Dane dotyczące danych, które zauważyłem, to fakt, że wskaźnik aktywności zawodowej jest najniższy od 1978 r. Czy duże grupy ludzi nie czerpią korzyści z gospodarki? Czy są to głównie emeryci i rodzice pozostający w domu, czy też są to osoby długotrwale bezrobotne, które wypadły z puli siły roboczej i przestały szukać pracy? Czy jest coś innego przyczyną tego rozłączenia? |