Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co sądzicie o żydostwie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
28-02-2024 16:39endymion (638 punktów)Co sądzicie o żydostwie?
Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>

Ktoś, coś? Tegs? Wyjaśnione? No to zaorane, pozamiatane i nie ma co zbierać patrzę ;D
endymion (638 punktów)
>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>

lecimy z tym bydłem:
www.bitchute.com/video/1jo1viQ8QahC/
haish (2905 punktów)
>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>

Czy ten materiał tylko obejrzałeś, czy również poddałeś go rzetelnej weryfikacji?

Żydostwo czyli poprawnie, zgodnie z zasadami języka polskiego to JUDEJSTWO, - nietrudno się domyślić, że nazwa Judejczyk jest od nazwy geograficznej JUDEA (podobnie jak Rosjanin pochodzi od nazwy Rosja itd.
Język hebrajski ma również swe zasady - według pisowni JUDEA można czytać jako JODEA(wiedza),
wówczas w odniesieniu do człowieka Jodejczyk (i on o sobie 'ani jodea' -> ja wiem, ja mam wiedzę).
Czy Chrześcijanin wie, lub ma wiedzę - gdyby tak było mówił by o sobie gonzo(od gnosis).
Czy Muzułmanin wie, lub ma wiedzę - gdyby tak było mówił by o sobie maad~n. Zamiast tego słowo mówiące o wiedzy występuje w imieniu Mucha'mmad'.

Judejczyk aby mógł mówić o sobie Jodejczyk musi się edukować( eduk w hebrajskim znaczy 'upobożnianie').

UPOBOŻNIANIE - to nic innego jak MONOTEIZM (istnieje tylko JEDEN) odrzuca się wszystkie wymysły i piredoły, do poznania używa się ROZUMU (czyli nie ignoruje się osiągnięć nauki, ale te osiągnięcia ocenia się racjonalnie).
haish (2905 punktów)
>>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>>
>Czy ten materiał tylko obejrzałeś, czy również poddałeś go rzetelnej weryfikacji?
>Żydostwo czyli poprawnie, zgodnie z zasadami języka polskiego to JUDEJSTWO, - nietrudno się domyślić, że nazwa Judejczyk jest od nazwy geograficznej JUDEA (podobnie jak Rosjanin pochodzi od nazwy Rosja itd.
>Język hebrajski ma również swe zasady - według pisowni JUDEA można czytać jako JODEA(wiedza),
>wówczas w odniesieniu do człowieka Jodejczyk (i on o sobie 'ani jodea' -> ja wiem, ja mam wiedzę).
>Czy Chrześcijanin wie, lub ma wiedzę - gdyby tak było mówił by o sobie gonzo(od gnosis).
>Czy Muzułmanin wie, lub ma wiedzę - gdyby tak było mówił by o sobie maad~n. Zamiast tego słowo mówiące o wiedzy występuje w imieniu Mucha'mmad'.
>Judejczyk aby mógł mówić o sobie Jodejczyk musi się edukować( eduk w hebrajskim znaczy 'upobożnianie').
>UPOBOŻNIANIE - to nic innego jak MONOTEIZM (istnieje tylko JEDEN) odrzuca się wszystkie wymysły i piredoły, do poznania używa się ROZUMU (czyli nie ignoruje się osiągnięć nauki, ale te osiągnięcia ocenia się racjonalnie).

Acha i jeszcze nazwa Izrael i Izraelczyk - pochodzi od słowa 'ozer' które znaczy dosłownie 'pomoc' ~ 'pomagać'( w upobożnianiu). Wyjście z Egiptu to porzucenie pisma Chamitów(obrazkowego) - dzieci w początkowym okresie nauczania nie znając pisma mają obrazkowe książeczki - ten etap przechodzi każdy człowiek w swoim życiu i dopiero po nim przechodzi do nauki pisma.
Chrześcijaństwo ewangelizując(edukując) wykorzystywało wobec niepiśmiennych pogan obrazy i figury - z tego bałwochwalstwa wierni, pomimo że(w dzisiejszych czasach) znają pismo nie wychodzą aż do swej śmierci.
Językami kasty 'kapłanów' w Chrześcijaństwie są łacina i greka(koine), wierni nie są uczeni tych języków i dla hierarchów i klechów są poganami, którym trzerba interpretować księgi.
11-03-2024 23:55 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>Żydostwo czyli poprawnie, zgodnie z zasadami języka polskiego to JUDEJSTWO, - nietrudno się domyślić, że nazwa Judejczyk jest od nazwy geograficznej JUDEA (podobnie jak Rosjanin pochodzi od nazwy Rosja itd.
>Język hebrajski ma również swe zasady - według pisowni JUDEA można czytać jako JODEA(wiedza),
>wówczas w odniesieniu do człowieka Jodejczyk (i on o sobie 'ani jodea' -> ja wiem, ja mam wiedzę).

Judea to po hebrajsku "Jahuda" יהודה, wiedza to "jeda" ידע, natomiast "wiem" to rzeczywiście "jodea". Może to także oznaczać "poznanie kogoś" w znaczeniu seksualnym, dlatego nie można o kobiecie powiedzieć "znam ją" ("ani jodea ota"), ponieważ oznaczałoby to: "miałem ją" (w Biblii nieprzypadkowo pada określenie "poznała męża").

Żyd to "jehudi" יהודי.

Lachen ani choszew szeata magzim o afilu medamjen kcat legabej iwryt. We ani choszew szeze stam lo tow ledamjen jeszirot. Ata lo choszew ken?
haish (2905 punktów)
>>Żydostwo czyli poprawnie, zgodnie z zasadami języka polskiego to JUDEJSTWO, - nietrudno się domyślić, że nazwa Judejczyk jest od nazwy geograficznej JUDEA (podobnie jak Rosjanin pochodzi od nazwy Rosja itd.
>>Język hebrajski ma również swe zasady - według pisowni JUDEA można czytać jako JODEA(wiedza),
>>wówczas w odniesieniu do człowieka Jodejczyk (i on o sobie 'ani jodea' -> ja wiem, ja mam wiedzę).
> Judea to po hebrajsku "Jahuda" יהודה, wiedza to "jeda" ידע, natomiast "wiem" to rzeczywiście "jodea". Może to także oznaczać "poznanie kogoś" w znaczeniu seksualnym, dlatego nie można o kobiecie powiedzieć "znam ją" ("ani jodea ota"), ponieważ oznaczałoby to: "miałem ją" (w Biblii nieprzypadkowo pada określenie "poznała męża").
> Żyd to "jehudi" יהודי.
> Lachen ani choszew szeata magzim o afilu medamjen kcat legabej iwryt.

Posługujesz się pisownią łacińską i jakbyś nie wiedział byli tacy co opracowali nawet Polską Normę na sposób pisowni wyrazów hebrajskich alfabetem polskim. Prawdopodobnie podobne uregulowania istnieją dla innych języków alfabetu łacińskiego i cyrlicy ale to nie jest kompatybilne. 'Alfabet' hebrajski nie jest alfabetem i nie posiada samogłosek.
Jehuda ~ Jahuda zależy od tego w jakim kręgu kulturowym jest wymawiane - dobrym przykładem jest pijut z różnych(społeczności diaspory) części świata - tam słychać wyraźnie różnice w wymowie tych samych słów - nie ma wątpliwości gdyż teksty modlitw są napisane po hebrajsku - róznica w wymowie jest wyraźnie słyszalna.
12-03-2024 00:25 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>Jehuda ~ Jahuda zależy od tego w jakim kręgu kulturowym jest wymawiane - dobrym przykładem jest pijut z różnych(społeczności diaspory) części świata - tam słychać wyraźnie różnice w wymowie tych samych słów - nie ma wątpliwości gdyż teksty modlitw są napisane po hebrajsku - róznica w wymowie jest wyraźnie słyszalna.
>

Ken, awal ze lo tszuwa beszum-ofen. Zot sze'ela szeli: ata lomed iwryt?
endymion (638 punktów)
>>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>>
>Czy ten materiał tylko obejrzałeś, czy również poddałeś go rzetelnej weryfikacji?

Jakiej weryfikacji? Kto miałby "oficjalnie" zweryfikować? Ci co są na nagraniu?
Życie weryfikuje... i to mocno!

Co do wywodów na temat języka - jidysz język trudna język... i tak lepiej mi to idzie niż tym botom co zakładają tu konta, piszą jakiś wątek odnośnie religii lub medycyny, a potem komentują swój wywód z dopiskiem "I got this,.." + jakiś zainfekowany link
Elasp (6859 punktów)

>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>

Jest to materiał sprzed 12 lat. Czy możesz podać linki do relacji z późniejszych kongresów tej organizacji?
endymion (638 punktów)
>>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>>
> Jest to materiał sprzed 12 lat. Czy możesz podać linki do relacji z późniejszych kongresów tej organizacji?
>

niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany... nie wszystko też wycieka, bo raczej nie zamierzali tego puścić w telewizji
12-03-2024 13:46 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany

Czy więc może wiesz, jaki były dalsze losy projektów zaprezentowanych na konferencji?
endymion (638 punktów)
>>niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany
> Czy więc może wiesz, jaki były dalsze losy projektów zaprezentowanych na konferencji?

Dalsze losy wyjawia nam rzeczywistość. Jeżeli to jest stary materiał to łatwo zweryfikować ile z tego im wyszło ile nie. Można też wysnuć wnioski nad tym ile prawdy jest w tym ich całym "rządzeniu światem", a ile iluzji, którą sobie i nam wciskają.
12-03-2024 16:55 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>>niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany
>> Czy więc może wiesz, jaki były dalsze losy projektów zaprezentowanych na konferencji?
>Dalsze losy wyjawia nam rzeczywistość. Jeżeli to jest stary materiał to łatwo zweryfikować ile z tego im wyszło ile nie.

Tego właśnie dotyczyło moje pytanie. Ile wyszło z tych planów, wedle Twojej wiedzy?
endymion (638 punktów)
>>>>niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany
>>> Czy więc może wiesz, jaki były dalsze losy projektów zaprezentowanych na konferencji?
>>Dalsze losy wyjawia nam rzeczywistość. Jeżeli to jest stary materiał to łatwo zweryfikować ile z tego im wyszło ile nie.
> Tego właśnie dotyczyło moje pytanie. Ile wyszło z tych planów, wedle Twojej wiedzy?

Trudno powiedzieć, jeden rabin powie że tak, drugi że nie tyle mogą na ile im Polak właściciel pozwoli rotfl, bo co Polak każe to żyd musi
15-03-2024 00:41 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
>>>>niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany
>>> Czy więc może wiesz, jaki były dalsze losy projektów zaprezentowanych na konferencji?
>>Dalsze losy wyjawia nam rzeczywistość. Jeżeli to jest stary materiał to łatwo zweryfikować ile z tego im wyszło ile nie.
> Tego właśnie dotyczyło moje pytanie. Ile wyszło z tych planów, wedle Twojej wiedzy?

Czego nie rozumiesz kaleka żydowska cioto? Że żyd jest po to, żeby służyć? Patrz, jestem antysemitą, antysemickie teksty jawnie do ciebie piszę śmieciu. I co mi zrobisz?
Dokładnie - nic, bo gówno możesz, i niech wszyscy to widzą, dla przykładu, że można jawnie wam pluć w ryj, a wy pokornie pizdę schowacie i będziecie dalej służyć.
Takie są fakty
15-03-2024 14:46 
 Ocena 3 na 3
Elasp (6859 punktów)
>>>>>niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany
>>>> Czy więc może wiesz, jaki były dalsze losy projektów zaprezentowanych na konferencji?
>>>Dalsze losy wyjawia nam rzeczywistość. Jeżeli to jest stary materiał to łatwo zweryfikować ile z tego im wyszło ile nie.
>> Tego właśnie dotyczyło moje pytanie. Ile wyszło z tych planów, wedle Twojej wiedzy?
>Czego nie rozumiesz kaleka żydowska cioto? Że żyd jest po to, żeby służyć? Patrz, jestem antysemitą, antysemickie teksty jawnie do ciebie piszę śmieciu. I co mi zrobisz...

Radzę Ci się opanować, jesteś na publicznym forum.

endymion (638 punktów)
>>>>>>niestety, znalazłem tylko to... internet również jest mocno cenzurowany
>>>>> Czy więc może wiesz, jaki były dalsze losy projektów zaprezentowanych na konferencji?
>>>>Dalsze losy wyjawia nam rzeczywistość. Jeżeli to jest stary materiał to łatwo zweryfikować ile z tego im wyszło ile nie.
>>> Tego właśnie dotyczyło moje pytanie. Ile wyszło z tych planów, wedle Twojej wiedzy?
>>Czego nie rozumiesz kaleka żydowska cioto? Że żyd jest po to, żeby służyć? Patrz, jestem antysemitą, antysemickie teksty jawnie do ciebie piszę śmieciu. I co mi zrobisz...
> Radzę Ci się opanować, jesteś na publicznym forum.
>

O, pogróżki!! To co, Czak Noris po mnie przyjdzie? Rambo? Czy rzucisz klątwę?
No jednak nie nic, bo gadanie... czyli to co zawsze robicie. Ja radzę nie szczekać po żydowsku... jesteś na publicznym forum.
15-03-2024 19:40 
 Ocena 3 na 3
Elasp (6859 punktów)

>O, pogróżki!! To co, Czak Noris po mnie przyjdzie? Rambo? Czy rzucisz klątwę?
>No jednak nie nic, bo gadanie... czyli to co zawsze robicie. Ja radzę nie szczekać po żydowsku... jesteś na publicznym forum.

ראשית, אני לא נובח, אני סתם מדבר כמו בן אדם רגיל. ואני לא יהודי, כי אם פולני. שנית, אני באמת חושב שאתה חייב להתנהג היטב, אם אתה לא רוצה להתבייש אחר-כך
15-03-2024 19:53 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
וא כבר זכה לחרפה
הוא ביזה את עצמו


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
15-03-2024 20:18 
 Ocena 3 na 3
Elasp (6859 punktów)
>וא כבר זכה לחרפה
>הוא ביזה את עצמו
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Ani gam choszew ken - אני גם חושב כן
endymion (638 punktów)
Wiesz dlaczego zabronili ci wujkowie przyznawać się do tego, że jesteś żydem publicznie? Właśnie dlatego, że macie coś do ukrycia, dokładnie to co ja tu jawnie prezentuję: że jesteście pedofilami pasożytującymi na narodach. Więc radzę raz jeszcze, znaj swoje miejsce i się schowaj. Rozumiesz, że w ten sposób się demaskujesz? Jesteś na publicznym forum, gdzie obserwują cię twoi Właściciele.
Bo to jest wasza jedyna strategia, jak każdego innego pasożyda -> karmić się okruchami z Pańskiego stołu po cichu, bo jak żywiciel zauważy że ma pasożyda to już jest połowa sukcesu do usunięcia go. Bo jest was mniej - pasożd zawsze musi być mniejszy niż żywiciel. Bo jesteście słabi i tutaj to wszystkim demonstruję specjalnie na publicznym forum. No i teraz prowokuję cię - zrób coś z tym i pokaż, że masz jakąkolwiek kontrolę.
Myślisz, że jak wujkowie nauczyli bękarta języka nacji, którą infiltrujecie to czyni cię to Polakiem? Więc sugeruję raz jeszcze, skończ ze szczekaniem, tym bardziej po tym, co tutaj wyjawiłem...
15-03-2024 20:51 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
>...okruchami z Pańskiego stołu...

#1
Żyd i katolicki ksiądz jadą pociągiem.
- Ja bardzo szanownego pana idę przeprosić - mówi Żyd. - Kto pan jesteś?
- Ja jestem katolickim księdzem.
- Katolicki ksiądz? Co pan możesz być więcej?
- No, jak by mi się bardzo udało, mógłbym zostać papieżem.
- Papież! Ten w białym. W Rzymie. Aj, ja ja jaj. Co pan możesz zostać więcej?
Zirytowany ksiądz:
- Przecież nie zostanę Bogiem!
- Aj, a jednemu z naszych się udało...

#2
W opactwie Conques we Francji znajduje się najważniejsza chrześcijańska relikwia: napletek Jezuska.

Możesz śmiało wyruszać w pielgrzymkę, czcicielu obrzezanego Żyda - twojego boga...


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
endymion (638 punktów)
>>...okruchami z Pańskiego stołu...
>#1
>Żyd i katolicki ksiądz jadą pociągiem.
>- Ja bardzo szanownego pana idę przeprosić - mówi Żyd. - Kto pan jesteś?
>- Ja jestem katolickim księdzem.
>- Katolicki ksiądz? Co pan możesz być więcej?
>- No, jak by mi się bardzo udało, mógłbym zostać papieżem.
>- Papież! Ten w białym. W Rzymie. Aj, ja ja jaj. Co pan możesz zostać więcej?
>Zirytowany ksiądz:
>- Przecież nie zostanę Bogiem!
>- Aj, a jednemu z naszych się udało...
>#2
>W opactwie Conques we Francji znajduje się najważniejsza chrześcijańska relikwia: napletek Jezuska.
>Możesz śmiało wyruszać w pielgrzymkę, czcicielu obrzezanego Żyda - twojego boga...
>
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "

>www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1

Buddysty od chrześcijanina nie potrafisz odróżnić LOL Przynajmniej wiem, że żydem nie jesteś, bo by ci powiedzieli z kim masz do czynienia i przestrzegli przed wchodzeniem ze mną w interakcję ("a mnie się udało LOL")

Znam lepszy kawał:
- Żydek! Do nogi!! - woła facet przechadzający się z rodzinką.
Pies posłusznie podbiega do Pana, który daje mu w nagrodę chrupka. Podchodzi do niego typ i pyta: - Czemu nazwaliście psa "Żydek"
- Bo bardzo lubi dzieci - odpowiada facet
15-03-2024 21:25 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Buddysty...

Z ciebie buddysta, jak z Bąkiewicza intelektualista...

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
15-03-2024 21:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Zauważ jednak, że najbardziej gnoją to psie gówno na forum katolicy, tacy jak Elasp

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
15-03-2024 21:12 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Wiesz dlaczego zabronili ci wujkowie przyznawać się do tego...
... za co twoi dziadkowie kupili dom?

Za nagrody od Gestapo?
Zaiste powód do dumy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)
>>Wiesz dlaczego zabronili ci wujkowie przyznawać się do tego...
>... za co twoi dziadkowie kupili dom?
>Za nagrody od Gestapo?
>Zaiste powód do dumy
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Zbudowali sami z bala, a dziadek był łącznikiem w AK. Przynajmniej tyle mi powiedzieli, bo nie jestem koszerny, więc by i tak mnie nie wtajemniczyli jakby byli żydowskimi psami... jakby byli to się wyrzekam takich przodków.
15-03-2024 21:39 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>Wiesz dlaczego zabronili ci wujkowie przyznawać się do tego...
>>... za co twoi dziadkowie kupili dom?
>>Za nagrody od Gestapo?
>>Zaiste powód do dumy
>Zbudowali sami z bala, a dziadek był łącznikiem w AK.
Łączył konfidentów w AK z mocodawcami na Schucha

>Przynajmniej tyle mi powiedzieli,
bo się wstydzili rzeczywistego pochodzenia pieniędzy

>bo nie jestem koszerny, więc by i tak mnie nie wtajemniczyli jakby byli żydowskimi psami...
Jesteś szmalcowniczym psem-tropicielem, styknie

>jakby byli to się wyrzekam takich przodków.
Każdy na twoim miejscu wyrzekłby się niemieckiego owczarka jako przodka. SSmaski owczarek niemiecki czystej rasy zapłodnił babcię?

Trochę obrzydliwe, ale jak widać się ulągłeś

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)

>Trochę obrzydliwe, ale jak widać się ulągłeś

Jak widać... Masz wyszczekany pysk, wyssałeś to pewnie ze spermą wujka... i zostałeś PDF'em, brawo, teraz możesz iść nagrywać filmiki na youtube i być słupem "niby prezesem firmy matki, córki i stryjenki".
Natomiast jasne jest jedno: oburzasz się na mnie, a nie na materiał który zaprezentowałem... i to wszystko wyjaśnia.
16-03-2024 08:17 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>Natomiast jasne jest jedno: oburzasz się na mnie, a nie na materiał który zaprezentowałem... i to wszystko wyjaśnia.

A jaki materiał zaprezentowałeś?
Jakiś niskobudżetowy film political-fiction?

Co ci wyjaśnia mój brak oburzenia na takie filmy?

>zostałeś PDF'em, brawo, teraz możesz iść nagrywać filmiki na youtube i być słupem "niby prezesem firmy matki, córki i stryjenki".

Próbujesz przebić Hamertlika w zmyśleniach?

Antysemityzm, tak samo jak antypolonizm, wszelkie rasizmy i wszystkie inne anty powodują we mnie odruch wymiotny, a wśród Polaków dodatkowo odruch pukania się w czoło.
1 Żydów w Polsce praktycznie nie ma, co jest skutkiem działania takich jak ty
2 Polska kultura bez wkładu Żydów byłaby o wiele mizerniejsza. Uczyłem się czytać po polsku niemal wyłącznie na książkach i wierszach pisanych przez Żydów


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)
>>Natomiast jasne jest jedno: oburzasz się na mnie, a nie na materiał który zaprezentowałem... i to wszystko wyjaśnia.
>A jaki materiał zaprezentowałeś?
>Jakiś niskobudżetowy film political-fiction?
>Co ci wyjaśnia mój brak oburzenia na takie filmy?
>>zostałeś PDF'em, brawo, teraz możesz iść nagrywać filmiki na youtube i być słupem "niby prezesem firmy matki, córki i stryjenki".
>Próbujesz przebić Hamertlika w zmyśleniach?
>Antysemityzm, tak samo jak antypolonizm, wszelkie rasizmy i wszystkie inne anty powodują we mnie odruch wymiotny, a wśród Polaków dodatkowo odruch pukania się w czoło.
>1 Żydów w Polsce praktycznie nie ma, co jest skutkiem działania takich jak ty

ciekawe kto hanukę w sejmie obchodzi? - słupy z wiejskiej, dobra skończ żydek szczekać bo nie dostaniesz obiadu ;DDD
16-03-2024 12:23 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>dobra skończ żydek szczekać bo nie dostaniesz obiadu ;DDD

Ot polaczkowa kultura
mam powód do dumy, że nie jestem jednym z was


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)
>>dobra skończ żydek szczekać bo nie dostaniesz obiadu ;DDD
>Ot polaczkowa kultura
>mam powód do dumy, że nie jestem jednym z was

No co ty, jakby tego nie było od razu czuć... To po cholerę wujkowie naszego języka uczyli? Czujesz się ich niewolnikiem?
16-03-2024 13:24 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>>dobra skończ żydek szczekać bo nie dostaniesz obiadu ;DDD
>>Ot polaczkowa kultura
>>mam powód do dumy, że nie jestem jednym z was
>No co ty, jakby tego nie było od razu czuć...

Pojęcia nie masz jakiej jestem narodowości i jaki mam paszport, ale na fR nie jest to tajemnica
To, że ty w każdym wyczuwasz Żyda, to twój problem, choć nie wiem po czym i nie wiem jak inny zapach przebija się przez smród twoich onuc

>To po cholerę wujkowie naszego języka uczyli?
Warto znać polski język
Warto czytać Brzechwę, Tuwima, Słonimskiego, Lema, Leśmiana, Schultza
Pewnie nie znasz tych Żydów

I nie wujkowie mnie polskiego uczyli, ale nauczyciele w szkole, potem katecheta, a reszta to już jestem samoukiem. I choć Polakiem nie jestem, lepiej znam polszczyznę i polską kulturę niż ty

Powtórzę: przywołałeś jakiś niskobudżetowy filmik political - fiction i pienisz się teraz wyzywając innych od "żydków" bo.... sam nie rozumiesz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
16-03-2024 14:51 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
no i tak się tresuje żydca ;]
szarley (54913 punktów)
>Mam do zaprezentowania taki oto materiał:
>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
>

www.youtube.com/watch?v=Ya2z8K_y-Mc


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)
15-03-2024 18:59 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
Mogę wynająć setkę aktorów i nagrać dowolny film na dowolny temat, w tym nawet obrzezania twojego ojca.

Mogę napisać dowolną książkę lub założyć dowolną internetową stronę w której Nepalczycy, Kenijczycy, lud Burun - Bungwa lub Marsjanie planują zjedzenie nerki twojej babci

Pokazujesz jakiś filmik i WIERZYSZ że to dokument

Obejrzyj paradokumentalny film de.wikipedia.org/wiki/Die_Wannseekonferenz_(1984)

Twoi dziadkowie, którym nienawiść zeżarła resztki gówna spod czaszek zapewne tam nie byli (za głupi), ale dorobili się na szmalcownictwie lub nagrodach od Geheime Staatspolizei za ujawnianie ludzi skurwielom



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)
>Mogę wynająć setkę aktorów i nagrać dowolny film na dowolny temat, w tym nawet obrzezania twojego ojca.
>Mogę napisać dowolną książkę lub założyć dowolną internetową stronę w której Nepalczycy, Kenijczycy, lud Burun - Bungwa lub Marsjanie planują zjedzenie nerki twojej babci
>Pokazujesz jakiś filmik i WIERZYSZ że to dokument
>Obejrzyj paradokumentalny film de.wikipedia.org/wiki/Die_Wannseekonferenz_(1984)
>Twoi dziadkowie, którym nienawiść zeżarła resztki gówna spod czaszek zapewne tam nie byli (za głupi), ale dorobili się na szmalcownictwie lub nagrodach od Geheime Staatspolizei za ujawnianie ludzi skurwielom
>
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Gówno możesz, jedynie szczekać, że coś możesz i to prezentujesz... i tyle w temacie
15-03-2024 20:22 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Mogę wynająć setkę aktorów i nagrać dowolny film na dowolny temat, w tym nawet obrzezania twojego ojca.
>>Mogę napisać dowolną książkę lub założyć dowolną internetową stronę w której Nepalczycy, Kenijczycy, lud Burun - Bungwa lub Marsjanie planują zjedzenie nerki twojej babci
>>Pokazujesz jakiś filmik i WIERZYSZ że to dokument
>>Obejrzyj paradokumentalny film de.wikipedia.org/wiki/Die_Wannseekonferenz_(1984)
>>Twoi dziadkowie, którym nienawiść zeżarła resztki gówna spod czaszek zapewne tam nie byli (za głupi), ale dorobili się na szmalcownictwie lub nagrodach od Geheime Staatspolizei za ujawnianie ludzi skurwielom
>>
>Gówno możesz, jedynie szczekać, że coś możesz i to prezentujesz... i tyle w temacie

Ot, poziom argumentacji szmalcownika

Żałosny jesteś, kundlu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)
>>>Mogę wynająć setkę aktorów i nagrać dowolny film na dowolny temat, w tym nawet obrzezania twojego ojca.
>>>Mogę napisać dowolną książkę lub założyć dowolną internetową stronę w której Nepalczycy, Kenijczycy, lud Burun - Bungwa lub Marsjanie planują zjedzenie nerki twojej babci
>>>Pokazujesz jakiś filmik i WIERZYSZ że to dokument
>>>Obejrzyj paradokumentalny film de.wikipedia.org/wiki/Die_Wannseekonferenz_(1984)
>>>Twoi dziadkowie, którym nienawiść zeżarła resztki gówna spod czaszek zapewne tam nie byli (za głupi), ale dorobili się na szmalcownictwie lub nagrodach od Geheime Staatspolizei za ujawnianie ludzi skurwielom
>>>
>>Gówno możesz, jedynie szczekać, że coś możesz i to prezentujesz... i tyle w temacie
>Ot, poziom argumentacji szmalcownika
>Żałosny jesteś, kundlu
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Merytorycznie przedstawiasz tylko tyle, że możesz szczekać i szczekać i myślisz, że możesz zaszczekać na śmierć, byle tylko mieć ostatni szczek.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,736654

Prawda jest taka, że egzystujecie (bo życiem to tego bym nie nazwał, jak ktoś od dziecka jest gwałcony przez swoich "wujków) tylko dzięki życzliwości gościnnych ludzi... do czasu aż się ona skończy, więc szanuj właściciel śmieciu.
15-03-2024 21:06 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>>Mogę wynająć setkę aktorów i nagrać dowolny film na dowolny temat, w tym nawet obrzezania twojego ojca.
>>>>Mogę napisać dowolną książkę lub założyć dowolną internetową stronę w której Nepalczycy, Kenijczycy, lud Burun - Bungwa lub Marsjanie planują zjedzenie nerki twojej babci
>>>>Pokazujesz jakiś filmik i WIERZYSZ że to dokument

>Merytorycznie przedstawiasz tylko tyle, że możesz szczekać i szczekać i myślisz, że możesz zaszczekać na śmierć, byle tylko mieć ostatni szczek.

Merytorycznie pokazałeś jakiś filmik

>Prawda jest taka, że
Pokazałeś jakiś filmik
Obejrzyj Bolka i Lolka

>egzystujecie
My, czyli kto?

>jak ktoś od dziecka jest gwałcony przez swoich "wujków)
To ma traumę jak ta suka co cię powiła

>do czasu aż się ona skończy, więc szanuj właściciel śmieciu.
Psi chuju, synu psiego chuja
Mieszkam na swojej ziemi, nie na kupionej za pieniądze z nagród od Gestapo. Tu jestem gospodarzem i właścicielem, nie ty, SS-mański kundlu jesteś na niej u siebie
Wiem,dla twojej starki pewnie traumą było jak jej ogolili głowę za pracę burdelu dla SS-manów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
okragly (21676 punktów)
>Co sądzicie o żydostwie?
Żydzi są wspólnotą, my jesteśmy libkami (indywidualizm, wolność), dlatego niedorozwojkami, tylko to nas różni
dlatego zawsze będziemy ich niewolnikami
liberalizm to ideologia powstała celem zniewolenia, rozbrojenia człowieka (jedyną naszym ludzką bronią w raju była komuna, wspólnota, nic nie waży, nic nie kosztuje a każdy drapieżnik (dziś patoelity) się jej boi

liberalizmem rozbroili nas i doją ile moga

onuca
endymion (638 punktów)
>>Co sądzicie o żydostwie?
>Żydzi są wspólnotą, my jesteśmy libkami (indywidualizm, wolność), dlatego niedorozwojkami, tylko to nas różni
>dlatego zawsze będziemy ich niewolnikami

no to sobie bądźcie gdzie indziej, wracajcie do ameryki gdzie się to bydło zalęgło na dobre
16-03-2024 12:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>dlatego zawsze będziemy ich niewolnikami
> wracajcie do ameryki gdzie się to bydło zalęgło na dobre
bo tam (usa) jest tradycja niewolnictwa (tak jak i w Polsce, jestem potomkiem niewolnikow- chlopow pańszczyźnianych), tylko tam i tu, mogą się zalęgnąć gdzie jest podatna gleba

onuca

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365