Sama nie jestem, ale uważam ją za niezwykle fascynującą! Myślę, że jej historia wspaniale łączy korzenie kulturowe! Spotkałem wcześniej osobiście tylko 2 wyznawców i od razu rozpoznałem symbolikę. Szkoda, że ludzie nie dowiedzieli się więcej o jej wierze |