PKB = wynagrodzenia + zysk (usazyda)
patoelity chwalą się, że mamy wzrost PKB, przegoniliśmy niby Grecje, Portugalie, niedługo Hiszpanię, ale tu mamy chyba zakłamanie, bo ja kupuje piwo, wódkę, szynkę, ... wyprodukowaną przez usazyda i kupuje u usazyda (np żabka) a więc PKB mamy mniejszy o zysk usazyda z produkcji i handlu, czy to sie liczy, uwzględnia? jaki mamy rzeczywisty PKB?
2 lata temu przenioslem swoje konto z banku usazyda do naszego PKO bp i dobrze mi z tym banki mają ogromne zyski, nasz geniusz ekonomi, szkolony przez usazyda balcerowicz, oddał wszystkie obcym, wg mnie sąd wojenny a my libki wynosimy go pod niebiosa, dlatego że niedorozwojki |