Nie jestem osobą religijną, ale akceptuję i szanuję przekonania innych, o ile nie jest to na mnie narzucone/nie czuję się lekceważona za to, że nie wierzę w to samo. co myślisz?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Nie jestem osobą religijną, ale akceptuję i szanuję przekonania innych, o ile nie jest to na mnie >narzucone/nie czuję się lekceważona za to, że nie wierzę w to samo. co myślisz?