią jest
Sakiewicz Choć nie za epitet mnie blokuje
Zablokował mnie - gdy był zdrowy -
ZiobroZablokowała mnie cała
Suwerenna Polska na swoim profilu
Ty farmer w istocie, jesteś tylko małym kurwiem uwielbiającym konfabulować
Kto to powiedział?
"Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"
Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.
Podobnie jest z "kundelkami Szarleya" w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)
Cytat:Mega frajerka cykor i tchórz .
No i kogo nazywasz kundelkiem
My? Masz zaburzenia psychiczne? Jesteś zwykłym chamem bojącym się napisać wprost. Typowa postawa tchórza.
chamem który nazwa innych forumowiczów kundelkami szarleya nie mając odwagi napisać o kim mowa.
Tfu. Brakuje odwagi potem to pros kulturalnych ludzi żeby ci redagowali teksty.
Powyższy fragment z kwietnia 2021 roku namiętnie powtarzany przez kolejne lata w tym samym pytającym i uwłaczającym tonie, kierowany do CR i w podobnym tonie do każdego kto się temu małemu mściwemu hejterowi naraził.
Tutaj próbka tego toksycznego zakapturzonego hejtera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,841500#w841680Na tym dogorywającym forum niewiele jest wątków wartościowych. Żałuję, że musicie być świadkami moich pyskówek z hejterem i za to jestem wam winny przeprosiny. Zdaję sobie sprawę jak bardzo musicie być zniesmaczeni. Ja również jestem. Ale nie powinniśmy odpuszczać hejterom. Nie wolno