>> <Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie >mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >Witam ponownie małego Kurwia. Farmerku ciesze się, że przypadł ci do gustu mój cytat. Żałuję >jedynie, że tak płytkie szambo kopiesz na tym forum. Lecisz hujami, kutasami, zjebami, jakby nie >było słów bardziej zasługujących na promocję naszego języka. Nie jestem polonistą, ale potrafię >odróżnić mowę ulicznego menela od mowy przyzwoitego człowieka. >Masz aspirację bycia tribune du peuple, ale należysz do tego gatunku ludzi, którym w życiu szło (a >tobie nadal idzie), jak kurwie w deszcz. >Waruj dalej i pilnuj tutaj terenu, który sobie - niczym kundel - uryną zaznaczyłeś. >Każdy na swój sposób cieszy się życiem. Przy twoim sposobie bacz, by ci zgryzota zdrowia nie >odebrała - młodzieniaszkiem juz nie jesteś. >To tyle na razie z mojej strony. Jak to mówią: - wszędzie dobrze, ale najlepiej w cywilizowanym >świecie. Po miesiącach tułaczki mam znowu przyjemność grać co niektórym na nerwach. >Pozdrawiam wszystkich. >
Wróciłeś ze szpitala psychiatrycznego debilu?
Przeczytaj ten swój wpis psycholu jeszce raz na spokojnie albo daj go komus do analizy. Szczególnie ten gdzie zwymyślałeś mnie od kurwi.
Nie starczy mi stopki na was patusy.
>Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie >mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|