Racjonalista - Strona głównaDo treści
kroki pozycjonowania strony internetowej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
19-02-2024 16:44ronswanson (19 punktów)kroki pozycjonowania strony internetowej
Cześć. Jakie są najważniejsze kroki do skutecznego pozycjonowania strony internetowej? Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami i poradami?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

bettyvill (10 punktów)
111111111
DyktaFon (9281 punktów)
>Cześć. Jakie są najważniejsze kroki do skutecznego pozycjonowania strony internetowej? Czy ktoś
>może podzielić się swoimi doświadczeniami i poradami?

Nie powiem, że mam w tym doświadczenie... ale pewne podstawy liznąłem (nie jestem informatykiem)

Najważniejszym krokiem jest zrobienie strony wg pewnych zasad, które preferuje Goooooogle.

Choć nawet nie... wróć! Jeśli zrobi się stronę o tematyce b. popularnej, to praktycznie nie ma szans na skuteczne pozycjonowanie (przynajmniej na początku i bez wielkich nakładów). A więc na wstępie trzeba zobaczyć, jaka jest konkurencja w sieci i wybrać taką dziedzinę, w której są szanse. Wiem, że to głupia porada... ale wydaje mi się istotna. I TO JEST PUNKT PIERWSZY!

Po dobrym zrobieniu strony należy ją możliwie szeroko spopularyzować wśród ludzi. Wtedy i roboty Google zwrócą na nią uwagę. A popularyzować można różnie: np. poprzez masowe ilości filmików, dłuższych i krótszych, ale z jakiegoś powodu interesujących dla większej ilości oglądaczy. Ewentualnie można skorzystać z płatnej reklamy, ale to zwykle dla początkujących nie jest najbardziej dostępna droga.

Można też wyszukać, jakie najczęściej pytania zadają internauci w temacie naszej strony i postarać się na swojej stronie odpowiedzieć na te potencjalne pytania. Wtedy Google skorzysta częściej z naszych odpowiedzi, niż z informacji od konkurencji... i będziemy częściej na szczycie wyników. Trzeba się jednak liczyć z tym, że i konkurencja zna tą metodę... więc patrz punkt pierwszy )

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365