Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy jest jakaś religia lub ideologie filozoficzne/teologiczn

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
02-03-2024 06:41everett4 (2 punktów)Czy jest jakaś religia lub ideologie filozoficzne/teologiczn
Czy istnieją jakieś religie lub ideologie filozoficzne/teologiczne, które nie mają problemów i paradoksów naukowych/historycznych/moralnych/teologicznych lub filozoficznych? I to ma całkowity sens, nie ma o czym dyskutować i za pomocą którego można wyobrazić sobie cały wszechświat bez żadnych błędów?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Henryk.K (2246 punktów)
>Czy istnieją jakieś religie lub ideologie filozoficzne/teologiczne, które nie mają problemów i
>paradoksów naukowych/historycznych/moralnych/teologicznych lub filozoficznych? I to ma całkowity
>sens, nie ma o czym dyskutować i za pomocą którego można wyobrazić sobie cały wszechświat bez
>żadnych błędów? >>>>

Nie istnieje taka teoria naukowa, ponieważ nauka już w epoce Oświecenia została zaprzęgnięta
do rydwanu mających za cel wykluczenia istnienia Boga.
Co by go osiągnąć dopuszcza się ogromnych przekłamań i kłamstw naukowych.
Już w roku 1981 odkryto metodę, która w sposób naukowy i eksperymentalny pozwala udowodnić istnienie Boga w Trójcy Jedynego.
Komuniści nie odważyli się jednak przeprowadzić, a może opublikować wyników tego eksperymentu.
Ci, których było to obowiązkiem również się nie zdecydowali, aż do dzisiaj.>>>


W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>Czy istnieją jakieś religie lub ideologie filozoficzne/teologiczne, które nie mają problemów i paradoksów naukowych/historycznych/moralnych/teologicznych lub filozoficznych? I to ma całkowity sens, nie ma o czym dyskutować i za pomocą którego można wyobrazić sobie cały wszechświat bez żadnych błędów?
Religia Prawdy.
>Nie istnieje taka teoria naukowa, ponieważ nauka już w epoce Oświecenia została zaprzęgnięta do rydwanu mających za cel wykluczenia istnienia Boga.
>Co by go osiągnąć dopuszcza się ogromnych przekłamań i kłamstw naukowych.
>Już w roku 1981 odkryto metodę, która w sposób naukowy i eksperymentalny pozwala udowodnić istnienie Boga w Trójcy Jedynego.
>Komuniści nie odważyli się jednak przeprowadzić, a może opublikować wyników tego eksperymentu.
>Ci, których było to obowiązkiem również się nie zdecydowali, aż do dzisiaj.
Schizofrenia religijna, prawdopodobnie przypadek nieuleczalny.

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
everett4 (2 punktów)
>Czy istnieją jakieś religie lub ideologie filozoficzne/teologiczne, które nie mają problemów i
>paradoksów naukowych/historycznych/moralnych/teologicznych lub filozoficznych? I to ma całkowity
>sens, nie ma o czym dyskutować i za pomocą którego można wyobrazić sobie cały wszechświat bez
>żadnych błędów?

i got this.. routerlogin.uno/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365