 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-04-2024 09:08 | okragly (21676 punktów) | humaniści sa fałszywi | humaniści są psami patoelit którzy są psami usazyda. Humaniści sa fałszywi, uprawiają wodolejstwo a potrzebny jest konkret, czysta fizyka, fakty, np że Niemcy u nas urządzili 100 Katyniów, a my ciągle o tym Rosyjskim, jednym, jedynym to tylko humaniści i KK potrafią przestawić o 189 stopni fakty np porażkę jako zwycięstwo Czy znasz chociaż 2 "katynie" niemieckie z 100 rosyjska onuca | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) |  Czyżbyś pomylił adresatów ? To o czym napisałeś dotyczy relatywizmu, czyli subiektywności w ocenie faktów. ------------------------------------------------------------------------- A tutaj żal do Rosji jest w pełni uzasadniony, bowiem był to akt zdrady, poprzez wbicie nam noża w plecy w przeciwieństwie do otwartych działań wojennych ze strony Niemiec. Niemcy pojmanych jeńców nie mordowali potajemnie udając, że to "dzieło ruska". Rusek udając że pojmani jeńcy jadą na roboty (też jakim prawem ?) wywozili ich do lasu by potajemnie ukatrupić. A gdy się "sprawa rypła" udawali że to dzieło niemców aż do 1991 r. ! Nie widzisz tu oczywistego dysonansu ?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Niemcy pojmanych jeńców nie mordowali potajemnie udając, że to "dzieło ruska". właśnie, Rosjanie sa podobni do mnie, tez by mi było wstyd takiego czynu, Niemcy odwrotnie, mówili; mordujemy Was niższa raso, co nam zrobicie? nadajecie się tylko na naszych niewolnikow. Dlatego tak bardzo szanujemy Niemców, naszych panów Rosjanie mają wiecej ludzkich odruchów, się wstydzili prawdy, dlatego nimi gardzimy
Przykład pierwszy z brzegu, niemiecki "Katyń" z 100 jego innych, o którym nikt z Was nie słyszał, nawet mieszkancy Jasła nie wiedza że ich miasto nad Wisłoką, Ropą i Jasiołką w 1944 r. Niemcy zrównali z ziemią, pozostawiony dobytek mieszkanców wywieźli do III Rzeszy w 1002 wagonach Później, przez trzy miesiące niszczyli, wysadzając w powietrze i paląc budynek po budynku. Z 2283 obiektów, w tym 1250 mieszkalnych, nic się nie ostało. Jasło przemieniło się w jedno wielkie gruzowisko.
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >Niemcy pojmanych jeńców nie mordowali potajemnie udając, że to "dzieło ruska".> właśnie, Rosjanie sa podobni do mnie, tez by mi było wstyd takiego czynu, Niemcy odwrotnie, mówili; mordujemy Was niższa raso, co nam zrobicie? nadajecie się tylko na naszych niewolnikow.> Dlatego tak bardzo szanujemy Niemców, naszych panów> Rosjanie mają wiecej ludzkich odruchów, się wstydzili prawdy, dlatego nimi gardzimyKomuna się skończyła ruska onuco. Tak mnie właśnie historii uczono. Nic o zbrodniach Stalinowskich wszytko o Hilerze. Okrągły z ludzkimi odruchami....tfuuuuu > O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach.> >należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu A potem na parade. Znajdź mi Polaka co przemaszeruje z Hitlerem. Nie znajdziesz takiego zdjęcia. A takie zakłamane dupki jak ty do dziś sieja propagandę To bydle kazało się wielbić narodowo Polskiemu wiedząc jak je upokorzyl. Tfu ty zakłamana mendo
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Czyżbyś pomylił adresatów ?> To o czym napisałeś dotyczy relatywizmu, czyli subiektywności w ocenie faktów.przykładowo w nauce historii prof dr hab piszą ze był katyń, żołnierze wyklęci i ... JP2 zupełnie pomijają że był "komunizm" że ci uczniowie uczą sie w szkołach wybudowanych przez komunistów (1000 szkół na 1000 lecie) humaniści to dziwki, daja dupy temu kto placi
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 3 na 3 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | A Tobie kto płaci, że wielbisz komunizm który niszczył Polskę ? Ruscy jeszcze za Cara po trzykroć sięgnęli po naszą ziemię jako zaborcy, potem już jako komuniści próbowali nas podbić w latach 20-tych XX w. , następnie dogadali się w Hitlerem w sprawie napaści na nasz kraj z obu stron, a gdy się z Hitlerem pogryźli to już jako "armia wyzwoleńcza" bohatersko nas zaanektowali do swojego parszywego bloku wschodniego. -Wiesz jak wyglądała "armia radziecka" nie tak jak na filmach.. to była hołota, pospolite ruszenie w niekompletnym umundurowaniu, w lichych buciorach, z karabinami na sznurkach (!), brudni, zarośnięci, obdarci. I inaczej jak z bronią wycelowaną w człowieka z żadnym polakiem nie rozmawiali. Znam to z bezpośredniej relacji tych, którzy te fakty pamiętają. -Zostali tu aż do 17 września 1993 r. żeby nas pilnować byśmy o wolności nie myśleli. Bez humanistów nie byłoby literatury, sztuki, kina, teatru itd. ale poco.. przecież komuchom wystarczy jarmark i drukarnie do plakatów propagandowych.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >A Tobie kto płaci, że wielbisz komunizm który niszczył Polskę ? tak mówią patoelity i ich psy, humaniści gdyby inżynier czy inny fizyk zabrał się za ocenę PRL, widziałby same PLUSY, dopóki agent usazyda, walesa, nie przewrócił stolik (jak na Ukrainie majdan). Usazyd ma opanowane przewroty w panstwach, nie udało mu się na Białorusi i w Chinach (jego pionki, studeci, zgineli pod gąsienicami czołgów na placu czerwonym) gdyby tam zwyciężyli agenci usazyda mieli by "solidarność" czy inny majdan i do dzisiaj jedliby chwasty.
>Ruscy jeszcze za Cara po trzykroć sięgnęli po naszą ziemię jako zaborcy, sami ich zaprosiliśmy, znaczy nasi możnowładcy (podobnie jak w Afganistanie) patrz Rejtan
> dogadali się w Hitlerem w sprawie napaści na nasz kraj a czemu nie mogli się dogadac z naszymi patoelitami?
>-Wiesz jak wyglądała "armia radziecka" nie tak jak na filmach.. to była hołota, pospolite ruszenie w niekompletnym umundurowaniu, w lichych buciorach, z karabinami na sznurkach (!), brudni, zarośnięci, obdarci. I inaczej jak z bronią wycelowaną w człowieka z żadnym polakiem nie rozmawiali. nikt tak nie bronił własnego kraju jak ci biedni rosjanie, a partyzantka na białorusi to mistrzostwo świata nasza armia w 39 rozpadła się w 2 tygodnie, ogrom dezerterów (a mieli wypisane; BÓG HONOR OJCZYZNA)
>Bez humanistów nie byłoby literatury, sztuki, kina, teatru itd. ale poco.. to wszystko wymyślone, na chwałę patoelit Taki Mickiewicz zonę zamknął w przytułku, dzieci zostawił samopas, typowy libek niedorozwojek (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), gadają, pisza, niestworzone, wymyslone, sytuacje, sami będąc prostakami
popatrz na nasze styropiany, co ważniejszy to większy ham, i oni zdobyli wladzę z psyholem profesorem balcerowiczem na czele (ogrom ludzi posłal do piachu, w białych rękawiczkach, bez strzelania w potylice) chciałbym miec w rodzinie ruska ale nikogo z naszego "styropianu", to fałszywi ludzie chciałbym mieć ruska w rodzinie, nie niemca, nie ukrainca, nie litwina, nie usazyda, nie francuza, anglika, ale ruska boze daj mi ruska ruska onuca
|
|
| | |  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >tak mówią patoelity i ich psy, humaniści A ja mówię że wychwalanie i propagacja zbrodniczego ustroju komunistycznego jest w naszym kraju prawnie zabroniona. >gdyby inżynier czy inny fizyk zabrał się za ocenę PRL To miałby niezły ubaw przy podliczaniu niewydolności naszego przemysłu, jego energochłonności, braku liczenia się z emisją skażeń i kompletną "klapą" centralnie sterowanej gospodarki. >sami ich zaprosiliśmy, znaczy nasi możnowładcy Królestwo wewnętrznie podzielone nigdy się nie ostanie, tak było bo Polska nie miała jednego mądrego władcy lecz "dzielnicowych"- bo król majątek rozparcelował. >a czemu nie mogli się dogadac z naszymi patoelitami? Bo wtedy nie mieliśmy "patoelit" ale prawdziwe patriotyczne elity, które nie chciały się układać z wrogiem. > nikt tak nie bronił własnego kraju jak ci biedni rosjanie Ta szczególnie jak NKWD strzelało do nich od tyłu- to gdzie mieli iść w bok ? >nasza armia w 39 rozpadła się w 2 tygodnie No nic dziwnego gdy wpadła między niemiecki młot i ruski sierp. >chciałbym mieć ruska w rodzinie To weź sobie ruską żonę albo ukrainkę. Możesz też zaadoptować jakiegoś Iwana, mało to teraz tam sierot ?
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>tak mówią patoelity i ich psy, humaniści >A ja mówię że wychwalanie i propagacja zbrodniczego ustroju komunistycznego jest w naszym kraju prawnie zabroniona. przecież ustrój komunistyczny byl w raju
>>gdyby inżynier czy inny fizyk zabrał się za ocenę PRL >To miałby niezły ubaw przy podliczaniu niewydolności naszego przemysłu, jego energochłonności, braku liczenia się z emisją skażeń i kompletną "klapą" centralnie sterowanej gospodarki. właśnie tego inzynierskiego podliczenia PRL-u mi brakuje (z naszym komunistycznym kalkulatorem elwro)
>>a czemu nie mogli się dogadac z naszymi patoelitami? >Bo wtedy nie mieliśmy "patoelit" ale prawdziwe patriotyczne elity, które nie chciały się układać z wrogiem. to sąsiad, jaki on wróg w np 38r?
>> nikt tak nie bronił własnego kraju jak ci biedni rosjanie >Ta szczególnie jak NKWD strzelało do nich od tyłu- to gdzie mieli iść w bok ? niemcy tez tak robili, wsie były usłane wieszanymi dezerterami z tabliczkami "zdradził" dlatego naszym patoelitom nalezał się ...
>>nasza armia w 39 rozpadła się w 2 tygodnie >No nic dziwnego gdy wpadła między niemiecki młot i ruski sierp. ruscy wkroczyli gdy trup 2rp był w agonii
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) |
>przykładowo w nauce historii prof dr hab piszą ze był katyń, żołnierze wyklęci i ... JP2 >zupełnie pomijają że był "komunizm" że ci uczniowie uczą sie w szkołach wybudowanych przez komunistów (1000 szkół na 1000 lecie) >humaniści to dziwki, daja dupy temu kto placi
W królestwie ślepych, jednooki jest królem.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|