Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jestem muzułmaninem Bektashi Sufi AMA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
18-03-2024 16:08marioeet1 (2 punktów)Jestem muzułmaninem Bektashi Sufi AMA
Ponieważ nie ma dużej społeczności Bektashi, istnieje wiele błędnych informacji na temat bektaszizmu, a ludzie znają bektaszizm w bardzo błędny sposób. Nie zainicjowałem jeszcze bektaszizmu, ale jestem aszikiem, co oznacza, że ​​interesuję się bektaszizmem i rozmawiam z derwiszami Bektaszizmu i dowiaduję się różnych rzeczy, więc możesz zadawać mi dowolne pytania, ponieważ chcę rzucić sobie wyzwanie na temat mojej wiedzy o bektaszizmie i chcę sprostować błędne informacje na temat bektaszizmu w Internecie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marioeet1 (2 punktów)
>Ponieważ nie ma dużej społeczności Bektashi, istnieje wiele błędnych informacji na temat
>bektaszizmu, a ludzie znają bektaszizm w bardzo błędny sposób. Nie zainicjowałem jeszcze
>bektaszizmu, ale jestem aszikiem, co oznacza, że ​​interesuję się bektaszizmem i
>rozmawiam z derwiszami Bektaszizmu i dowiaduję się różnych rzeczy, więc możesz zadawać mi dowolne
>pytania, ponieważ chcę rzucić sobie wyzwanie na temat mojej wiedzy o bektaszizmie i chcę sprostować
>błędne informacje na temat bektaszizmu w Internecie.

i got this... 1921681254.mx/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365