Racjonalista - Strona głównaDo treści
marszałek

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
27-02-2024 21:48okragly (21676 punktów)marszałek
Ocena 1 na 1
nasz marszałek (druga osoba w państwie) powiedział, że wgnieciemy Putina w ziemię
na mnie głupi marszałku nie licz, ale jest tu rozwojek o nicku "farmer", na niego możesz liczyć
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>nasz marszałek (druga osoba w państwie) powiedział, że wgnieciemy Putina w ziemię
>na mnie głupi marszałku nie licz, ale jest tu rozwojek o nicku "farmer", na niego możesz liczyć

Ruski trollu który napsiełeś że przyłączysz się do ruskich jak napadna na POLSKE skąd wiesz czy marszałek może na mnie liczyć?

Póki co to ruskie z PUTINEM jego oligarchami moga liczyć na ciebie jak się tu zjawiaą.

Jest tu twoja deklaracja.



Odróżniasz ruski oszołomie napaść od obrony?
Bo czym są granice i państwo to nie.


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
28-02-2024 09:11 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>nasz marszałek (druga osoba w państwie) powiedział, że wgnieciemy Putina w ziemię
>>na mnie głupi marszałku nie licz, ale jest tu rozwojek o nicku "farmer", na niego możesz liczyć
>Odróżniasz ruski oszołomie napaść od obrony?
najlepszą obroną jest atak
Putin mówił wiele razy, że nie zaatakuje nas, no chyba że my zaatakujemy ich

>Bo czym są granice i państwo to nie.
mówi się, że pod wodzą marszałka żołnierze przekroczą nasza granicę by walczyć z Rosjanami
nasza armia już kiedyś zajeła Moskwę
no bo jak inaczej wgnieść Putina w ziemię?
28-02-2024 09:54 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>>nasz marszałek (druga osoba w państwie) powiedział, że wgnieciemy Putina w ziemię
>>>na mnie głupi marszałku nie licz, ale jest tu rozwojek o nicku "farmer", na niego możesz liczyć
>>Odróżniasz ruski oszołomie napaść od obrony?
>najlepszą obroną jest atak
> Putin mówił wiele razy, że nie zaatakuje nas, no chyba że my zaatakujemy ich

Tak ruski trollu. Ukraińcy pozbyli się Arsenalu atomowego. A ruskie to słowa dotrzymali.

forsal.pl/(*)zbycie-sie-broni-atomowej.html

Memorandum Budapeszteńskim podpisanym w 1994 r. przez Stany Zjednoczone, Rosję i Wielką Brytanię.
Kraje te zobowiązały się do respektowania suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy oraz niestosowania wobec niej przymusów ekonomicznych.


>>Bo czym są granice i państwo to nie.
> mówi się, że pod wodzą marszałka żołnierze przekroczą nasza granicę by walczyć z Rosjanami
>nasza armia już kiedyś zajeła Moskwę
>no bo jak inaczej wgnieść Putina w ziemię?

Twoja propaganda ruski trollu istnieje tylko dzięki technologi i nauce.

Gdybyś miał na kacu to gadać bez internetu siedzilabys sam.

Zupełnie sam. Samiutennki. Aż ruski by przyszły i mógłbys się do nich przyłączyc.


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
29-02-2024 09:27 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>>nasz marszałek (druga osoba w państwie) powiedział, że wgnieciemy Putina w ziemię
>>>na mnie głupi marszałku nie licz, ale jest tu rozwojek o nicku "farmer", na niego możesz liczyć
>>Odróżniasz ruski oszołomie napaść od obrony?
>najlepszą obroną jest atak
> Putin mówił wiele razy, że nie zaatakuje nas, no chyba że my zaatakujemy ich

W polityce liczy się tylko i wyłącznie siła, a nie to, co się powiedziało. Rosja zaatakuje militarnie Polskę (Europę), jeżeli uzna, że są one słabe. Pretekst zawsze się znajdzie. Sam atak już nastąpił (w roku 2015), tylko że miał charakter ataku hybrydowego. Niestety polityką europejską kierowała wtedy Angela Merkel, która dała się Putinowi wywieść w pole. W pewnym sensie jej naiwność jest winna śmierci tysięcy ludzi na Ukrainie.
29-02-2024 10:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> W polityce liczy się tylko i wyłącznie siła, a nie to, co się powiedziało. Rosja zaatakuje militarnie Polskę (Europę), jeżeli uzna, że są one słabe. Pretekst zawsze się znajdzie.
po co mieliby napaść?
załóżmy napadli na nas i co dalej? 29 mln Polakow na Syberię?

Niemcy napadli na nas, jesteśmy ich kolonia niewolnikow- pracownikow i dobrze nam z tym,
nawet maja namiestnika tuska

dzisiaj Rosjanie wyzwalaja Rosjan z domu niewoli (na Krymie 95% mieszkanców to Rosjanie, Ukraincy to 2%)

>Sam atak już nastąpił (w roku 2015), tylko że miał charakter ataku hybrydowego.
usazyd napadl na nas, zainfekowal nasze umysly trucizna ktora nas zniewala, czyni bezwolnymi niewolnikami usazyda, skierują nas na wojnę z Rosją

>Niestety polityką europejską kierowała wtedy Angela Merkel,
gdyby była Angela Merkel, nie byłoby wojny
prezydentami, ministrami obrony powinny być tylko kobiety


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
29-02-2024 13:19 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>> W polityce liczy się tylko i wyłącznie siła, a nie to, co się powiedziało. Rosja zaatakuje militarnie Polskę (Europę), jeżeli uzna, że są one słabe. Pretekst zawsze się znajdzie.
>po co mieliby napaść?
>załóżmy napadli na nas i co dalej? 29 mln Polakow na Syberię?
>Niemcy napadli na nas, jesteśmy ich kolonia niewolnikow- pracownikow i dobrze nam z tym,
>nawet maja namiestnika tuska

Sam sobie odpowiadasz na pytanie - napadną na nas po to, żeby nas rozbroić i ustanowić w Polsce korzystne dla siebie rządy. Mieli tu korzystne dla siebie rządy od roku 1945, a wcześniej w latach 1764-1918.

>dzisiaj Rosjanie wyzwalaja Rosjan z domu niewoli (na Krymie 95% mieszkanców to Rosjanie, Ukraincy to 2%)

Jakie były proporcje narodowościowe na Krymie przed rokiem 2014?

>>Sam atak już nastąpił (w roku 2015), tylko że miał charakter ataku hybrydowego.
>usazyd napadl na nas, zainfekowal nasze umysly trucizna ktora nas zniewala, czyni bezwolnymi niewolnikami usazyda, skierują nas na wojnę z Rosją

Kto więc i czym zainfekował umysły Rosjan?

Przykłady: www.thesun(*)garten-taught-military-skills/

www.rferl.org/a/27016568.html

>>Niestety polityką europejską kierowała wtedy Angela Merkel,
>gdyby była Angela Merkel, nie byłoby wojny
> prezydentami, ministrami obrony powinny być tylko kobiety

Co z tego, że powiesz, że "powinny". Napisz co zrobić, aby tak się stało.
29-02-2024 19:57 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> W polityce liczy się tylko i wyłącznie siła Rosja zaatakuje Polskę (Europę), jeżeli uzna, że są one słabe.
>>po co mieliby napaść? napadli i co dalej? 29 mln Polakow na Syberię?
>>Niemcy napadli na nas, jesteśmy ich kolonia niewolnikow- pracownikow i dobrze nam z tym,
>>nawet maja namiestnika tuska
> napadną na nas po to, żeby nas rozbroić i ustanowić w Polsce korzystne dla siebie rządy.
ja premierem?
u nas rusofilów zjadamy na sniadanie
wpierw niech napadną na Białoruś, Litwę, Estonię, Łotwę, Mołdawię, Nadniestrze, Gruzje, Uzbekistan, ...
usazyd jest takim krajem, 1000 baz wojskowych poza ameryką
najbardziej agresywnym krajem świata jest usazyd (usa, izrael, wb)

>Mieli tu korzystne dla siebie rządy od roku 1945, a wcześniej w latach 1764-1918.
to były korzystne czasy, w 1939r mieliśmy mniejszy PKB niż w niewoli rosjan w 1914
to car zniósł u nas poddanstwo za co został w zamachu zabity przez pana polaka (właściciela niewolnikow)
nasze patoelity nie potrafią rządzić, dobrze że oddaliśmy sie we władanie UE

>>dzisiaj Rosjanie wyzwalaja Rosjan z domu niewoli (na Krymie 95% mieszkanców to Rosjanie, Ukraincy to 2%)
> Jakie były proporcje narodowościowe na Krymie przed rokiem 2014?
takie same, nikogo nie deportowali, nie wywozili na syberię

>>>Sam atak już nastąpił (w roku 2015), tylko że miał charakter ataku hybrydowego.
>>usazyd napadl na nas, zainfekowal nasze umysly trucizna ktora nas zniewala, czyni bezwolnymi niewolnikami usazyda, skierują nas na wojnę z Rosją
> Kto więc i czym zainfekował umysły Rosjan?
znasz 1000 filmów usażyda, ksiązek, zespołów, naukowców, aktorów, itp
zadnego ruskiego
jest ogromna przepaść, MY są z całego świata najbardziej usa filni, a oni nami gardzą
wykorzystają i porzuca

jakbym był młody, zdolny, wybrałbym się na studia do Rosji a nie do anglosasa

>>>Niestety polityką europejską kierowała wtedy Angela Merkel,
>>gdyby była Angela Merkel, nie byłoby wojny
>> prezydentami, ministrami obrony powinny być tylko kobiety
> Co z tego, że powiesz, że "powinny". Napisz co zrobić, aby tak się stało.
tak jak usazyd narzucił nam (i całemu światu) korzystna dla siebie filozofię (liberalizm), tak i my spróbujmy, zacznijmy od siebie (na kraj rządzony przez kobiety nikt nie napadnie, a wszyscy będą chętnie kooperować) Tak było w raju
29-02-2024 20:43 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>to były korzystne czasy, w 1939r mieliśmy mniejszy PKB niż w niewoli rosjan w 1914
>to car zniósł u nas poddanstwo za co został w zamachu zabity przez pana polaka (właściciela niewolnikow)

Nie wszystko można zmierzyć produktem krajowym brutto.

>nasze patoelity nie potrafią rządzić, dobrze że oddaliśmy sie we władanie UE
>>>dzisiaj Rosjanie wyzwalaja Rosjan z domu niewoli (na Krymie 95% mieszkanców to Rosjanie, Ukraincy to 2%)
>> Jakie były proporcje narodowościowe na Krymie przed rokiem 2014?
>takie same, nikogo nie deportowali, nie wywozili na syberię

Nie, nie były takie same. Zapominasz, że na Krymie żyli Tatarzy krymscy, których Rosja w r. 1944 deportowała do Uzbekistanu.

W roku 2001 58 % ludności Krymu deklarowało się jako Ukraińcy, 24 % jako Rosjanie.

www.busine(*)demographics-chart-2014-3?IR=T

>>>>Sam atak już nastąpił (w roku 2015), tylko że miał charakter ataku hybrydowego.
>>>usazyd napadl na nas, zainfekowal nasze umysly trucizna ktora nas zniewala, czyni bezwolnymi niewolnikami usazyda, skierują nas na wojnę z Rosją
>> Kto więc i czym zainfekował umysły Rosjan?
>znasz 1000 filmów usażyda, ksiązek, zespołów, naukowców, aktorów, itp
>zadnego ruskiego

Podaj więc przykłady dobrych filmów rosyjskich i dobrej rosyjskiej literatury.


>jest ogromna przepaść, MY są z całego świata najbardziej usa filni, a oni nami gardzą
>wykorzystają i porzuca
>jakbym był młody, zdolny, wybrałbym się na studia do Rosji a nie do anglosasa

Dlaczego się nie wybrałeś, gdy byłeś młody?

>>>>Niestety polityką europejską kierowała wtedy Angela Merkel,
>>>gdyby była Angela Merkel, nie byłoby wojny
>>> prezydentami, ministrami obrony powinny być tylko kobiety
>> Co z tego, że powiesz, że "powinny". Napisz co zrobić, aby tak się stało.
>tak jak usazyd narzucił nam (i całemu światu) korzystna dla siebie filozofię (liberalizm), tak i my spróbujmy, zacznijmy od siebie (na kraj rządzony przez kobiety nikt nie napadnie, a wszyscy będą chętnie kooperować) Tak było w raju

"Spróbujmy" brzmi jak "powinno się". Jak spróbować, od czego zacząć?
01-03-2024 13:02 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>to były korzystne czasy, w 1939r mieliśmy mniejszy PKB niż w niewoli rosjan w 1914
>>to car zniósł u nas poddanstwo za co został w zamachu zabity przez pana polaka (właściciela niewolnikow)
> Nie wszystko można zmierzyć produktem krajowym brutto.
nasi rolnicy sobie chwalili okupacje niemiecką w 2wś, żyli dużo lepiej niż w 2 RP, za panowania szlachty (elita 2 rp to szlachta, był klasowy system)

>>nasze patoelity nie potrafią rządzić, dobrze że oddaliśmy sie we władanie UE
>>>>dzisiaj Rosjanie wyzwalaja Rosjan z domu niewoli (na Krymie 95% mieszkanców to Rosjanie, Ukraincy to 2%)
>>> Jakie były proporcje narodowościowe na Krymie przed rokiem 2014?
>>takie same, nikogo nie deportowali, nie wywozili na syberię
> Nie, nie były takie same. Zapominasz, że na Krymie żyli Tatarzy krymscy, których Rosja w r. 1944 deportowała do Uzbekistanu.
Tatarzy to Mongołowie (Czyngis-chan), Uzbekistan to powrót do macierzy

> W roku 2001 58 % ludności Krymu deklarowało się jako Ukraińcy, 24 % jako Rosjanie.
> www.busine(*)demographics-chart-2014-3?IR=T
pl.wikipedia.org/wiki/Półwysep_Krymski
dane z 2001r Rosjanie 60% Ukraińcy 24% (nasza wiki zakłamuje na korzyść Ukraińców)

>>>>>Sam atak już nastąpił (w roku 2015), tylko że miał charakter ataku hybrydowego.
>>>>usazyd napadl na nas, zainfekowal nasze umysly trucizna ktora nas zniewala, czyni bezwolnymi niewolnikami usazyda, skierują nas na wojnę z Rosją
>>> Kto więc i czym zainfekował umysły Rosjan?
>>znasz 1000 filmów usażyda, ksiązek, zespołów, naukowców, aktorów, itp
>>zadnego ruskiego
> Podaj więc przykłady dobrych filmów rosyjskich i dobrej rosyjskiej literatury.
patoelity dały szlaban na artystyczną produkcje naszych sąsiadów, dodatkowo braci słowian, mamy łykać tylko anglosasów propagandę

>>jest ogromna przepaść, MY są z całego świata najbardziej usa filni, a oni nami gardzą
>>wykorzystają i porzuca
>>jakbym był młody, zdolny, wybrałbym się na studia do Rosji a nie do anglosasa
> Dlaczego się nie wybrałeś, gdy byłeś młody?
nie mam talentu, poza tym chłopak ze wsi myślał by zostać traktorzysta, kombajnista

>>>> prezydentami, ministrami obrony powinny być tylko kobiety
>>> Co z tego, że powiesz, że "powinny". Napisz co zrobić, aby tak się stało.
>>tak jak usazyd narzucił nam (i całemu światu) korzystna dla siebie filozofię (liberalizm), tak i my spróbujmy, zacznijmy od siebie (na kraj rządzony przez kobiety nikt nie napadnie, a wszyscy będą chętnie kooperować) Tak było w raju
> "Spróbujmy" brzmi jak "powinno się". Jak spróbować, od czego zacząć?
jest tak jak ma być, nie może być inaczej

fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
01-03-2024 13:54 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>nasi rolnicy sobie chwalili okupacje niemiecką w 2wś, żyli dużo lepiej niż w 2 RP, za panowania szlachty (elita 2 rp to szlachta, był klasowy system)

Czy Twoja rodzina chwaliła sobie okupację niemiecką?

>> Nie, nie były takie same. Zapominasz, że na Krymie żyli Tatarzy krymscy, których Rosja w r. 1944 deportowała do Uzbekistanu.
>Tatarzy to Mongołowie (Czyngis-chan), Uzbekistan to powrót do macierzy

Gdzie więc powinni powrócić Rosjanie, przyjmując takie rozumienie macierzy? Czy Krym jest ich macierzą?

twitter.co(*)ck-putin-ukraine-claims-2024-2

>> W roku 2001 58 % ludności Krymu deklarowało się jako Ukraińcy, 24 % jako Rosjanie.
>> www.busine(*)demographics-chart-2014-3?IR=T
>pl.wikipedia.org/wiki/Półwysep_Krymski
>dane z 2001r Rosjanie 60% Ukraińcy 24% (nasza wiki zakłamuje na korzyść Ukraińców)

Tak, ale panowała tendencja zniżkowa.

>>>> Kto więc i czym zainfekował umysły Rosjan?
>>>znasz 1000 filmów usażyda, ksiązek, zespołów, naukowców, aktorów, itp
>>>zadnego ruskiego
>> Podaj więc przykłady dobrych filmów rosyjskich i dobrej rosyjskiej literatury.
>patoelity dały szlaban na artystyczną produkcje naszych sąsiadów, dodatkowo braci słowian, mamy łykać tylko anglosasów propagandę

Podaj więc przykłady.
01-03-2024 18:49 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nasi rolnicy sobie chwalili okupacje niemiecką w 2wś, żyli dużo lepiej niż w 2 RP, za panowania szlachty (elita 2 rp to szlachta, był klasowy system)
> Czy Twoja rodzina chwaliła sobie okupację niemiecką?
słyszałem program na YT, autorem był historyk, napisał książkę o chłopach w 2RP i pod okupacją Niemiecką
tam też było że 200 000 poszło z Niemcami na wschód ze swoimi wozami i końmi, byli wozakami

pracowalem na budowie a tam sami ze wsi i po wyplacie z której nie byli zadowoleni, byli tacy starsi wiekiem, co odgrazali, że przyjdzie hitler i zrobi tu porzadek, teraz zrozumialem, że tensknili za "dobrymi" czasami

>>> Nie, nie były takie same. Zapominasz, że na Krymie żyli Tatarzy krymscy, których Rosja w r. 1944 deportowała do Uzbekistanu.
>>Tatarzy to Mongołowie (Czyngis-chan), Uzbekistan to powrót do macierzy
> Gdzie więc powinni powrócić Rosjanie, przyjmując takie rozumienie macierzy? Czy Krym jest ich macierzą?
ale na pewno nie Ukraina

>>>>> Kto więc i czym zainfekował umysły Rosjan?
>>>>znasz 1000 filmów usażyda, ksiązek, zespołów, naukowców, aktorów, itp
>>>>zadnego ruskiego
>>> Podaj więc przykłady dobrych filmów rosyjskich i dobrej rosyjskiej literatury.
>>patoelity dały szlaban na artystyczną produkcje naszych sąsiadów, dodatkowo braci słowian, mamy łykać tylko anglosasów propagandę
> Podaj więc przykłady.
przykładem to co widzisz w TV, księgarni, kinie, koncercie, na ulicy, radio
jakie inne dowody? myślisz że tylko usazyd potrafi robić filmy, pisac książki, śpiewać piosenki, być naukowcem?


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
01-03-2024 19:03 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>słyszałem program na YT, autorem był historyk, napisał książkę o chłopach w 2RP i pod okupacją Niemiecką
>tam też było że 200 000 poszło z Niemcami na wschód ze swoimi wozami i końmi, byli wozakami
> pracowalem na budowie a tam sami ze wsi i po wyplacie z której nie byli zadowoleni, byli tacy starsi wiekiem, co odgrazali, że przyjdzie hitler i zrobi tu porzadek, teraz zrozumialem, że tensknili za "dobrymi" czasami

Pytam o Twoją rodzinę. Jak oceniali okupację niemiecką?

>>>> Nie, nie były takie same. Zapominasz, że na Krymie żyli Tatarzy krymscy, których Rosja w r. 1944 deportowała do Uzbekistanu.
>>>Tatarzy to Mongołowie (Czyngis-chan), Uzbekistan to powrót do macierzy
>> Gdzie więc powinni powrócić Rosjanie, przyjmując takie rozumienie macierzy? Czy Krym jest ich macierzą?
>ale na pewno nie Ukraina

Pytam co jest macierzą Rosjan mieszkających na Krymie.


>>>>>> Kto więc i czym zainfekował umysły Rosjan?
>>>>>znasz 1000 filmów usażyda, ksiązek, zespołów, naukowców, aktorów, itp
>>>>>zadnego ruskiego
>>>> Podaj więc przykłady dobrych filmów rosyjskich i dobrej rosyjskiej literatury.
>>>patoelity dały szlaban na artystyczną produkcje naszych sąsiadów, dodatkowo braci słowian, mamy łykać tylko anglosasów propagandę
>> Podaj więc przykłady.
>przykładem to co widzisz w TV, księgarni, kinie, koncercie, na ulicy, radio

Podaj przykłady wybitnych współczesnych dzieł rosyjskich - literackich, filmowych, itd.
01-03-2024 15:42 
 Ocena 4 na 4
TyDraniu (6569 punktów)
>nasi rolnicy sobie chwalili okupacje niemiecką w 2wś, żyli dużo lepiej niż w 2 RP, za panowania szlachty (elita 2 rp to szlachta, był klasowy system)

Rolnikom było tak dobrze, że moja rodzina (urzędnicy i inżynierowie) za darmo wyjechała na zachód krowy doić u bauera, też za darmo.
endymion (638 punktów)
>nasz marszałek (druga osoba w państwie) powiedział, że wgnieciemy Putina w ziemię
>na mnie głupi marszałku nie licz, ale jest tu rozwojek o nicku "farmer", na niego możesz liczyć

przecież ten typ będzie walczył dla putina ;DDD

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365