 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-02-2024 13:44 | okragly (21676 punktów) | bóg racjonalistów | bogiem racjonalistów jest fizyka na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki prawa fizyki ściśle przestrzegamy, gdy je złamiemy nastąpi koniec świata, bóg racjonalistów jest bezwzględny, nie ma litości.
dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie może | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > bogiem racjonalistów jest fizyka> na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki> prawa fizyki ściśle przestrzegamy, gdy je złamiemy nastąpi koniec świata, bóg racjonalistów jest> bezwzględny, nie ma litości.> dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie możePołączenie Cope(ang.'pogódź się z tym') oraz Opium. Copium, zatem jest metaforycznym narkotykiem wdychanym w obliczu porażki, którego efektem są wymówki, teorie konspiracyjne, kłamstwa itd.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >bogiem racjonalistów jest fizyka> > na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki> >prawa fizyki ściśle przestrzegamy, gdy je złamiemy nastąpi koniec świata, bóg racjonalistów jest> >bezwzględny, nie ma litości.> >dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie może> Połączenie Cope(ang.'pogódź się z tym') oraz Opium.> Copium, zatem jest metaforycznym narkotykiem wdychanym w obliczu porażki, którego efektem są wymówki, teorie konspiracyjne, kłamstwa itd.w nowym raju zamiast religi będzie nauka fizyki, (prawa fizyczne są naszym bogiem). W przedszkolu zaczynamy od obserwacji gwiazd, na początku szkoły, uczymy sie matematyki by obliczyc położenie naszego "boga" słońce. Na tym będzie polegał egzamin do 1 komunii, obliczyc położenie boga słońce 23.09.3403 roku w nowym raju każdy od dziecka w niedziele przychodzi na msze (wykład) o fizyce, tak było w raju, wtedy był postęp, dziś same libki niedorozwojki, wymieramy  Pod rządami naszych patoelit, psów usażyda (balcerowicz, tusk) 40% kobiet w wieku 40 lat nie ma dziecka, ogromne pogwałcenie praw fizyki (natury), miliony wyjechało rodzić za granicę. zaszczepiony nam liberalizm usazyda to nasze wymieranie, a my libki się cieszymy jak mądry tusk
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >>bogiem racjonalistów jest fizyka> >> na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki> >>prawa fizyki ściśle przestrzegamy, gdy je złamiemy nastąpi koniec świata, bóg racjonalistów jest> >>bezwzględny, nie ma litości.> >>dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie może> >Połączenie Cope(ang.'pogódź się z tym') oraz Opium.> >Copium, zatem jest metaforycznym narkotykiem wdychanym w obliczu porażki, którego efektem są wymówki, teorie konspiracyjne, kłamstwa itd.> w nowym raju zamiast religi będzie nauka fizyki, (prawa fizyczne są naszym bogiem). W przedszkolu zaczynamy od obserwacji gwiazd, na początku szkoły, uczymy sie matematyki by obliczyc położenie naszego "boga" słońce. Na tym będzie polegał egzamin do 1 komunii, obliczyc położenie boga słońce 23.09.3403 roku> w nowym raju każdy od dziecka w niedziele przychodzi na msze (wykład) o fizyce, tak było w raju, wtedy był postęp, dziś same libki niedorozwojki, wymieramy  > Pod rządami naszych patoelit, psów usażyda (balcerowicz, tusk) 40% kobiet w wieku 40 lat nie ma dziecka, ogromne pogwałcenie praw fizyki (natury), miliony wyjechało rodzić za granicę.> zaszczepiony nam liberalizm usazyda to nasze wymieranie, a my libki się cieszymy jak mądry tusk
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>bogiem racjonalistów jest fizyka> >>> na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki> >>>prawa fizyki ściśle przestrzegamy, gdy je złamiemy nastąpi koniec świata, bóg racjonalistów jest> >>>bezwzględny, nie ma litości.> >>>dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie możew raju kościołem było sklepienie niebieskie rozgwieżdżonego nieba  próbowaliśmy to naśladować, z niej mamy panteon  panteon, budynek wzniesiony przed Jezusem ale to nie to
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
>w raju kościołem
Copium.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>w raju kościołem >Copium. tym jest liberalizm, z tego sa libki niedorozwojki
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>>w raju kościołem >>Copium. >tym jest liberalizm, z tego sa libki niedorozwojki >
Copium.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>w raju kościołem >>>Copium. >>tym jest liberalizm, z tego sa libki niedorozwojki >Copium. małe dzieci samoistnie uczą się praw fizyki (boga) np rzucają z łóżeczka klocek na podłogę, ty go podnosisz, ono znowu rzuca i sie cieszy ze poznaje boga, ty sie wkurzasz
|
|
| | | | | | |  | | farmer (22440 punktów) | >>>>>w raju kościołem >>>>Copium. >>>tym jest liberalizm, z tego sa libki niedorozwojki >>Copium. >małe dzieci samoistnie uczą się praw fizyki (boga) np rzucają z łóżeczka klocek na podłogę, ty go podnosisz, ono znowu rzuca i sie cieszy ze poznaje boga, ty sie wkurzasz >
Copium
Opary copium unoszą się na tym forum. Cope cope cope.
|
|
| haish (2905 punktów) | >bogiem racjonalistów jest fizyka > na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki >prawa fizyki ściśle przestrzegamy, gdy je złamiemy nastąpi koniec świata, bóg racjonalistów jest >bezwzględny, nie ma litości. >dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie może
Bardziej prawdopodobna jest taka kolejność : 1. Na Początku były prawa fizyki 2. Po nich 'matka natura' stworzyła ŻYCIE 3. Gdy Życie wyewoluowało tworząc wysokorozwinięte formy do akcji wkroczył 'bóg ojciec' i jeden z gatunków obdarzył rozumem (to obdarzanie trwało setki tysięcy lat i trwa nadal). 4.Ludzkość w pewnym momencie swego rozwoju uzmysłowiła sobie, że nie jest w stanie z racji swej percepcji ogarnąć tego co sama nazywa ABSOLUTEM.
|
|
 | 1 na 1 | panTeista (6808 punktów) | >2. Po nich 'matka natura' stworzyła ŻYCIE >3. Gdy Życie wyewoluowało tworząc wysokorozwinięte formy do akcji wkroczył 'bóg ojciec' i jeden z gatunków obdarzył rozumem (to obdarzanie trwało setki tysięcy lat i trwa nadal).
Życie mogło wyewoluować, a rozum już nie od "matki Natury" ale od "boga ojca"?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>bogiem racjonalistów jest fizyka >> na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki >>dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie może >Bardziej prawdopodobna jest taka kolejność : >1. Na Początku były prawa fizyki >2. Po nich 'matka natura' stworzyła ŻYCIE pochodną fizyki jest chemia której pochodną jest biologia fizyka jest bogiem, matematyka jezykiem boga i taka będzie kolejność nauczania w nowym raju, że bóg spisał na kamiennej tablicy 10 praw, kto je nie będzie przestrzegał popełni grzech śmiertelny, umrze na miejscu.
|
|
|  | | haish (2905 punktów) | >>>bogiem racjonalistów jest fizyka >>> na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki >>>dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie może >>Bardziej prawdopodobna jest taka kolejność : >>1. Na Początku były prawa fizyki >>2. Po nich 'matka natura' stworzyła ŻYCIE >pochodną fizyki jest chemia której pochodną jest biologia
nie tylko fizyka, ale nauki o materii
>fizyka jest bogiem, matematyka jezykiem boga
matematyka(język binarny) jest językiem maszyn, zaś alfabet jest domeną człowieka -> tylko człowiek z wszystkich znanych sobie gatunków na planecie Ziemia używa ludzkiej mowy i pisma do komunikacji. Maszyny potrafią maszynowo tłumaczyć ludzką mowę z jednego języka na inny, ale do doskonałości maszynom daleko, a sprawy takie jak kontekst, alegorie, przenośnie są poza zasięgiem maszyn.
>i taka będzie kolejność nauczania w nowym raju, że bóg spisał na kamiennej tablicy 10 praw, kto je nie będzie przestrzegał popełni grzech śmiertelny, umrze na miejscu.
Wizje raju zależą od możliwości umysłowych osobnika - raj opisywany w większości religii jest ułudą i fatamorganą. Według mnie to co napisano w Torze i na podstawie czego inni wymyślali niestworzone rzeczy na swój użytek, odnosi się do życia poczętego w brzuchu Kobiety. Przyjście na świat = narodziny, jest tożsame z wygnaniem z raju. Każdy ma prawo do własnych wizji, ale na tym forum obowiązuje RACJONALIZM.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>bogiem racjonalistów jest fizyka> >>> na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki> >>Bardziej prawdopodobna jest taka kolejność :> >>1. Na Początku były prawa fizyki> >>2. Po nich 'matka natura' stworzyła ŻYCIE> >pochodną fizyki jest chemia której pochodną jest biologia> nie tylko fizyka, ale nauki o materii fizyka jest bogiem ojcem chemia jest córką boga a biologia, duchem świętym mamy św trójcę racjonalistów  > >fizyka jest bogiem, matematyka jezykiem boga> matematyka(język binarny) jest językiem maszyn,bóg (fizyka) taki jest, bezduszny, logiczny, bezkompromisowy
|
|
| | |  | |
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>>>bogiem racjonalistów jest fizyka> >>>>> na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki> >>nie tylko fizyka, ale nauki o materii> > fizyka jest bogiem ojcem> >chemia jest córką boga> >a biologia, duchem świętym> >mamy św trójcę racjonalistów >>fizyka jest bogiem, matematyka jezykiem boga> >>matematyka(język binarny) jest językiem maszyn,> >bóg (fizyka) taki jest, bezduszny, logiczny, bezkompromisowy>  10 przykazań boskich 1) c (prędkość światła) = 299792458 m/s 2) ... 3) .. . . . przykazania naszego boga (racjonalistów) są wyjaśnione w biblii (podręczników do fizyki) proponuje uczyc zasad naszego boga (fizyki) już w łonie matki np. w raju kobiety chodziły nago, było dużo słońca wniosek? kobiety w ciąży powinny naświetlac swoje łono c = 299792458 m/s 
fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym mamy św trójcę racjonalistów
|
|
1 na 1 | TyDraniu (6569 punktów) | >na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony
Zezłościło to mnóstwo ludzi i zostało powszechnie uznane za błąd.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony >Zezłościło to mnóstwo ludzi Ciebie tez
>i zostało powszechnie uznane za błąd. też uważasz że to co osiągnąłeś to Twoja zasługa, nic bardziej mylnego fizyka jest JEDNA albo w nią wierzysz a więc determinizm albo nie wtedy wiara w ... (wpisz co uważasz, np wolną wolę, Jezusa)
fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym mamy św trójcę racjonalistów
|
|
2 na 2 | endymion (638 punktów) | >bogiem racjonalistów jest fizyka > na początku były prawa fizyki, świat jest przez nie stworzony bóg ma postać praw fizyki >prawa fizyki ściśle przestrzegamy, gdy je złamiemy nastąpi koniec świata, bóg racjonalistów jest >bezwzględny, nie ma litości. >dlatego, jest tak jak ma być, inaczej być nie może
No jak nie? Nad fizyką stoi matematyka ;] to dopiero wprost z matematyki wynika fizyka, z fizyki chemia, z chemii biologia a z biologii sztuka i filozofia... i tak koło się zamyka, bo nad matematyką jest filozofia ;]
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|