>Cześć, być może to pytanie było już zadawane wiele razy, ale jeśli nie masz nic przeciwko, czy >mogłabyś mi polecić książkę o poczuciu zagubienia po dwudziestce? Mam 26M, z góry dziękuję.
Proponuję jakiś podręcznik dotyczący obsługi broni palnej. Następnie postępując zgodnie z instrukcją - palnij sobie w ten głupi łeb. Zaoszczędzisz sobie i nam podobnych pytań będąc po 50-tce.
|