Racjonalista - Strona głównaDo treści
umieraja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
09-04-2024 11:54okragly (21676 punktów)umieraja
umieraja supermarkety, szkoda że na ich miejsce nie powstaje nic naszego tylko inny usazyd tj amazon
czemu my libki jesteśmy tak niedorozwojki, że nie potrafimy stworzyć coś własnego, naszego?
czemu naszym panem jest usazyd i/lub watykan?

był czas że budowaliśmy na potęgę watykanu kościoły, po czym na potegę usazyda galerie handlowe, co będziemy budowali jutro?
My nic, bo z definicji jesteśmy niedorozwojki, co? więc i kto? nam tu wybuduje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)

>będziemy budowali jutro?
>
Przez dwadzieścia lat obcego kapitalizmu, nauczono nas karami tylko sortować śmieci.
Największa, w mojej okolicy, inwestycja demokratycznej władzy, to PSZOK.
Na połowie tego PSZOK-u leży kolumbijski "węgiel", który dwa lata temu demokratyczne władze sprowadziły i sprzedawały na ZAPISY. Dzisiaj, za pół ceny i bez urzędowego świstka demokratycznej władzy, nikt go nie chce kupić. Kolumbijski "węgiel" leży na placu ze śmieciami. Widziałem na hałdzie "węgla" gołębie, coś tam dziobały.
Unijna kasa poszła na blichtrowe inwestycje, które przy okazji, zasiliły kieszenie demokratycznych "polityków".
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>umieraja supermarkety, szkoda że na ich miejsce nie powstaje nic naszego tylko inny usazyd tj
Co Ty ciągle z tym "usażyd'em" libku niedorozwojku ?
Rozejrzyj się, wszędzie gdzie się da powstają sklepy Dino - polskie sklepy !
09-04-2024 19:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>umieraja supermarkety, szkoda że na ich miejsce nie powstaje nic naszego tylko inny usazyd tj
>Co Ty ciągle z tym "usażyd'em" libku niedorozwojku ?
>Rozejrzyj się, wszędzie gdzie się da powstają sklepy Dino - polskie sklepy !
kupuje w SPOŁEM, co ciekawe, tam od lat nie zmienia sie obsługa (pracują do emerytury) w odróżnieniu od sklepów usazyda.

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
09-04-2024 19:32 
 Ocena 2 na 2
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>tam od lat nie zmienia sie obsługa
To chyba dobrze nie ? Znaczy to że zarówno pracownikom odpowiada pracodawca jak i odwrotnie.
fazimodo (251 punktów)
>umieraja supermarkety, szkoda że na ich miejsce nie powstaje nic naszego tylko inny usazyd tj
>amazon
>czemu my libki jesteśmy tak niedorozwojki, że nie potrafimy stworzyć coś własnego, naszego?
>czemu naszym panem jest usazyd i/lub watykan?
>był czas że budowaliśmy na potęgę watykanu kościoły, po czym na potegę usazyda galerie handlowe, co
>będziemy budowali jutro?
>My nic, bo z definicji jesteśmy niedorozwojki, co? więc i kto? nam tu wybuduje?

Obok mnie powstały 3 supermarkety w ciągu 2 lat. Nie wiem co ci tam umiera, ale ten smród zgnilizny to chyba spod czaszki się wydobywa.
21-04-2024 21:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>umieraja supermarkety, szkoda że na ich miejsce nie powstaje nic naszego tylko inny usazyd tj
>>amazon
>>czemu my libki jesteśmy tak niedorozwojki, że nie potrafimy stworzyć coś własnego, naszego?
>>czemu naszym panem jest usazyd i/lub watykan?
>>był czas że budowaliśmy na potęgę watykanu kościoły, po czym na potegę usazyda galerie handlowe, co
>>będziemy budowali jutro?
>>My nic, bo z definicji jesteśmy niedorozwojki, co? więc i kto? nam tu wybuduje?
>Obok mnie powstały 3 supermarkety w ciągu 2 lat.
chodziło mi o hipermarkety o powierzchni powyżej 2,5 tys. m² z dużym udziałem powierzchni przeznaczonej na artykuły przemysłowe. Supermarkety są ukierunkowane na żywność, z niewielkim udziałem art. przemysłowych, w hipermarketach sa rozbudowane stoiska tekstylne, gospodarstwa domowego, czy specjalistyczne stoiska ze sprzętem RTV-AGD.
Lidl, biedronka mają się dobrze, ja kupuje w Społem

>Nie wiem co ci tam umiera, ale ten smród zgnilizny to chyba spod czaszki się wydobywa.
wszyscy smrodzimy, od tego umiera planeta


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365