No to mamy nowe zastosowanie dla Forum  Gość musi być mocno zdesperowany albo pisząc, znajdował się w ewidentnym stanie nieważkości  ------------------------------------------- Co do teorii ewolucji, to coś za często ulega ona dewaluacji. Czasem chce mi się poprzeć aborcję, a na prawdę szanuję życie! Pozdrawiam.
---
|